Antik çağlardan beri gümüş bilezikler, insanların mücevherlerine değerli bir katkı sağlar. Gümüş bileziklere karşı kuşkusuz artan bir eğilim var. Farklı gümüş bileklik stilleri vardır ve Görünümünüze bir sınıf ve zarafet katabileceği için birçok durumda Gümüş bir bileklik takılabilir..

gümüş bilezikler

Bilezikler, özellikle gümüş bileklikler olmak üzere hem erkek hem de kadınların ilgi odağı oluyor. Şirinlikleri nedeniyle, hem erkekler hem de kadınlar için güzelce sessizleşecek şekilde tasarlandığı için çekicilik verir..

Kadın ve Erkek Gümüş Bileklikler:

Brighton, kadınlar ve erkekler için herhangi bir kıyafeti tamamlayan şok edici gümüş bilezikler planlıyor. Eşsiz ve zarif bir şekilde özenle bir araya getirilmiş som gümüş bileklik koleksiyonu.

1. Deri Örgülü Bilezik:

Deri Örgülü Bilezik

Deri şeritlerden hazırlanmış bu siyah deri gümüş örgülü bileklik ile kıyafetinizi süsleyin ve gardırobunuzdaki hemen hemen her şeyi uyumlu hale getirmek için erkeksi ve rahat bir görünüm sunuyor. Bu çok yönlü bilekliği, hayatınızdaki moda bilincine sahip bir erkeğe hediye olarak verin veya hassas bir stil dozu için kişisel mücevher koleksiyonunuza iletin. Bu tasarım bileklik, her gün giyerken kendinden emin bir his veren deri ve gümüş ile örülmüştür. Bu gümüş kaplama sayesinde bileğinize güvenli bir şekilde bağlanmanızı sağlar..

2. Turkuaz Bilezik Tasarımları:

Turkuaz Bileklik Tasarımları

Bu eşsiz bileklik turkuaz ile el yapımıdır ve dayanıklı esnek zincirlere gümüş ile bağlanmıştır. Turkuaz bileklik, birçok renkle emaye edilebilen gümüş ve diğer metallerle yapılmış olup, kullanıcılara sade ve klasik bir görünüm kazandırmaktadır ve bu tasarım her türlü fırsat için size uyacaktır..

3. Wiccan Charm Bilezik:

Wiccan Charm Bilezik

Kadınlar için diğerlerinden özel bir görünüm veren gümüş bilekliklerin çeşitli stilleri mevcuttur. Çekici bilekliğinizi seçmeye başlayabilir ve hayatınızda meydana gelen bazı özel etkinliklerde giymek için gardırobunuza ekleyebilirsiniz. Bu tılsım bileziklerin bir dizi paleti veya teması vardır. Burada, bu tılsım bileziği altın tonludur, çift bağlantılıdır, çünkü renkli cam yapraklar, meşe palamudu, çapalar, ağaçlar, yarım ay, haç sembolü, yıldızlar ve bakır ve gümüşten başka bir yaprak tılsımı anında içerir. Bu, yıpranmış kişiye daha zarif ama oldukça akıllı bir görünüm verir..

4. Tırnak Bilezik Tasarımı:

Tırnak Bilezik Tasarımı

Tırnak bileklik diğer tasarımlara göre klas parçalardan biridir. Her durum için uygundur ve ayarlanabilir boyutlarda mevcuttur. Bu tırnak bilekliği altın, gümüş ve pembe altın olmak üzere üç farklı renkte mevcuttur. Ancak bu gümüş bileklik sade bir görünüm verir ve her türlü durum için mükemmeldir..

5. Ses Dalgası Bilezik:

Ses Dalgası Bilezik

Türünün tek örneği, kişiye özel ses dalgalı gümüş bileklik bir açıklama yapar. Gerçekten olağanüstü bir hediye arıyorsanız, bir numaralı tercihiniz bu olmalı! Bu ses dalgası bileklik, gravür için mükemmel bir temel oluşturan dövülmüş ve parlatılmış gümüş plaka içerir ve kullanıcılara benzersiz ve klasik bir görünüm kazandırır..

6. Kişiselleştirilmiş Kayınvalide Bileklik Tasarımı:

Kişiye Özel Kayınvalide Bileklik Tasarımı

Bu kişiselleştirilmiş kayınvalide bilekliği geline/damada hediye edilebilir. Bu bileklik gümüş koyu kaplamalı metalden yapılmıştır ve bileziğin içi tırnak işaretleri ile basılmıştır. Bu, ayarlanabilir bir bilezik olabilir. Bu Gümüş bilezikler, üniversiteye giden ve ofise giden kızlar için mükemmel bir takım elbisedir..

7. Ağaç Dalı Bilezik Tasarımı:

Ağaç Dalı Bilezik Tasarımı

Bu ağaç dalı bileklik, doğal bir ağaç dalı şeklinde masif gümüşten elle dökülmüştür. Bu, çeşitli tasarımlarda mevcuttur ve koleksiyonunuz için oval veya yuvarlak şekli seçebilirsiniz. Diğer bileklik tasarımlarından farklı bir görünüm verir. Bayan gümüş bileklikler de bu ağaç dalı modellerinde mevcuttur. Bilezik takmak yerine bu gümüş bileklikleri bayanlara takmak zarif bir görünüm kazandıracaktır..

8. Steampunk Gitar Bileziği:

Steampunk Gitar Bilezik

Steam punk unisex gitar bileklik, müzikal bir zevk kategorisi olan bileklikler, sevdikleriniz için mükemmel bir hediye hediyesi olacaktır. Bu gitar bileziği, ince gümüş kancalarla tasarlanmış ve yumuşak siyah renkli metalle emaye edilmiş, sade ve modern bir görünüm kazandırıyor. Bu müzik aleti tarzı bilezikler, gençler arasında popüler tasarımlardan biridir..

9. Gümüş Dumanlı Kuvars Bileklik:

Gümüş Dumanlı Kuvars Bileklik

Bu çarpıcı gümüş dumanlı kuvars bilezikler, sonsuz stil olanakları sunar. Bu, yönlü dumanlı kuvars boncuklar ve parlak gümüş aksanlarla muhteşem bir tıknaz tasarımla öne çıkarılabilir. Mükemmel ifade yığınını oluşturmak için dostluk bileziklerini ikonik cazibemiz ve manşetlerimizle karıştırıp eşleştirin. Bu bileklik her durum için mükemmeldir. Bayan gümüş bileklikler her mevsim için eşsiz bir görünüm sağlar.

Bilezikler insanların ellerini daha güzel ve zarif gösterdikleri için önemli bir aksesuardır. Basit bir kıyafeti mükemmel bir şekilde tamamlarlar. Genel olarak, bunun kadınları ve erkekleri etkilemenin basit bir yolu olduğunu akılda tutmalısınız, yaratıcı olmanız gerekir. Yukarıdaki gümüş bileklik tasarımları yardımıyla sevdiklerinize özel bir sürpriz yapabilirsiniz..