Bilezikler, elimizi süslemenin eşsiz yollarından biridir. Değerli metallerden ve hatta el yapımı bilekliklerden bileklikler takabiliriz. El yapımı bileklikler çok özeldir ve özel görünür ve modaya uygun görünürsünüz. Kendi zevkinize ve tarzınıza göre modifiye ederek el yapımı bileklikler takarak trend belirleyici olabilirsiniz..

El Yapımı Bilezikler

El Yapımı Bilezikler:

El yapımı bileklikler hem erkek hem de kadınlarda çok trend ve havalı duruyor ve dilediğiniz her durumda takılabilir. Bazı özel el bileklik tasarımları ve desenleri hakkında okumaya hazır olun.

1. Siyah Beyaz İnci El Bileklikleri:

Siyah Beyaz İnci El Bileklikleri

Siyah ve beyaz incilerin yardımıyla harika bir el bilekliği oluşturabilirsiniz. Buna cazibe katmak için aralarına bileziğin güzelliğini artıracak gümüş boncuklar ekleyebilirsiniz. Bu tür gümüş el yapımı bileklikler size şık bir görünüm vermek için hem genç yaştaki kızlar hem de kadınlar tarafından takılabilir..

2. Boncuk El Yapımı Bilezikler:

Boncuk El Yapımı Bilezikler

Boncuklu bileklikler çok renklidir ve bileziğin güzelliğini yüceltmek için çiçekler, yıldızlar ve hatta çanlar gibi küçük askılar ekleyebilirsiniz. Muazzam bir tasarım türü ve farklı desenler elde edersiniz; zevkinize ve modanıza göre seçebilirsiniz. Hem ofiste hem de günlük olarak giyebilirsiniz..

3. İsim El Yapımı Bilezikler:

İsim El Yapımı Bilezikler

Bazı insanlar isimlerini bileziklerine yazmayı sevdiğinden, el yapımı bilezikler mükemmel olanıdır. Bu tür bir bilezik, adınızı dünyaya duyurmanın iyi bir yoludur. Bunun yanında, bileziğe daha kazançlı bir görünüm kazandırmak için küçük inci ve kalp şekli veya yıldız gibi askılar ekleyebilirsiniz..

4. Bükülmüş El Yapımı Bilezikler:

Bükümlü El Yapımı Bilezikler

Bükümlü el yapımı bileklikler, tellerin bükerek istediğiniz herhangi bir şekle girmesiyle yapılabilir. Onları bükebilir ve hatta görünüşünüze ve tarzınıza göre düz bir görünüm veya hacimli bir görünüm verebilirsiniz. Bu, kendi moda ve tarzınızı yaratmanıza yardımcı olur ve arkadaşlarınız ve meslektaşlarınız hakkında bir izlenim bırakabilirsiniz..

5. Renkli Kil El Yapımı Bilezikler:

Renkli Kil El Yapımı Bilezikler

El yapımı bilekliklerinizin daha güzel görünmesini istiyorsanız, onları kilden yapılmış çiçeklerle güzelleştirebilir ve bileziğin üzerine yapıştırabilirsiniz. Bu tür bilezikler genç kızlarda çok hoş görünüyor çünkü onlar da çiçeğe dönüşen tomurcuklar gibi. Onları herhangi bir kıyafet üzerine giyebilir ve kendi tarzınızı belirleyebilirsiniz..

6. Erkekler İçin Basit Deri El Yapımı Bileklik:

Erkekler İçin Sade Deri El Yapımı Bileklik

Erkekler her zaman basit şeyleri tercih eder, ancak kişilikleriyle jelleşmeyi ve diğerlerinden farklı görünmelerini sağlar. Yani küçük mıknatıs parçalarından ve siyah deri kayışa gümüş takmadan oluşan bu sade bileklik, erkekler için eşsiz bir kombin. Günlük kullanımda giyilebilir ve bu bileklikle bir partiyi bile sallayabilirsiniz..

7. Dizeler El Yapımı Bilezikler:

Teller El Yapımı Bilezikler

İplerle bileklik yapımı, bileklik yapmanın en kolay ve en eski yollarından biridir. Farklı renklerle oluşturulabilir ve cebinize ağır gelmez. Hatta daha abartılı görünmesi için bileziğin üstüne kilden çiçekler, yıldızlar ve kalp şekli bile takabilirsiniz. Onları herhangi bir kıyafetle giyebilirsiniz ve her duruma da uygundur..

8. Sportif Döngü Şekli El Yapımı Bilezik:

Sportif Döngü Şekli El Yapımı Bileklik

Bisiklet el yapımı bileklik fikri elinizde çok hoş ve diğerlerinden özel görünmenizi sağlıyor. Metal tellerden yapılmıştır ve spora olan sevginizi de gösterir. Hem erkekler hem de kadınlar tarafından giyilebilir ve hatta arkadaşlarınıza veya sevdiklerinize spor düşkünü biriyse hediye edebileceğiniz mükemmel bir şeydir..

9. Trendy Görünümlü El Yapımı Bilezik:

Trendy Görünümlü El Yapımı Bileklik

Taş, inci, zincire küçük bir asma aparatı ve yine bileziğinize bağlı bir parça atkı kullanarak çok katlı moda bir bileklik elde edebilirsiniz. Bu kadar şirin bilekliği takarak kendi tarzınızı ve modanızı yaratabilir ve bu şık bileklikle dünyaya hava atabilirsiniz..

Bilezikler mücevher kutunuzun olmazsa olmazlarındandır. Onsuz elleriniz eksik görünüyor. El yapımı bileklikler çeşitli tasarım ve desenlerde mevcuttur ve çok renklidir. Duruma göre bir bileklik seçebilir ve ister batılı ister etnik giyin, her türlü kıyafetle jelleşebilir. Zengin görünüyorsun ve dünyayı sallıyorsun.