Dünyada ellerin görünümünü güzelleştirmek için kullanılan aksesuar bileziklerdir. Bilezikler, hem erkekler hem de kadınlar tarafından kullanılan bileği süsleyen bant veya zincirlerdir. Son trendleri ile dikkatleri üzerine çeken bilezikler; desenler ve tasarımlar. Bir bileklik için mevcut olan çeşitli takım seçenekleri, kadınların duruma ve olaya göre giyinmesi için birçok fikir verebilir.Moda bugünlerde daha çok aksesuarla ilgili olduğu için, kadın bilekliklerine çok fazla talep var..

kadınlar için bilezikler

Kişiliğine çekicilik katan, o güveni veren, güzel görünen eller, stil ve moda, tek bir bileklik tam da aradığınız cevap olabilir! Kadınlar için bileklik seçenekleri ile bu modaya uygun görünümleri sergileyin.

Kadınlar İçin Son Moda Mücevher Bileklik Tasarımları:

Artık en kolay bulunabilen ve şık aksesuarlardan biri olarak kabul ediliyorlar. Burada en iyi 30 yeni kadın bileklik tasarımına göz atacağız..

1. Kadınlar İçin Altın Bilezikler:

Kadın Bileklik Tasarımları - Altın Bileklikler

En güvenli bahis ve moda renginin asla dışına çıkmaması altın ve altındır. Renk, parlaklık ve değer için herhangi bir altın takıdan her zaman emin olabilirsiniz. Kadınlar için altın bilezikler, düğünlerde, festivallerde vb. geleneksel kıyafetlerle harika görünüyor. Altın bilezikler, kelimenin tam anlamıyla herhangi bir kıyafetle kombinlenebilir. Altın bilezikler ve altın takılarla asla yanlış gidemezsiniz..

2. Bayanlar İçin Pırlanta Bilezikler:

Kadın Bileklik Tasarımları - pırlanta bileklikler

Pırlanta kadınların en iyi arkadaşıdır diye ünlü bir söz vardır. Elmaslara nasıl hayır diyebilir? Elmaslar değerli bir mülktür. Pırlanta bileklikler, bir kişinin mücevher çeyizinde bir başyapıt olabilir. Pahalı olabilirler, ancak yine de parlaklıkları, kesimleri ve parlaklıkları için başka herhangi bir mücevher parçasıyla eşleştirilemezler. Onlar ayrı sınıf!

3. Kadınlar İçin Gümüş Bilezikler:

Bayan Bileklik Tasarımları - gümüş bileklikler

Gümüş bileziklerin tasarımı bugünlerde çok yaygın ve birçok aktör ve aktris de onları tarzlarıyla havalandırıyor. İnsanlar gümüş takıların verdiği his ve görünüm için gümüş giymekte rahattır. Oksitlenmiş gümüş bilezikler veya som gümüşlü bilezikler, bu sıradan ama dünyevi görünüm için eşleştirilebilir ve beyaz, siyah veya çok renkli kıyafetlerle güzel görünürler..

4. Bayan Zincir Bileklikler:

Kadın Bileklik Tasarımları - zincir bileklikler

Düz zincir bilezikler, herhangi bir düzenli ara sıra kullanım ve günlük kullanım için olabilir. Altın, gümüş veya herhangi bir alaşımdan olabilirler. Gençler ve genç kadınlar, kolej giyimi ve ofis giyimi için zincir bileziklerle çok şey deneyebilirler. Basit ama zarif bir görünüm için her şeyi bir araya getirebilirler..

5. Kişiselleştirilmiş Kadın Bilezikler:

Kadın Bileklik Tasarımları - kişiye özel bileklikler

Üzerinde kişinin adı, bir alıntı veya bazı sözler veya bazı önemli tarihler yazan kişiye özel bileklikler bileğe takıldığında çok hoş görünür. Eşyaları kişiselleştirmek çok moda ve bu nedenle isim veya tırnak içeren bilezikler görünüm olarak çok moda. Genç kızlar, kadınlar ve çocuklar bu görünümü stil ile gösterebilir. Bunlar metallerle yapılabilir veya farklı renklerde iplerle bağlı olarak da kullanılabilir..

6. Bayanlar İçin Charm Bilezikler:

Kadın Bileklik Tasarımları - Charm Bilezikler

Modaya uygun takı denince akla gelen en önemli şey tılsım bilekliktir. Yıldız, ay, güneş, kalp, yaprak, kelebek gibi birden fazla veya tek biblolu altın ve gümüş gibi renklerde bileklikler kendi stilinde yaratmak için kullanılabilir..

7. Kadınlar İçin İnci Bilezikler:

Kadın Bileklik Tasarımları - İnci Bileklik

İnci takan kadınların tarihi yüzyıllar öncesine dayanmaktadır. İnciler, geçmiş yıllarda kraliçeler tarafından dış görünüşleriyle havalandırılırdı. İnciler bir statü sembolüdür ve şık bir görünüm verir. Beyaz, kırık beyaz veya pembe inciler, elde giyildiğinde güzel görünür. İnci Bilezikler pırlantalarla birleştirilebilir veya bağımsız olarak da kullanılabilir.

8. Bayanlar İçin Pırlanta ve İnci Bileklikler:

Kadın Bileklik Tasarımları - pırlantalı ve incili bileklik

Bir kadına elmasları ve incileri gösterin, bu onun kalbini kazanmanın kesin bir yoludur. Kadınlar hem pırlantaları hem de incileri severler. Bu bilezikler ölümcül bir kombinasyon ve cennet gibi nefes alıyor. Her zamanki bileziklerden tamamen farklı bir ligdirler ve daha pahalıdırlar. En iyi bayan bilekliklerinden biridir..

9. Kadınlar İçin Kristal Boncuklu Bilezikler:

Kadın Bileklik Tasarımları - kristal boncuklu bileklikler

Kristal ve boncuklu bileklikler, casual görünümle iyi gider. Metalden yapılabilirler veya kristaller altın ve gümüş iplerle bağlanabilir. Ellere hoş bir görünüm verir ve aynı zamanda şık görünürler..

10. Nazar Bilezikler:

Kadın Bileklik Tasarımları nazar bilezikleri

Asmak veya nazar takmak artık yaygın bir şey. Nazar anahtarlıklarda, yüzüklerde, kolyelerde vb. kullanılıyor, peki neden bileziklerde olmasın? Nazarlı bilezikler, talihsizlik veya kötü şansa neden olduğuna inanılan kişilerin kamaşmasını önlemek için kullanılır. Nazarı bir ipe veya ipliğe bağlamak yerine, aynısı ince altın veya gümüş zincirli bir bileklikte kullanılabilir..

11. Bayan Antik Bilezik Tasarımları:

bayan bileklikler-antika-bilezikler

Antika bileklikler, bayan bileklik tasarımlarında oldukça farklı bir görünüme sahiptir. Eski, yıpranmış bir cilaya ve cilaya sahiptirler, ancak bilezik veya diğer mücevherler olarak takıldığında zarif görünürler. Aynı zamanda nesilden nesile aktarılırlar ve neredeyse çok yıllık olabilirler. Çok eski oldukları ve nesiller boyu taşındıkları için paha biçilemezler..

12. Gül Altın Bilezikler:

kadınlar için bilezikler-gül-altın-bilezikler

Gül altın, mücevher yapımında kullanılan bir altın ve bakır alaşımıdır. Gül altın takılar çok popüler hale geliyor ve genellikle yüzükler, bilezikler ve diğer takılar için kullanılıyor. İçindeki bakır içeriğine bağlı olarak kırmızı altın ve pembe altın olarak da bilinen bunlar, pahalı oldukları için lüks ve üst düzey insanlar içindir. Bir kadının genel kişiliğine klas bir görünüm verirler..

13. Kadınlar İçin Bileklik Bileklikler:

kadınlar için bilezikler-bilezik-bilezikler

Bileklik bilezikler bu geleneksel görünüm içindir. Bunlar gerçekten güzel görünüyor ve farklı kalınlıklarda eşleştirilmiş. Bileklik bilezikler herhangi bir metal, alaşım, gümüş veya altından olabilir. Bileklik bilezikler sarees, Hint giyimi vb..

14. El Yapımı Bilezikler:

el yapımı bileklikler

En iyi kendin yap projesi, kişinin kendi fikirleri, tasarımları, desenleri ve malzemeleri ile bileklik yapması olabilir. Yaratıcılığı keşfetmek harika bir hobi olabilir, bir hediye seçeneği olabilir ve aynı zamanda mükemmel bir iş girişimi olabilir. El yapımı Bilezikler güzel ve renkli görünüyor. Öyleyse hayal gücünüzü çalıştırın ve sizin için bir tane yaptırın.

15. Kadınlar İçin Manşet Bilezikler:

kadın bileklikleri

Manşet bilezikler moda trendinde nispeten yenidir ve kadınlar gündelik bir akşam görünümü veya minimalist bir görünüm için manşet bilezikleri deneyebilir. Kalın bantlı ve açık olup metal, çelik, gümüş veya diğer alaşımlardan ayarlanabilmektedir..

16. Tezgah Bantları:

kadın bileklikleri

Tezgah bantları bileziklerde son trend. Tezgah bantları nedensel elbiselerle güzel görünüyor. Bunlar bile çok kolay temin edilebilir ve çok pahalı değildir. Ayrıca dokuma bantları yapabilir ve onlarla deneyler yapabilirsiniz..

17. Çiçekli Bilezikler:

çiçekli-bayan-bilezikler-bilezikler

Çiçekler de bir bilekliğin teması olabilir. Kabartmalı çiçeklerle sade bir altın veya gümüş bilekliği süsleyin ve orada bir akşam partisi için çarpıcı bir görünüme kavuşun. Görünümü tamamlamak ve herkesin dikkatini çekmek için dökümlü bir elbise, çiçekli bileklik ve basit bir debriyaj yeterli olacaktır..

18. Kadınlar İçin El Zinciri Bilezikler:

kadınlar için bileklikler

Moda trendlerinin en çok öne çıkanlarından biri de zincirli bileklikler. Bu aralar çok trend oldular. Partiler, toplantılar veya düğünler olsun, her kadın tarafından gösteriş yapılır. Elleri vurgulayan güzel görünüyorlar ve ayrıca çok hafif oldukları için bilekte hoş bir düşüşe sahipler ve daha Hintli bir görünüm için sadece belki taşlı veya küçük bir kolye vb. zincirleri var, içinde geleneksel siyah boncuklar olabilir el zinciri.

19. Swarovski Kristal Bileklikler:

kadınlar için bilezikler-swarovski-kristal-bilezikler

Swarovski unsurları bugünlerde sari, aksesuar, saat, mücevher vb. Swarovski kristalleri ile sadece pırlantaların yanında revaçta. Benzer şekilde Swarovski kristal bileklikler de modaya uygun bir aksesuar olarak hızla yerini alıyor. Bu kristalli bileklikler, tasarım öğesi hissi ve görünümüyle en klas görünümlü bilekliklerdir..

20. Rodyum Bilezikler:

kadın bileklikleri-rodyum-bilezikler

Bir element olarak rodyum, mücevher yapımında çok popüler hale geliyor. Takılar, bir bakıma gümüşe yakın görünen rodyum kaplama ile yapılmıştır. Rodyum kaplamalı bileklikler, sıra dışı görünüm ve bitiş için zariftir.

21. Kızlar İçin Platin Bilezikler:

kadınlar için bilezikler-platin-bilezikler

Bileziklerde en pahalı olanlardan biri platin bilezikler olabilir. Platin bir element olarak yansıttığı zarafet nedeniyle takılarda tercih edilmektedir. Aynı zamanda çok hassas ve çekicidirler. Platin bilezikler değerli bir mülk olabilir.

22. Taşlı Bilezikler:

taşlı-bayan-bilezikler-bilezikler

Kıymetli ve yarı değerli taşlı bileklikler son derece güzel ve şık görünebilir. Tarzda kesilmiş yakut, safir veya zümrüt, bilezik için altın veya pırlanta zincirle süslenebilir ve sanatsal bir şekilde yerleştirilebilir. Görünümü tamamlamak için kolye, küpe, yüzük vb. ile bir takım haline getirilebilir veya bağımsız mücevher olarak da takılabilirler..

23. Sözlü Bilezikler:

kelimelerle-kadın-bilezikler-bilezikler

Arkadaş, aşk, güven, inanç, umut vb. gibi benzersiz, tek bir kelimeye sahip bileklikler günlük kullanım için iyi görünüyor. Bilezikteki benzersiz kelime, bize her zaman hayatında kalan birkaç önemli şeyi hatırlatabilir. Bize her gün ilham verebilir.

24. Bayanlar İçin Tavuskuşu Bilezik Tasarımı:

Bayanlar İçin Tavuskuşu Bileklik Tasarımı

Bu geleneksel görünüm için en popüler tasarımlardan biri tavus kuşu tasarımlarından ilham alan bileklikler olabilir. Tavus kuşu gurur, zarafet ve güzelliğin sembolü olarak duruyor. Kadınlar tüm bu niteliklere sahiptir ve bu nedenle bu sevimli, büyülü tavus kuşu bileziklerine bağlanabilirler..

25. Kadınlar İçin Mavi Sardunya Bilezikler:

kadınlar için bilezikler-mavi-sardunya-bilezikler

Bu Blue Sardinia bilezikler, Stella ve Dot adlı bir mücevher markasına aittir. Bu şevkli bileklikleri yeşil ve mavi değerli taşlarla yapıyorlar. Farklı aksesuarlarla iyi harmanlanmış sadece iki benzersiz mavi ve yeşil renge sahiptirler. Tüm dünyada ünlüler tarafından hava atılıyorlar; moda ikonları vb. ve ellerde göz alıcı görünün.

26. Tüy Bilezikler:

kadınlar için-tüy-bilezikler-bilezikler

Her zamanki görünümlü bilezikler değiller. Tüy Bilezikler, kadınlar için farklı görünümlü olanlardır. Tüyler kuşlar için semboliktir ve bu nedenle özgürlüğü ifade eder. Kadınlar artık bağımsız, özgür ve hayatın her alanında erkeklerle eşit durumda. Öyleyse kadınlar, git bu özgürlüğü göster!!!

27. Kadınlar İçin Dövme Bilezikler:

kadın-bilezik-dövme-bilezikler

Vay! İsmin kendisi nasıl olacağı hakkında fikir veriyor. Bileğinizde bir bilezik şeklinde dövmeler. En çok ve modaya uygun. Dövme sanatı formu son derece popüler hale geliyor ve insanlar onları zevklerine ve tercihlerine göre sergiliyor. Dövme Bilezikler kuşlardan, tüylerden, yıldızlı normal zincirlerden, aydan vb. olabilir. Onlar da çok zarif görünüyorlar..

28. Kundan Bilezikler:

kadın bileklikleri-kundan-bilezikler

Kundan, düğünler ve diğer geleneksel günler için çok popüler bir mücevherdir. Yeşil, kestane rengi ve beyaz altın ile pahalı taşlar görünümü tamamlıyor. Zengin bir görünüm veriyorlar ve pahalı taraftalar. Kundan bileklikler el zinciri, bileklik, küpe, kolye vs. ile gelin görünümünü tamamlayabilir. Ellerde çok gösterişli ve güzel görünürler..

29. Bayan Puantiyeli Bilezikler:

bayan bileklikler-polka-noktalı-bilezik

Puantiyeler yine çok moda. Retro tarzı bir görünüm verir ve hoş görünürler. Puantiyeler de modeller ve defileler için en çok tercih edilen stildir. Çok renkli olabilirler, ancak renkli arka plandaki beyaz noktalar, korkak tişörtler, kot pantolonlar, etekler, kısa üstler vb. ile eşleştirildiğinde harika görünür..

30. Kadınlar İçin Deri Bilezikler:

bayan bileklikler-deri-bilezikler

Baykuş, kartal, şahin tasarımlı hakiki deri bileklikler moda devresinde oldukça popüler. Batı kıyafetleriyle çok iyi giderler. Baykuş tasarımları uzun zincirler, yüzükler, küpeler vb. ürünlerde oldukça popülerdir. Bileklik ile süslendiğinde çok şık görünürler..

Kadınlar moda konusunda oldukça bilinçlidir ve stillerini her zaman güncel tutmak isterler. Bilezikler, kişinin kendi stil ifadesini yaratmanın yoludur. Eşsiz stiller, tasarımlar ve görünümlere sahip bileklikler, genel kişiliğe yeni bir tanım getiriyor. Bilezikler, konuşurken el hareketleri, tokalaşma vb. gibi sözel olmayan iletişim biçimlerini kullanırken mükemmel mesaj vericidir. Bilezikler bir kadının ellerinde şıklık içindir..

Kadınlar için bilezikler