Değerli taşlar çağlardan beri talep görmektedir. Bu taşların saf parlaklığı herkesin ilgisini çekiyor. Değerli taşlarda bulunan farklı renkler, mücevherlerde kullanım için yüksek talep görmelerini sağlar. Yakut, safir, akik, ametist, mercan, granat veya akuamarin ışıltısı eşsizdir. Değerli taşlar, gökkuşağının neredeyse tüm renklerini örtme eğilimindedir ve bu, onları mücevherlerde kullanmanın en büyük avantajıdır. Değerli taşlarla yapılan bileklikler ellerinizde klasik bir etki yaratıyor. Bu güzellikleri seçin ve onları değerli seçiminiz yapın.

Erkekler ve Kadınlar için En Yeni ve Güzel Değerli Taş Bilezikler:

Resimlerle değerli taşlı ilk 9 bilezik tasarımına bakalım..

1. Yuvarlak Taş Bileklik:

Yuvarlak Taş Bileklik

Bu muhteşem bileklik için yuvarlak şekilli herhangi bir değerli taş seçin. Saf değerli taşlar metal ile kaplanmıştır ve görünümünü geliştirmek için minik elmaslarla çevrelenmiştir. Bilezik, taşların her birinin doğrudan diğerine takıldığı dolgulu bir bileziktir..

2. Çok Renkli Değerli Taş Bileklik:

Çok Renkli Değerli Taş Bileklik

Bu muhteşem ve parlak mücevher parçası, herhangi bir tasarımcı giyim kıyafeti için mükemmel bir eşliktir. Değerli taşların her birinin göz kamaştırıcı renkleri tam parlaklığında ortaya çıkıyor. Renklerin çoğunu içerdiği için bu bilekliği takabilir ve herhangi bir kıyafetinizle eşleştirebilirsiniz..

3. Mavi Değerli Taş Bileklik:

Mavi Taşlı Bileklik

Bu mavi şaheser, kedinizde olmasını çok isteyeceğiniz etkileyici akuamarin taşlı bilekliktir. Mavi taşlar parlıyor ve parlak bir renk tonu sağlıyor. Bileziğin değerini artırmak için bu bilekliği altın renginde seçin.

4. Kırmızı Değerli Taş Bileklik:

Kırmızı Değerli Taş Bileklik

Yakut veya garnet, mevcut mükemmel kırmızı değerli taşlardır. Altınla birleştiğinde bir bilezikte harika görünüyorlar. Bu şaşırtıcı mücevher parçası salya akıtmaya değer. Değerli taşın kırmızı rengi parlak ve parlaktır. Muhteşem bir bileklik için en saf taşları seçin.

5. Gümüş Değerli Taş Bileklik:

Gümüş Değerli Taş Bileklik

Gümüş, değerli taşları yerleştirmek için yaygın olarak kullanılır ve mücevher parçalarına dönüştürülür. Çok renkli taşlara sahip bu gümüş değerli taş bileklik, iyi tasarlanmış ve basittir. Kullanılan çok renkli taşlı bilekliklerin şekilleri yuvarlak, oval ve armut şeklindedir..

6. Ametist Değerli Taş Bileklik:

Ametist Taşlı Bileklik

Ametist, birçok kişi tarafından sevilen parlak mor bir değerli taştır. Mor renk oldukça hafif ve cüretkar değil. Her yaşa uygundur ve tören kıyafetleriyle iyi gider. Ametist taşı, renkli değerli taşların en değerlilerinden biri olarak kabul edilir..

7. Tasarımcı Değerli Taş Bileklik:

Tasarımcı Değerli Taş Bileklik

Cesur ve cüretkar olan bu tasarım değerli taş bileklikle ilginç olun. Burada kullanılan asimetrik tasarımlar oldukça benzersiz ve kolej kalabalığı tarafından seviliyor. Burada kullanılan değerli taşların şekilleri bile çok düzensiz ve bu da cazibesini artırıyor..

8. Sitrin Değerli Taş Bileklik:

Sitrin Taşlı Bilezik

Bu neredeyse şeffaf değerli taş bileklikte okyanus hissi veren bir şey seçin. Burada kullanılan sitrin değerli taşının rengi güzeldir ve gece kıyafetleri veya plaj için mükemmeldir. Ortadaki taşlar, çok rustik bir görünüm vermek için büyük ve eşit olmayan bir şekilde kesilmiştir..

9. Akik Değerli Taş Bileklik:

Akik Taşlı Bilezik

Bu siyah değerli taş akiktir ve sitrin ile birleştiğinde çok hoş görünür. Bilezik, üzerine gerilmiş küçük akik boncuklarından yapılmıştır. Merkez boncuklar sitrin taşlarıdır. Bu, günlük kullanım için daha çok kullanılan basit bir bileklik.

Ait olduğunuz doğum taşının en sevdiğiniz rengini seçin ve kendinize çok değerli bir bileklik satın alın. Bu değerli taşlı bilekliklerin her biri ışıltınızı artıracak ve ellerinizin güzel görünmesini sağlayacaktır. Kullanılan değerli taşlar doğal veya sentetik olabilir. Sentetik değerli taşlar bile parlaklığını ve canlılığını sergilemek için kesilir ve parlatılır. Kalıcı bir mücevher için yakut, safir veya sitrin arasından seçim yapın.