Bilezik, bilezikler için en iyi alternatiftir. Hassas ince ellerde mükemmel görünüyor. Parçalar halinde giyilir veya sadece tek bir bilezik iyi olur. Bilezikler farklı tasarımlara sahiptir. Ağır tıknaz olabilirler veya bir zincir gibi ince olabilirler. Çekici bir görünüm vermek için yapılmış birçok tasarım var. Kelebekler, kalp ve çiçek yaygın desen türüdür. Aşk bilezikleri de bu türlerden biridir. Üzerinde yazılı veya kazınmış ‘Aşk’ fiili vardır. En değerli mücevher parçasıdır. Aşk bilezikleri günlük kullanım için mükemmeldir. Çok gösterişli ve ağır değil. İş yerinde de giyilebilir. Eşinize hediye etmenizde fayda var. İşte aşk bilekliği örnekleri.

Farklı Tasarımlarda Son Aşk Bileklikleri:

İşte genç kızlarımın en çok beğendiği Trend’de Yeni Stillere Sahip İlk 9 Aşk Bilekliği’mize bir göz atın..

1. Gül Altın Aşk Bilekliği:

Gül Altın Aşk Bilekliği

Şimdi bir gün, parlak sarı altından kimse hoşlanmaz. Daha iyi ayık eylem arıyorlar. Rose gold seçeneği her geçen gün artıyor. Rose gold aşk bilekliği rose gold kaplamaya sahiptir. Güzel bir pembe parlaklık vermek için altının bronzla birleşimidir. Bu tip bilezik günlük olarak giyilir.

2. Gümüş Aşk Bilekliği:

Gümüş Aşk Bilekliği

Gümüş aşk bileziği adı ile gümüşten yapılmıştır. Elmasları olabilir veya olmayabilir. Basit ve zarif bir seçimdir. Genellikle gelinler tarafından giyilir. Çok parlak olmayacak şekilde yapılmıştır. Böylece onu işte, kolejde veya herhangi bir partide giyebilirsin.

3. Aşk Bileziğinde Pırlanta:

Aşk Pırlanta Bileklik

Pırlanta olmadan hiçbir mücevher tamamlanmaz. Pırlanta aşk bileziği, eşit mesafede birkaç pırlantaya sahiptir. Göz alıcı görünmek için yeterli parlaklık sağlarlar. İçinde elmas olan düzenli bant aşk bileziği var. Bu bilezik bir partide giymek için iyidir.

4. Kişiselleştirilmiş Aşk Bilekliği:

KişiselleştirilmişAşk Bilekliği

Aşk bileziği her zaman bant değildir. Bir de mektup stili var. Alfabe aşk bileziği, bir bağlantı yoluyla ayrı ayrı birleştirilen tek aşk alfabesine sahiptir. Bu çok rahat bir bileklik tarzıdır. Kotlar ve şortlar için mükemmeldir.

Daha fazla gör: İsimli Bilezik

5. Çok Bağlantılı Aşk Bileziği:

Çok Bağlantılı Aşk Bilekliği

Bazen tek sıra bileklik biraz sıkıcı görünüyor. Çok bağlantılı aşk bileziği, birleştirilmiş birden fazla zincire sahiptir. Bu tip bilezik punk bir görünüm verir. Giymek çok rahat ve eğlenceli. Günlük geziler için giymek eğlencelidir. genç kızların tercihidir.

6. Tip Tel Aşk Bilezik:

Tip Tel Aşk Bilekliği

Tel herhangi bir şekilde kalıplanabilir. Tel aşk bilekliği, telin sözü sevecek şekilde kalıplanmasıyla yapılır. Çok hassastır. Her kıyafetle giyilebilir. Denimlerde daha iyi görünüyor. Yarı nedensel ve çok kız gibi bir tarz

Daha fazla gör: Dostluk Bilezik Resimleri

7. Tasarımcı Kalp Aşk Bilekliği:

Tasarım HeartLove Bileklik

Aşk en iyi kalple tasvir edilir. Kalp şeklinde aşk bilekliği ortasında kalp şekli vardır. Çok güzel görünüyor. Gündelik bir tarzdır ve en iyi kolsuz tişörtle görünür. Birçok bilezik ile giyilir.

8. Boncuklu Aşk Bilekliği:

Boncuklu Aşk Bilekliği

Bilezikler, boncukları olduğunda en iyisidir. Boncuklu aşk bileziğinin başından sonuna kadar boncukları vardır. Ortasında aşk kelimesi yazılıdır. Bilezikte göz alıcı bir seçenektir. Partiler ve etkinlikler için giyilebilir.

Daha fazla gör: Aşk Kalp Bileklik

9. Sonsuzluk Aşk Bilekliği:

Sonsuzluk Aşk Bilekliği

Gerçek aşk asla bitmez. Bu nedenle aşk her zaman sonsuzluk halkasıyla ilişkilendirilir. Sonsuz aşk bileziği, aşkın derinliğini tasvir etmek için sonsuzluk halkasına sahiptir. Bu çok zarif bir seçim. İşe ve toplantılara giyebilirsin.

Aşk bilezikleri, bileziklerde havalı bir trend. Her durumda giyilebilir. Daha çok genç kızlar tarafından sevilir. Ama orta yaşlı kadınlar da onları giyiyor. Nasıl giyileceğine dair herhangi bir koşul yoktur. Basit ama zarif bir tarz. Özel birine hediye etmek için kullanabilirsiniz. Aşk bilezikleri birçok modelde mevcuttur. Artık sıradan bir aksesuar değil.