Kadangi daugelis įmonių įgyvendina nuotolinio darbo politiką, biurų patalpos pamažu mažėja. Valandos poreikis yra mažesniems biurams, kurie yra visiškai įrengti ir keičiami vienu metu. Skirtingai nuo tradicinio biuro, kuriame buvo nuobodžiai įrengtas stalas ir kėdė, šiuolaikiniai biurai pasižymi patobulinta estetika, kuri gali padaryti jūsų darbą malonesnį. Šiame straipsnyje mes sudarėme 10 naujausių smulkių biurų dizaino idėjų, kurios iš naujo apibrėžia, kaip mes traktuojame terminą „biuras“!

Geriausi mažų biurų dizainai

Geriausi mažų biurų dizainai Indijoje:

Čia yra mūsų 10 paprastų ir modernių biuro dizaino idėjų smulkiajam verslui. Pažvelkime į juos.

1. Šiuolaikinis biuro dizaino išdėstymas:

Šiuolaikinis biuro dizaino išdėstymas

Jei turite ribotų erdvių, šis stačiakampis biuro išdėstymas yra puiki idėja! Galite pasirinkti grindų kampą, kad sukurtumėte šią stilingą mažo biuro sąranką. Stumkite baldus į kampą, kad padidintumėte turimą erdvę. Ieškokite salos stalo ir aptakių besisukančių kėdžių. Paslėpkite visus negražius laidus ir įkvėpkite darbo laiko, kad įkvėptumėte gražaus paveikslo.

2. Minimalistinis mažo biuro dizainas:

Minimalistinis mažo biuro dizainas

Vienas iš būdų prisitaikyti prie „naujo įprasto“ darbo stiliaus yra išbandyti šias mažų biurų renovacijos idėjas! Norint įsirengti namų biurą, nereikia griauti namų sienų. Vietoj to, iškraipykite nepanaudotą erdvę svetainėje ar miegamajame ir sieną tuščią sieną pakabinti keliose lentynose. Galite pridėti keletą šviestuvų, ekrano dalių ir aptakių kėdžių, kurios neužstoja takelio.

3. Elegantiška mažo biuro erdvės dizaino idėja:

Elegantiška mažo biuro erdvės dizaino idėja

Ši biuro išdėstymo idėja gali gerai veikti tiek namų biuruose, tiek pradedantiesiems. Idėja yra pastatyti sėdimąsias vietas prie kampo ir uždėti langą, kad būtų užtikrinta natūrali saulės šviesa. Lentelė čia naudojama kaip pagrindinės spintelės pratęsimas, o tai puikus būdas optimizuoti turimą erdvę. Ieškokite daug lošimų ir lentynų, kad viskas būtų sutvarkyta vienoje vietoje.

4. Mažo biuro sąranka su bendrais darbalaukiais:

Mažo biuro sąranka su bendrais darbalaukiais

Įmonėms, turinčioms mažas komandas, tokia biuro sąranka gali pasiekti du tikslus – efektyvų erdvės panaudojimą ir asmeninį bendravimą su kolegomis. Pašalinę klaustrofobines kabinas ir jas pakeisdami šiais dalikliais, galite įsitikinti, kad žmonės dirba kartu ir nesikėsina į privatumą. Mažas kavos staliukas ir poilsio sofa gali sušvelninti oficialią aplinką.

5. Bendras mažų biurų dizainas:

Bendradarbiaujantis mažo biuro dizainas

Jei nesate oficialių nuostatų gerbėjas, rinkitės šį biuro dizainą! Tai puikiai tinka mažoms komandoms, ypač tokioms profesijoms kaip projektavimas, kur žmonių sąveika vyksta reguliariai. Jums reikės akcentuotos sofos ant kampo, kad pralaužtumėte ledus, ir kompaktiško rašomojo stalo su diskusijų stalu, kad galėtumėte rimtai šturmuoti mintis. Laikykite sienas neutraliai ir pridėkite spalvingą dekorą, kad tai būtų gyva erdvė.

6. Kūrybinė biuro dizaino idėja mažoms erdvėms:

Kūrybinga biuro dizaino idėja mažoms erdvėms

Sulaužykite tradicinės biuro sąrankos monotoniją, atskleisdami savo kūrybiškumą. Peržiūrėkite šį šaunų biuro dizainą, kuris yra nuobodus! Ryškios spalvos, tokios kaip žalsvai mėlyna ir geltona, gali išmušti pirmadienio bliuzą. Žaismingas sienų dekoras tuo pačiu metu yra ir funkcionalus, ir nuobodulio žudikas. Norėdami sutaupyti vietos, rinkitės mažus stalus ir kėdes. Pasirinkite kilimines grindis, kad atrodytumėte labiau individualiai.

7. Renovacijos idėja mažam biurui:

Renovacijos idėja mažam biurui

Kadangi dauguma darbuotojų dirba nuotoliniu būdu, biurams tikslinga sumažinti grindų dydį. Vienas iš būdų suburti visus yra pasirinkti didelę atvirą salę ir paversti ją mini biuro sąranka. Tai galima padaryti išardant betonines sienas ir pakeičiant jas stiklu, kad būtų sutaupyta energijos. Minimalus stalas su kilnojama spintele ir kėdėmis bus naudingas! Saulėlydžio metu pridėkite keletą senovinių lempų, kad apšviestų aplinką!

8. Rustic Small Office interjero dizaino idėja:

Kaimiško mažo biuro interjero dizaino idėja

O kaip dirbti iš miško? Prieš tapdami pagrindine koncepcija, pirmiausia galite ją išbandyti, netapdami miško gyventoju. Blizgančias kajutes pakeiskite šiurkščiai atrodančiomis medinėmis plokštėmis ir lentynomis. Skirkite dėmesį seniems, senoviniams aksesuarams, tokiems kaip surūdiję stalai, archajiškos laikymo dėžės, lemputės ir senoviniai rėmai.

9. Spalvinga mažo biuro sąranka namuose:

Spalvinga mažo biuro sąranka namuose

Paverskite savo seną studijų stalą labai smagia namų biuro sąranka! Ši mažo biuro dekoravimo idėja puikiai tinka tiems, kurie mato savo darbo zoną kaip savo keistos asmenybės pratęsimą. Vietoj rožinės spalvos galite pasirinkti bet kurią jūsų pasirinktą dominuojančią spalvą. Pridėkite daugybę spalvingų plakatų, įkvėpimo citatų, magnetų ir visų mėgstamų dalykų, kad galėtumėte mėgautis penktadienio jausmu kiekvieną dieną!

10. Juoda ir balta mažų biurų erdvės dizainas:

Juoda ir balta mažų biurų erdvės dizainas

Juoda ir balta su rožinės spalvos fuksijos purslais niekada negali suklysti! Šis įspūdingas biuro įrenginys mažoms erdvėms gali sukelti norą sėdėti kambaryje tiesiog mėgautis jo grožiu! Nuo dizainerių tapetų iki tvirtų juodų spintelių ir apmušalų kiekvienas elementas mums primena fantazijos kraštą. Jei pridėsite rožinės spalvos brūkšnį, būsite sužavėti!

Patarimai, kaip papuošti mažą biuro erdvę:

Nesvarbu, ar tai namai, ar komercinė erdvė, šie nedideli biuro išdėstymai ir dekoravimo idėjos gali supaprastinti jūsų darbą:

  • Pašalinkite stambias dalis ir pakeiskite jas aptakiais, nervingais, stilingais ir funkcionaliais.
  • Pertvarkykite baldus ir stumkite juos link sienos, kad paliktų centrinę erdvę judėjimui.
  • Laikykite sėdėjimo vietą priešais įėjimo duris, kad būtų geras vaizdas.
  • Pabandykite įrengti biurą šalia atviros erdvės, pavyzdžiui, lango ar balkono, kad gautumėte daug natūralios šviesos ir oro.
  • Sukurkite lanksčias darbo vietas, o ne rezervuokite stalus žmonėms. Tokiu būdu galite sumažinti nepakankamą stalų naudojimą.
  • Papuoškite biurus ryškiomis spalvomis, meno kūriniais ir akcentuotais baldais, kad išryškintumėte savo prekės ženklo asmenybę.

Tikimės, kad jums patiko šios nuostabios mažo biuro dizaino idėjos. Išskirtinės darbo vietos sukūrimas gali pagerinti jūsų laikyseną ir išlaikyti drausmę. Taip pat galite gauti šiek tiek privatumo iš aplinkinių triukšmingų žmonių chaoso. Taigi, ar manote, kad verta turėti namų biurą, ar vietoj to norėtumėte bendros darbo erdvės??