Tenis bilekliklerinin nerede başladığını hiç merak ettiniz mi? Tenis bilekliklerinin ilginç bir tarihi vardır ve güzel bir mücevher parçası olarak benzersizdir. Gelin hep birlikte bu güzel bileklik tasarımının nasıl yapıldığına ve günümüzde başka hangi özel tasarım seçeneklerinin oluşturulduğuna bir göz atalım. Asla modası geçmeyecek klasik takılara yatırım yapan biriyseniz, tenis Bilekliklerini seçmek sizin için tasarım olacaktır..

tenis bilezikleri

Bu bilekliğin zamansız çekiciliği, gündüzden gece elbisesine kolayca dönüşebilme özelliğiyle birleştiğinde, bu bileklikleri her kadın için popüler ve akıllı bir seçim haline getiriyor. Tenis bilezikleri açısından, öne çıkan en yaygın değerli taş pırlantadır..

Farklı Tenis Bileklik Çeşitleri:

Bu tasarımcı tenis bileziklerinin standardını bir sonraki seviyeye taşıyarak tasarımın bir sonraki aşamasına geçin.!

1. Kadınlar için Pırlanta Tenis Bilekliği:

Bayan Pırlanta Tenis Bilekliği

Bir elmas tenis bileziği, birçok kadın ve kız çocuğu için daha uygun ve daha uygun olan kübik zirkonyum ve gümüş ile yapılabileceğinden çok pahalı olabilir. Seçim yaparken, işlevler için mükemmel bir geleneksel görünüm veren bu bilekliği seçin. Çarpıcı elmas malzeme ile parlatılabilir ve diğerlerinden daha trend bir görünüm verebilir..

2. Sterling Sevimli Gümüş Bileklik:

Çok Sevilen Gümüş Bileklik

Elmas tenis bilekliği bileğe yakın olacak şekilde tasarlanmıştır ve genellikle çekicilikleri vardır. Bu tür bileklikler geleneksel olarak gümüş malzeme ile yapılırdı. Emin olun; Bu bileklik, sevdikleriniz için mükemmel bir hediye. Gümüş tenis bileklik her yaştan kadına hitap edebilir.

3. Altın Ve Pırlanta Tenis Bilekliği:

Altın Ve Pırlanta Tenis Bilekliği

Altın tenis bileziği, yalnızca klas bir hava katan ve çekicilik ve çekicilik veren tek sıra uyumlu, ayrı ayrı ayarlanmış elmaslardan oluşan esnek, ince bir zincir bilekliktir. Bu bilezikler özel olarak yapılır ve bir takım tasarımları vardır. Bu bileklik altın ve pırlanta kombinasyonu ile yapılabilir..

4. Siyah Ve Mavi Pırlanta Tenis Bilekliği:

Siyah Ve Mavi Pırlantalı Tenis Bilekliği

Bu siyah ve mavi elmas tenis bileziği, erkek ve kadın mücevher koleksiyonu için mükemmel bir kıyafet. Sevdiklerinizi etkilemek, modaya uymak, birini daha çok sevmek için hediyeler için en iyisi olabilir. Bu tasarım aynı zamanda iş için de harikadır ve benzersiz bir görünüm veren iki renkli elmas koleksiyonu ile yapılabilir..

5. Katı Beyaz Ve Sarı Altın Tenis Bilekliği:

Katı Beyaz Ve Sarı Altın Tenis Bilekliği

Tenis bileklikleri diğer tasarımlara göre yüksek kaliteye sahiptir. Bu tasarımı giymenin birincil nedeni, kenarları ve kesimleri ile en iyi işçiliğe sahip olmasıdır. Bu sarı beyaz kombine altın tenis bileziği çok iyi işlenmiş taşlar içerir. Ellerinize daha fazla güzellik verir.

6. Ayarlanabilir Kaydırıcılı Tenis Bilekliği:

Ayarlanabilir Kaydırmalı Tenis Bilekliği

Bir tenis bileziği için alışveriş yaparken, bunlar arasından seçim yapabileceğiniz birçok farklı stil var. Tenis bileziği ayarlanabilir sürgü ile yapılmıştır ve bu, ellerinize fazla takıldığında daha rahat olabilir. Klasik bir takı satın almak istediğinizde tenis bileziği harika bir seçenektir. Bu bilezikler aynı zamanda doğum taşı hediyesi için en iyi hediyedir..

7. Yuvarlak Baget Pırlanta Tenis Bilekliği:

Yuvarlak Baget Pırlanta Tenis Bileklik

Bu yuvarlak baget pırlanta bileklik, kullanıcılara uygun fiyatlı bir görünüm kazandırıyor. Görünümlerine kalite ve zenginlik katan tenis bilekliği günlük kullanım için mükemmel bir seçim olacaktır. Bu tasarım beyaz parlak taşlarla pırlanta tonlarındadır ve diğerlerinden daha modern ve daha trend bir görünüm veren genç kızlar için mükemmel bir seçimdir..

8. Tenis Düğün Bilekliği:

Tenis Düğün Bilekliği

Düğün bileklikleri diğer bileklik tasarımlarına göre daha değerlidir. Bu tasarımla alyans bileziğinizi seçebilir ve sevdiğiniz kişi için mükemmel bir hediye olmasını sağlayabilirsiniz. Bu tasarım altın tonunda yapılabilir ve modaya uygun bir görünüm veren parlak taşlarla süslenebilir..

9. Moda Kız Tenis Bilekliği:

Moda Kız Tenis Bilekliği

Tenis bilekliği, özel günlerde giyilmesi amaçlanan güzel bir takıdır. Bu şık tenis bilekliği trendy bir görünüm verir ve yeşil ve altın tonlarında malzeme ile örülebilir ve katmanlı tasarıma sahiptir. Bu, kızların kalabalıklar arasında benzersiz bir görünüm kazanmaları için mükemmel bir aksesuardır..

Pırlanta tenis bileziği teriminin kökeni mücevher dünyasında iyi bilinmektedir. Bütçeniz ne olursa olsun, hayatınızdaki özel kişi için mükemmel tenis bilekliği tasarımlarını bulabilirsiniz. Elbette, daha fazla karat mutlaka daha iyi değildir ve seçimi gerçekten daha iyi yapan şey, zihninize giren yenilikçi düşünce ve ondan çıkan mükemmel fikirdir. İster 1 karat pırlanta bileklik ister 10 karat bileklik almayı tercih edin, bileğinize taktığınızda onları seveceğinizden emin olabilirsiniz..