Gümüş bilezikler, stilin özüdür. Gümüş bilezikler, bileklerinizi zarif bir şekilde destekleyen ve ayırt edici kişisel yetenek duygunuzu vurgulayan çekici bileziklerdir. Muhtemelen herhangi bir durumda takabileceğiniz harika bir takı arıyorsanız, gümüş bilekliği seçmek belki de resmi veya gündelik tüm kıyafetlerle kolayca kombinlenebilecek en iyi seçimdir. Kıyafetinizle uyumlu takılara baktığınızda en iyi seçeneklerden biri gümüş takılardır..

gümüş-bileklik-tasarımlar

Daha şık bir seçenek arıyorsanız gümüş bileklikleri tercih edebilirsiniz. Gümüş bileziklerle ilgili en büyük şeylerden biri, kişiliğinizin güzelliğini başka hiçbir şeyle artırabilmeleridir. Sizi diğerlerinden ayıracak benlik saygısı vererek olumludurlar..

Kadınlar için Gümüş Bilezik Tasarımları:

İşte gümüş bilezikler hakkında kendi fikirlerinizi almak için hazırlanmış çok sayıda gümüş bileklik tasarımı. Kadınsı bir görünüm için bu gümüş bileklik tasarımlarını deneyin!

1. Markazit Gümüş Bileklik:

gümüş-bileklik-tasarımlar-markasit-gümüş-bileklik

Güzel yuvarlak vuruşlar ve üst kısımdaki taşlarla yapılan bu Markazit gümüş bilezikler, geleneklere ellerinize bir görünüm kazandıracak. Bu bilezikler çeşitli şekil, stil ve tasarımlarda mevcuttur. Gümüş bileklik tasarımları içerisinde burma bileklikler, zikzak bileklikler, kalın ve ince bileklikler, menteşeli bileklikler, taşlı ve değerli taşlı bileklikler bulabilirsiniz. Bu bileklik birbirine bağlantılıdır ve yıpranmış insanlara zarif bir görünüm veren vintage koleksiyona uyum sağlamak için çok iyi yapılmıştır..

2. Oyulmuş Gümüş Bileklik:

gümüş-bileklik-tasarımlar-oyulmuş-sterling-gümüş-bileklik

Zarif yaprak ve çiçek desenli Gravürlü gümüş bileklik, elinize harika ve zengin bir görünüm kazandırmak için parlak ve oksitlenecek gümüş malzeme ile tasarlanabilir ve parlatılabilir. Bu, her türlü duruma uygun harika bir işçilikle tasarlanmış el yapımı bir üründür. Bileklik üzerindeki bu güzel el yapımı yaprak ve çiçek tasarımı, kullananlara muhteşem bir görünüm kazandıracak..

3. Gümüşten Yapılmış Kalp Büyüleyici Bileklik Tasarımı:

gümüş-bilezik-tasarımları-kalp-büyüleyici-bileklik-tasarım-gümüş-yapımı

Muhteşem ve sade bir gümüş bileklik el yapımıdır. Bu göz alıcı kalp büyüleyici bileziklerle capcanlı mizacınızı cesurca sergileyebilirsiniz. Eski zamanlarda, insanlar bilezik takmanın kendilerine uğur ve refah getireceğini umarlar. Bu kalp büyüleyici bileklik, her yaştan kadına sade ve modern bir görünüm kazandırır..

4. Çağdaş Gümüş Bileklik:

gümüş-bileklik-tasarımlar-çağdaş-gümüş-bileklik

Bu çağdaş gümüş bileklik, gündelik veya resmi bir davet için mükemmel olan her durum için modern bir aksesuardır. El yapımı ve gümüş malzeme ile süslenmiş bir bileklik çeşididir. Kıyafetinize benzersiz bir dokunuş katacak olan bu gümüş bileklik, ağsı tekniklerle tel örgülü gümüşten de yapılabilir. Bu bilekliğin dokusu günlük kullanım için rahattır..

5. Jeep Gümüş Bileklik:

gümüş-bileklik-tasarımlar-jeep-gümüş-bileklik

Bir tepeye tırmanan cip, bu güzel bilekliğin merkezi cazibesidir. Gümüşle yapılan bu bileklik, küçük tasarımlarla ince el işi olabilir ve minik jip şimdiye kadarki en şirin görünümü verecektir. Giydiğiniz her elbiseye yakışan sade bir görünüm sağladığı için kadınlar için gümüş bilezikler birincil tercihtir. Jeep bileziği, ağır tel halkalarla tutturulduğu ve bileziğin ortasına gümüş metal kaplandığı için özelleştirilmiş bir tasarımdır..

6. Tırnaklı Gümüş Bileklik:

gümüş-bileklik-tasarımlar-gümüş-bileklik-tırnaklı

Bu özel yapım bileklik harika bir tema ile tasarlandı ve en iyi arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize hediye etmek için uygun olabilir. Bu bileklik paslanmaz gümüşe sahiptir ve ellerinize yeni ve taze bir görünüm veren arkadaşlar, sevenler için mükemmel bir hediyedir..

7. At Nalı Tasarım Gümüş Bileklik:

gümüş-bileklik-tasarımlar-at nalı-tasarım-gümüş-halka

At nalı bileklik tasarımı, kullanıcının eline estetik ve modern bir görünüm kazandıran mükemmel bir kadın aksesuar seçimidir. Bileğe ve ellerinize güzel bir şekilde uyan dikkatli tasarımla yapılabilir. Yansıtıcı yüzeylere ve temiz çizgilere sahip olan bu bileklik, kullanıcılara sade, modern ve şık bir görünüm kazandırıyor..

8. Turkuaz Gümüş Bileklik:

gümüş-bileklik-tasarımları-turkuaz-gümüş-bileklik

Turkuaz gümüş bileklik, geleneksel bir görünüm sunmak için güzel tasarlanmış gümüş antika tasarıma sahip özelliklere sahiptir ve düğün törenleri ve diğer işlevler gibi her türlü durumda takılmak için mükemmel bir seçim olabilir. Bileklik, gümüş tabanlı bileziğe zıt bir görünüm veren yumuşak mavi renkli emaye vuruşlarla dekore edilmiştir..

9. Geometrik Bileklik:

gümüş bilezikler

Geometrik bileklik, diğer bileklik tasarımlarından farklı bir görünüm veren geometrik şekil ile özel olarak yapılmıştır. Bu bileklik tasarımı, bileklerinizi süslemek için abartılı bir tasarımdır ve bunu giymek her türlü kıyafete uyacaktır. Gerçekten harika bir görünüm veriyorlar ve üçgen, daire, dikdörtgen ve kare şeklinde tasarımlar içeriyor..

10. Gümüş Çiçeği Bileklik:

gümüş-bileklik-tasarımlar-gümüş-çiçek-halka

Som çiçek bilekliği çok narin ve romantiktir ve bu, kızın bileği için mükemmel bir ek aksesuardır!! En şirin ve benzersiz bir görünüm veren bu bilekliğin ön tarafında çiçeklerle birlikte basamaklı 3 güzel kiraz vardır. Cesur gümüş ile tasarlanmış bu bileklik çiçeklerinin merkezi.

11. Geleneksel Meenakari Tasarım Bileklik:

gümüş-bileklik-tasarımlar-geleneksel-meenakari-tasarım-halka

Geleneksel gümüş bilezikler, düğün törenleri ve diğer durumlar için özel olarak yapılmıştır. “Meenakari” olarak adlandırılan geleneksel Hint sanat eseri ile muhteşem hazırlanmış bir Hint bileziği, kraliyet, zenginlik anlamını verir ve geleneksel bir görünüm vermeyi asla unutmaz. Güzel renkler ve sanat eseri sergileyen usta işçilikle kolayca yapılabilir. Kadın gümüş bilezikleri Hindistan’daki çeşitli çevrimiçi mağazalarda mevcuttur. Bilezikleriniz için doğru web sitelerini kullanarak en iyisini seçebilirsiniz..

12. Rajasthan Gümüş Bileklik Tasarımı:

gümüş-bileklik-tasarımları-rajasthan-gümüş-bileklik-tasarımı

Rajasthan gümüş bileklik, muhtemelen 19. yüzyılın sonlarından kalma antika bir tasarımdır. Bu bileklik, gümüş malzeme ile yüksek derecelidir ve normalde dirseğin hemen üzerine takılır ve kuzey Hindistan’daki Rajasthan’dan gelir. Esnek bir gümüş bileklik, diğer tasarımlarla karşılaştırıldığında çarpıcı bir görünüm veren bir fiber kordon boyunca bir üst ve alt halka ile birbirine kenetlenen eski tarz çoklu, birbirine kenetlenir..

13. Vintage Som Gümüş Bileklik Tasarımı:

gümüş-bileklik-tasarımları-vintage-sterling-gümüş-bilezik-tasarımı

Vintage gümüş bileklik, bileklerinize çarpıcı bir görünüm kazandırır. Sade ve zarif bir görünüm kazandıran, üç tarafı som gümüşle tasarlanmış ve minik vuruşlarla süslenmiş bileklik. Gümüş bileklik bileklik moda dünyasında da mevcut olan bilekliklerle eşleşiyor. Gümüş bileklik seti, şık ve modern bir görünüm kazandıran her türlü kıyafetiniz için mükemmel bir takımdır..

14. Gümüş Bileklikli Taş:

gümüş-bileklik-tasarımları-gümüş-bileklikli-taş

Gümüş bileklik çeşitli şekillerde tasarımlara sahiptir ve bunlar taş ve değerli taşlarda da mevcuttur. Çok renkli taşlarla süslenmiş bu bilezikler, düğün ve diğer durumlar için mükemmel bir uyum sağlar. Diğer tasarımlardan geleneksel görünümü veren çok renkli taşlarla süslenebilir..

15. Dalgalı Katı Gümüş Bileklik:

gümüş-bileklik-tasarımlar-dalgalı-gümüş-bilezik

Kıvrımlı gümüş istifleme bileklik, harika görünen günlük aksesuar olarak harika bir seçimdir ve bu şık ve sade bileklikleri takmakla ilgileniyorsanız, bu bilekleriniz için doğru seçimdir. Gümüş bilezikler, manipüle edilmiş, lehimlenmiş ve cilalanmış katı telden yapılmıştır. Bu bileziğin düzensiz benzersiz eğrileri dinamik bir görünüm verir..

Bileziklerinizi düzgün bir şekilde saklamak, hazineye yaptığınız yatırımı buna değecektir. Bileziklerinizi ayrı bir plastik torba içinde saklayabilirsiniz, böylece birbirlerine çizilmezler. Gümüş bileziklerinizi tere ve nemli koşullara maruz bıraktığınızda, güzel gümüş parlaklığı oksidasyondan etkileneceğinden onları dikkatli kullanın. O aşamada gümüş bileklik aksesuarınızdan kurtulmanız gerekecek..

Bu saf gümüş bilezikler Hindistan’daki birçok mağazada mevcuttur. Sadece bu gümüş bileziklerin saygın bir mağazadan geldiğinden emin olmanız gerekecek. Bu mücevherlere harcayacağınız paranın değerini bu şekilde elde edebilirsiniz. Bu gümüş bilezikleri takın ve eski görünümünüzü yenisiyle değiştirin.