Antik çağlardan beri erkek takıları, saatler, alyanslar ve kol düğmeleri anlamına geliyordu. Erkek takılarını tanımlayan eski standartlar değişti ve sıra dışı tasarımlar, malzemeler ve değerli taşlarla daha gösterişli bir görünümün yolunu açtı. Erkek bileklikleri artık saat gibi önemli bir aksesuar haline gelerek kişisel stil ve tavrı yansıtıyor. Bilezik, erkeğin günlük giyiminin bir parçasını oluşturur ve mükemmel bir kıyafet ekleyebilir..

erkekler için gümüş bilezikler

Ancak bilezikler sadece stil ve süs için değil, aynı zamanda erkeklere fiziksel ve psikolojik güç kazandırmak amacıyla da yapılır..

Erkek Gümüş Bilezikler:

Erkek Gümüş Bileklik eğlence dolu ve şık. Gümüş renginde erkek bilekliği çeşitleri mevcuttur ve kişiliğinizi tanımlayan kalabalığın arasından en iyisini seçmek de önemlidir. İşte, kendi bilezik koleksiyonunuzu almak için listelenmiş, açıklamalarıyla birlikte erkekler için bazı havalı ve klas gümüş bilezik tasarımları..

1. B Kare Zincir:

B Kare Zincir

B-kare zincir, erkeklere klasik bir görünüm kazandıran şık bir simgedir ve zarif bir görünüm veren 925 ayar gümüşle incelikle işlenmiş ancak ucuz halkalı bilekliklerdir. Herhangi bir kıyafetle parıldayan ve seçkin bir görünüm veren, birbirine bağlı muhteşem kare şekilli tasarıma sahiptir. 8,5 inç bileğe sığabilen şık bir ıstakoz tokaya sahiptir. Hayatın her kesimi için mükemmel bir tatil hediyesi.

2. Bana Erkek Bilekliği Bağla:

Link Me Erkek Bileklik

Link erkek gümüş bileklik, kendi türünde hem dayanıklı hem de modaya uygun, ağır 250 kalibreli çapa tasarımına sahiptir. Güzel bir cilaya ve ağır yapılı kaliteye sahiptir, ağır ıstakoz toka kapatma ile uzun süre dayanıklı hale getirir ve ona birinci sınıf bir görünüm kazandırır..

3. Kaslı Bisiklet Bileziği:

Kaslı Bisiklet Bilekliği

Bu şık paslanmaz çelik bileklik, erkeklere yakışıklı bir görünüm kazandırır ve rahat bir uyum sağlayan cesur parlak gümüş ile donatılabilir ve güvenliği garanti eden ve kolay çıkarılmasını sağlayan katlanır toka. Erkeklere şık bir görünüm kazandıran gümüş bileklik çeşitleri Hindistan’da mevcuttur..

4. Roma Bağlantı Bilezik:

Roma Bağlantı Bilezik

Yeni bir paslanmaz gümüş roma bağlantı bileziği takmak, erkek görünümüne çekici ve modaya uygun bir tonlama eklemenin şaşırtıcı bir yoludur. Düz çizgiler ve ip tarzı bağlantıların kombinasyonu sıra dışıdır ve moda bilincine sahip erkekler için mükemmel bir görünüm sağlar. Her bağlantı küçük halkalarla çengellenir, erkeklerin çoğunun bu tasarımları sevmesinin başlıca nedeni budur..

5. Erkekler için Easy Rider Bilezik:

Erkekler için Easy Rider Bileklik

Görünümünüzü güncellemenin yeni bir yolunu arıyorsanız, çok şık bir gümüş bileklik tam da bunu yapmanın mükemmel bir yoludur. Erkek bileklikleri gümüş, erkeklerin çok beğendiği pazarlarda mevcuttur. Bu kolay binici bilezikleri, binicilere çarpıcı bir görünüm kazandırıyor.

6. Yunanca Bana Bağlantılar:

Yunanca Bana Linkler

Diğer malzemelerden yapılmış diğer tasarımlara kıyasla gümüş bir bileklik seçmenin birçok avantajı vardır. Gümüş erkek bilekliği her erkeğin koleksiyonuna yakışır. En sade ama klasik bilekliklerden biri de kaliteli bir görünüm veren gümüş bilekliktir. Yunan bana bağlantılar bilezik, erkeğin mücevher koleksiyonu için çağdaş bir aksesuardır. Yunan anahtar motifi deseni ile tasarlanabilir..

7. Çift Ejderha Zinciri:

Çift Ejderha Zinciri

Çift ejderha zinciri cesur ve güzel bir görünüm verir. Bu ejderha tasarımlı gümüş bileziği, gövde boyunca şiddetli oymalar ile birlikte sergiliyor. Kanca, toka görevi görür ve bileziği sabitlemek için ağzına takılır. Bu gümüş bileklikler erkekler için özel olarak tasarlanmıştır..

8. Sıcak Havana Bilezik:

Sıcak Havana Bilezik

Bu sıcak Havana bilekliği, sevilen biri veya cesur ve klasik erkek mücevherleri takmayı seven sıra dışı bir arkadaş için harika bir hediye seçeneği. Bu gümüş bileklik, görünümüyle harika bir moda yaratır ve ekstra özel, farklı bir görünüm kazandırır..

9. Korkunç Kafatası Bilezik:

Korkunç Kafatası Bilezik

Bu korkutucu kafatası bilezikleriyle en son Hollywood trendlerini kucaklarken bitmiş kıyafeti şık bir şekilde elde edin. Bu sezonun olmazsa olmaz aksesuarı erkek gümüş kurukafa bileklik. Sırıtan kafatasları, bu erkek kafatası bileziğini çok rahat kullanımlardan biri olarak oluşturuyor. Gardırobunuzu erkekler için özel olarak yapılmış kafatası bilekliği ile süsleyecek her zamanki görünümünüz yerine gotik bir tarz eklemeyi düşünün. Ayrıca diğer bileklik tasarımları ile karşılaştırıldığında benzersiz bir görünüm sağlar..

10. Tokalı Bilezik Tasarımı:

Tokalı Bilezik Tasarımı

Erkeklere ve kadınlara şık bir görünüm için unisex kemer tokalı bileklik, dayanıklı paslanmaz gümüş malzemeden yapıldığı için en iyi seçimdir. Bu bileklik, kemer tokası tasarımlı örgü astar ile öne çıktı. Bileğinizin etrafını gerçek bir kemer tokası gibi saran örgü bileklik.

11. İncil Bilezik:

İncil Bilezik

Ruhsal takılar, aile üyeleri için çok popüler hediyeler haline geliyor. Bu Rab’bin Duası bileziklerinin duygusal değeri, sevginizi ifade etmenin güzel bir yolu olacaktır. Bu, bazı gümüş ve deri tasarımlarla yapılmıştır; paslanmaz gümüş ve yumuşak kauçuk bileklik ile hazırlanabilir. Bu ayırt edici bilezik, uygun fiyat ve rahatlık sağlar.

12. Erkekler için Yarım n Yarım Manşet Bileklik:

Yarım n Yarım Manşet Erkek Bileklik

Gümüş bir çelik manşet bileziğinde canlandırıcı bir değişiklik için, bu sonsuzluk manşet bileziği daha yakından bakmaya değer. Eşsiz bir görünüm için gümüş bir çift manşetin etrafına çift deri kayış dolanmıştır. Bu deri ve gümüş kombinasyonu, manşet bileziğinize beklenmedik bir doku verir. Uygun fiyatlı deri paslanmaz gümüş manşet bileklik ile tarzınızı güncellemek çok kolay.

13. Şimdi Gör Bilezik:

Şimdi Gör Bilezik

Rodyum cilalı ve gümüş kübik zirkonyum taşlarla kaplanmış bu “şimdi görün” bileklik, kusursuz bir adil görünüme sahip bir model haline geliyor. Bu tasarımda kullanılan düzinelerce kübik zirkonyum taş ve sağlam bağlantılar, önemli bir ağırlık ekleyerek zarif bir görünüm kazandıracaktır..

14. Gümüş Siyah Deri Bileklik Tasarımı:

Gümüş Siyah Deri Bileklik Tasarımı

Deri çok yönlü olabilir; örgülü gümüş bileklik, her türlü moda anlayışına sahip kız ve erkek çocuklar için mükemmel bir eşleşme. Bu tasarımda, gümüş ile örgülü siyah deri ve örgü, paslanmaz tokaya ulaşana kadar uzunluk boyunca devam eder ve metal toka ile parlatılır..

15. Lord’un Manşeti:

Lord'un Manşeti

Lord’un manşet bileziği, Hıristiyanların dini özelliklerini temsil eder. Ama bu, Hıristiyan arkadaşın için mükemmel bir hediye. Bu gümüş ve kauçuk ile yapılabilir, bu dini bileklik metinde bir haç ile Lordlar duasının anlamını sunar..

Bir erkeğin moda bilezikleri takabilmesi gerçekten inanılmaz bir şey. Bir erkeğin kendisi hakkında hissetme tekniğinde nasıl algılanacağı, çünkü birçok kişi tarafından görülecek olan nasıl giyindiğine veya belirli şeyleri giydiğine yansıyacaktır. Bu nedenle, erkek bilezikleri, erkek stiline büyük bir bağımlılıktır. Erkekler için yapılan gümüş bileklikler, kişinin kişiliğini ve tarzını tamamlayan bir bileklik olacaktır, aksi takdirde bileklik ne kadar pahalı olursa olsun. Hissediyorsanız bir bilezik size uyacaktır ve size uymasını sağlayabilir.