Sözlük referansına göre bileklik, hem erkekler hem de kadınlar için bileği süslemek için takılan bir bant veya zincirdir. Yeni moda tasarımları ve çeşitli desenleri için geç ilgi topladılar. Bilezikler her yaş grubundan insanlar arasında son derece popülerdir. En kolay bulunabilen ve stil sahibi aksesuardır. Bileziklerdeki fiyat aralıkları da herkesin rahatlıkla alabileceği şekildedir..

erkekler için bilezikler

Erkek Bileklik Tasarım Çeşitleri:

Kişiliğine çekicilik katan, o güveni veren, güzel görünen eller, stil ve moda, tek bir bileklik tam da cevap olabilir! Bu güncellenmiş moda görünümlerini tüm meslektaşlarınıza, meslektaşlarınıza, arkadaşlarınıza ve ailenize verin.

1. Altın Erkek Bileklikler:

Altın Erkek Bileklikler

En güvenli bahis ve moda renginin asla dışına çıkmaması altın ve altındır. Herhangi bir altın takıda renk, parlaklık ve değer açısından her zaman emin olabilirsiniz. Erkekler için altın bilezikler, düğünlerde, festivallerde vb. geleneksel kıyafetlerle harika görünür. Altın bilezikler en iyi hediye seçeneğidir..

2. Pırlanta Erkek Bileklikler:

erkek bileklikler - elmas bileklikler

Pırlantaya kim hayır diyebilir? Erkek ya da kadın olsun, elmaslar değerli bir mülktür. Altın pırlantalı pırlantalı bilezikler, birinin mücevher çeyizinde bir başyapıt olabilir. Pahalı olabilirler, ancak yine de parlaklıkları, kesimleri ve parlaklıkları için başka herhangi bir mücevher parçasıyla eşleştirilemezler..

3. Gümüş Erkek Bileklikler:

erkekler için bilezikler - gümüş bilezikler

Gümüş Erkek Bilezikler bu günlerde çok yaygın ve birçok Bollywood yıldızı da onları şık bir şekilde sergiliyor. Oksitlenmiş gümüş bilezikler, beyaz gümüş bilezikler veya som gümüşlü bilezikler, bu havalı rahat görünüm için eşleştirilebilir veya herhangi bir beyaz veya siyah kıyafetle güzel görünebilir..

4. Erkekler için Düz Zincir Bileklikler:

erkek bileklikler - düz zincir bileklikler

Sade zincir bilezikler, ara sıra herhangi bir düzenli kullanım için olabilir. Onlar da günlük kullanım içindir. Herhangi bir metal, çelik veya alaşımdan olabilirler. Duruma uyması ve duruma uyması için farklı desen ve renklerde olabilirler..

5. Erkekler İçin Kişiselleştirilmiş İsimli Bileklik:

erkek bileklikler - kişiye özel bileklikler

Kişiselleştirilmiş İsimli Bileklik, bilekte güzel görünen bir alıntıya sahiptir. Eşyaları kişiselleştirmek çok moda ve bu nedenle isim veya tırnak içeren bilezikler görünüşte çok moda.

6. Erkekler için Siyah Bilezikler:

erkek bileklik - Erkek Siyah Bileklik

Siyah bileklik, günümüzün en hızlı yakalanan mücevher trendlerinden biridir. Erkekler için moda ve stil ifadelerinden biri olabilir. Bileziklerde kilitler, yıldızlar, kalpler, barış sembolü, yapraklar vb..

7. Erkek Deri Bileklik:

Erkek Bileklik - Deri Bileklik

Erkekler için deri bileklikler parlaklık ve parlaklık için gerçekten harika. Kot pantolon ve nedensel gömleklerle eşleştirilebilirler. Deri bileklikler mat bitişli olduğu kadar parlak bitişli de olabilir..

8. Altın Rudraksha Bilezik Tasarımı:

erkekler için bilezikler - rudraksha ile bilezikler

Rudraksha Hinduizm’de çok önemli bir yere sahiptir ve insanlar onları zincir, bilezik vb. takarlar. Rudraksha olarak bilinen tohum formu genellikle enerjiyi doğru çerçeveye kanalize etmek için ve sürekli istikrar için seyahat eden insanlar tarafından giyilir. Bir bilezik oluşturmak için altın veya gümüşle birleştirilen kahverengi boncuklar, giyildiğinde çok zarif görünüyor.

9. Gümüş Bileklik – Erkek Tiger Line:

erkekler için bilezikler - kaplan hattı bilezikler

Kaplanlar güç, gaddarlık ve gururun sembolleridir. Bunlar, güçlü, güçlü bireyler olarak bilinmek istedikleri için erkeklerde de tam olarak uygun niteliklerdir. Bilezikteki kaplanın güçlü yüzü aynı zamanda bir erkeğin kişiliğine derinlik katar, görme iradesini ve kişisel gücünü.

10. Erkekler İçin Nazar Bilezikler:

erkekler için bilezikler - nazar bilezikleri

Nazar takmak veya nazar takmak bugünün zamanlarında yaygın bir şeydir. Anahtarlık, yüzük, kolye vs. gibi nazar var, peki neden bileziklerde olmasın? Nazarlı bilezikler, talihsizlik veya kötü şansa neden olduğuna inanılan kişilerin kamaşmasını önlemek için kullanılır. Nazarı bir ipe veya ipliğe bağlamak yerine, aynısı bir bilezikte kullanılabilir..

11. Erkekler İçin İnce Bilezikler:

erkekler için bilezikler - ince bilezikler

İnce bileklikler her yaş grubundan erkek tarafından günlük kullanımda kullanılabilir. Metal, gümüş, alaşım, sicim, iplik vb. herhangi bir malzemeden olabilirler. O kadar ağır değildirler ve herkesin bilekliği kolayca taşıyabileceği şekilde yapılandırılmıştır. Zerafetleri var ve bu nedenle öne çıkıyorlar.

12. Gül Altın Bileklik Erkek:

erkekler için bilezikler - gül altın bilezikler

Gül altın, mücevherat için kullanılan bir altın ve bakır alaşımıdır. Gül altın takılar çok popüler hale geliyor ve genellikle yüzükler, bilezikler ve diğer takılar için kullanılıyor. İçindeki bakır içeriğine bağlı olarak kırmızı altın ve pembe altın olarak da bilinen bunlar, pahalı oldukları için lüks ve üst düzey insanlar içindir. Bir erkeğin genel kişiliğine klas bir görünüm verirler..

13. Türk Altın Erkek Bileklik:

erkek bilezikleri - türk bilezikleri

Türkiye piyasası en büyük altının tüketicilerinden biridir ve Türk altına olan talepte istikrarlı bir artış görülmektedir. Türk Altınından yapılan birçok mücevher parçasıyla Türk altınına olan aşk da artıyor. Türk altın erkek el bilezikleri, mücevherlerde açıkça görülebilen altının parlaklığı ve parlaklığı ile çarpıcı görünüyor. Türk altın bilezikleri gerçekten bir statü sembolüdür.

14. Erkekler için Tungsten Bilezikler:

erkekler için bilezikler - tungsten bilezikler

Tungstenli bileklikler gençlerin gözdesi olabilir. Farklı metaller ve tasarımlarla deneyler yapabilirler. Tungsten, bilezikler için metal olarak benzersiz bir şeydir. Genç kolej çocukları, kendilerine ait bir stil ifadesi için tungsten bilezikleri takabilirler. Tungsten yani üç farklı tonda olabilirler. açık renkli, koyu renkli ve koyu ve açık renk kombinasyonu.

15. Manşet Bilezikler Erkek:

erkekler için bilezikler - manşet bilezik

Manşet bilezikler moda trendinde nispeten yenidir ve erkekler gündelik bir akşam görünümü veya minimalist bir görünüm için manşet bilezikleri deneyebilir. Kalın bantlı ve açık olup metal, çelik, gümüş veya diğer alaşımlardan ayarlanabilirler..

Erkekler de moda konusunda oldukça bilinçlidir ve stillerini her zaman güncel tutmak isterler. Erkek el bileziği, kendi stil ifadesini yaratmanın en havalı yoludur. Eşsiz stiller, tasarımlar ve görünümlere sahip bileklikler, bir erkeğin genel kişiliğine yeni bir tanım getiriyor. Erkek bileklik tasarımları, konuşurken el hareketleri, el sıkışırken vb. gibi sözlü olmayan iletişim modlarını kullanırken mükemmel mesaj vericidir..