Nesvarbu, ar dirbate namuose, ar biure, labai svarbu pasirinkti baldus, nes tai palengvina ir palengvina darbą, o tai daro jus produktyvesnį. Senos tradicinės darbo vietos paverčiamos madingu ir moderniu dizainu, atsižvelgiant į individualias nuostatas. Slinkite žemyn, kad ištirtumėte ir surastumėte geriausią biuro baldų dizainą, atitinkantį jūsų darbo vietą ir padedantį jį pertvarkyti, padaryti jį efektyvesnį ir estetiškesnį..

Šiuolaikiniai biuro baldų dizainai

Biuro baldų išdėstymo idėjos:

Daug dėmesio skiriama darbo aplinkos gerinimui, o maži dalykai gali sukelti didžiulius skirtumus, ne tik produktyvumo požiūriu, bet ir susijusius su darbuotojų patogumu, kad darbas būtų geresnis..

  • Daugiafunkcinių baldų pasirinkimas, kai baldas gali būti naudojamas dar kelis kartus, o tai geriausiai tinka biurams, kuriuose yra ribota erdvė.
  • Gausus natūralus apšvietimas vaidina gyvybiškai svarbų vaidmenį didinant darbuotojų pozityvumą ir skatinant juos dirbti geriau.
  • Ergonomiška darbo vieta su tinkamais biuro baldais padeda išvengti fizinių negalavimų, tokių kaip riešo kanalas, nugaros problemos ir kt.
  • Pasirinkta spalvų schema atlieka svarbų vaidmenį ir yra naudinga įvairiais būdais. Sakoma, kad mėlyna spalva padeda aiškiai mąstyti, geltona gali pakelti nuotaiką, žalia gali padėti darbuotojui, taip pat darbdaviui, išlikti ramiam esant įtemptiems scenarijams ir pan..
  • Kai kurios įmonės teikia pirmenybę atviriems išdėstymams, kad geriau bendradarbiautų darbuotojai ir sukurtų tvirtus tarpasmeninius santykius.
  • Galiausiai, geras baldų dizaino pasirinkimas gali palikti ilgalaikį įspūdį klientams, kurie lankosi jūsų darbo vietoje.

Geriausi biuro baldų dizainai Indijoje:

Čia yra mūsų 15 paprastų ir modernių biuro baldų dizaino su vaizdais. Pažvelkime į juos.

1. Dizainerių namų biuro baldai:

Dizainerių namų biuro baldai

Čia matome biuro kambario baldų dizainą, kuris puikiai tinka jūsų darbo vietai ir ne tik įkvepia jus, bet ir padidina jūsų darbo našumą. Stilingos lentynos su ryškiai geltonomis sienomis suteikia linksmumo ir užtikrina, kad galėsite mėgautis darbui tinkamos erdvės aplinka ir padėti sklandžiai praleisti dieną. Darbo stalas yra estetiškai patrauklus kartu su kėde, kuri suteikia maksimalią ergonominę naudą, o elegantiška galvos atrama ilgas darbo valandas.

2. Biuro baldų dizainas mažoms erdvėms:

Biuro baldų dizainas mažoms erdvėms

Tai puikus minimalistinio paprasto biuro baldų dizaino vaizdas, atspindintis puikią funkcionalumo ir estetikos pusiausvyrą. Švarias darbo stalo linijas sustiprina metalinis rėmas, todėl namų darbo vieta atrodo efektyvi ir tvarkinga. Tai lengvas šiuolaikiškas dizainas su menišku ir funkcionaliu dizainu, kuris puikiai tinka ankštoms erdvėms ir užtikrina produktyvią ir teigiamą dieną.

3. Biuro skaitiklio dizaino baldai:

Biuro skaitiklių dizaino baldai

Matome apgalvotai suprojektuotą biuro baldų dizainą mažoje erdvėje su skaitikliu/registratūros stalu, kuriame yra išskirtinis stiliaus ir funkcijų derinys. Kėdės ir apskritas stalas puikiai atsveria biuro dekorą. Matome patogų ir klasikinį dizainą, kuris sklandžiai dera prie biuro spalvų schemos su atviromis lentynomis ir ergonomiška kėdė, sukurta optimaliam komfortui.

4. Biuro baldų kėdės:

Biuro baldų kėdės

Čia matome modernų biuro baldų dizainą, kurį sudaro pasukamos kėdės su aukštu atlošu, kurios bet kuriai darbo vietai suteikia stilingo krašto. Šios kėdės su ratukais yra puikus kompanionas šiuolaikinėje darbo vietoje ar namų biure. Jie yra paminkštinti putplasčiu, tinkleliai, patogus aukščio reguliavimas ir yra pakreipiamos atlošiamos kėdės, kurios yra ergonomiškai suformuotos, kad suteiktų elegancijos ir būtų unikalus bet kurios darbo vietos papildymas.

5. Šiuolaikiniai bendradarbiavimo biuro baldai:

Modernūs bendri biuro baldai

Šiame moderniame, funkcionaliame ir lanksčiame biure matome gražų atvirą darbo erdvės sprendimą su baltais pertvarais, kurie įgalina teigiamą sąveiką ir skatina nesudėtingą komandinį darbą. Gerai suplanuotas biuro baldų išdėstymas įkvepia kūrybai ir padeda komandos nariams geriau bendradarbiauti. Šviesi natūrali dienos šviesa pro langus prideda pozityvumo, o baldų dizainas atitinka įvairius biuro poreikius.

6. Individualūs namų biuro baldai:

Individualūs namų biuro baldai

Tai geriausias biuro baldų dizainas, kurio koncepcija yra gaiviai kitokia, nes užtikrina, kad žmogus visą dieną išliks susikaupęs. Ši protinga darbo erdvės idėja atvirų ir uždarų lentynų pavidalu ir patogus stalas su daugybe saugojimo galimybių idealiai tinka mažoms erdvėms ir atrodo minimalistiškai. Pateikti meno kūriniai ir spalvų schema padeda sukurti asmeninį prisilietimą ir pritaikyti prie mažų biurų.

7. Biuro stalo baldų dizainas:

Biuro stalo baldų dizainas

Šis estetiškai patrauklus vaizdas į vadovų biurą su elegantiška poilsio erdve yra elegantiškas verslo biuro baldų dizainas, sudarytas iš vadovo L formos stalo, kuris siūlo praktiškus ir efektyvius sprendimus su diskretiškomis saugojimo galimybėmis. Ši pavyzdinė biuro aplinka suteikia jums visas funkcijas, kurių jums reikia, patraukliai atrodydama, ir yra minimalistinio dizaino, kad galėtumėte padaryti teiginį.

8. Šieno biuro baldai:

Šieno biuro baldai

Šis naujas biuro baldų dizainas yra svarbus, o tvarumas ir įperkamumas yra du dalykai, susiję su „Hay“ biuro baldais, kurie yra puikus dėmesio detalėms pavyzdys. Baldų dizainas yra aptakus ir siūlo daugybę variantų, kaip rasti idealų variantą, kuris padės paversti jūsų biurą. Šio prekės ženklo baldai rodo, kad patogumas ir įperkamumas eina koja kojon ir puošia jūsų darbo zoną.

9. Futuristiniai biuro baldai:

Futuristiniai biuro baldai

Šiandien tarp žmonių pastebima tendencija kartais rinktis naujausią biuro baldų dizainą, daugiau dėmesio skiriant jo estetinei vertei nei patogumui ar praktiškumui. Aukščiau esančiame paveikslėlyje matome futuristinį biuro baldų dizainą, kuris yra vizualiai patrauklus ir naudoja metalinę spalvų schemą. Šio tipo interjero dizainas tikrai paliks neišdildomą įspūdį dėl savo įspūdingo dizaino.

10. Biuro sienų baldų dizainas:

Biuro sienų baldų dizainas

Čia matome kūrybingą erdvę taupančią darbo zoną, kuri idealiai tinka kaip namų biuro baldų dizainas, pagrįstas medinės vitrinos dizainu. Šiame dizaine matome ant sienos montuojamas atviras lentynas, sumaniai naudojamas knygoms, meno kūriniams ir vazoniniams augalams eksponuoti, kurie sulaužo medinių lentynų monotoniją. Neperkrauta dviguba darbo vieta su plonu rašomuoju stalu ir kėde tvarkingai sutaupo vietos savo dailiu dizainu, o spalvų gama ir gausus apšvietimas suteikia darbo vietai reikiamą atmosferą.

11. „Buro“ biuro baldai:

„Buro“ biuro baldai

Čia mes turime biuro baldų interjero dizainą kėdės pavidalu, kuris dvelkia stiliumi ir pakelia patogių sėdimųjų vietų standartą dėl pažangios ergonomikos. Jis siūlo patogią nugaros atramą ir porankį, pagamintą iš aukščiausios kokybės apmušalų ir yra patvarus. Šis aukščiausios klasės dizainas idealiai tinka dirbti ilgas valandas ir sklandžiai tinka daugeliui biuro patalpų.

12. Šiuolaikinis biuro baldų dizainas:

Šiuolaikinis biuro baldų dizainas

Čia matome modifikuotą darbo atmosferą su biuro baldų planavimu atviro išplanavimo biure, kuris yra madingas ir populiarus. Šis baltos ir oranžinės spalvos baldų dizaino derinys palengvina geresnį, efektyvesnį komandos darbuotojų žodinį bendravimą, skaidrumą ir pagerina darbuotojų santykius. Skaitiklių pertvaros suteikia šiai darbo sričiai šiuolaikišką išvaizdą ir minimalistinį dizainą, todėl darbo vietos yra tvarkingos ir gerai organizuotos.

13. Biuro baldų sofos dizainas:

Biuro baldų sofos dizainas

Tai atviros erdvės aplinka su patogia 2 vietų sofa ir išlenkta sekcija, atitinkančia viena kitą. Atlošai reguliuojami platesnėmis sėdynėmis, o centre yra stačiakampio formos stalas su užapvalintais kraštais. Čia mes matome tobulą biuro laukimo kambario baldą, modernų dizainą su žaluma, kuri suteikia šviesių ir tamsiai pilkų atspalvių dekoro..

14. Biuro baldų kabinos dizainas:

Biuro baldų konstrukcijosTai biuro kabina, skirta maksimaliai padidinti grindų plotą. Mes matome biuro baldų dizainą su padidintu skydo aukščiu, kad darbuotojui būtų suteikta privati ​​erdvė ir padėtų sutelkti dėmesį be jokių trukdžių. Yra pakankamai saugojimo galimybių su atviromis ir uždaromis spintelėmis. Šiose kabinose yra spintelės ir pakankamai vietos stalui, kad tilptų viskas, ko jums reikia darbui, ir pabrėžtų darbuotojų patogumą, o ne atrodytų estetiškai..

15. Pramoninio dizaino biuro baldai:

Pramoninio dizaino biuro baldai

Čia mes matome biuro baldų planavimą, pagrįstą pramonine tema, atviru išdėstymu, kai darbuotojai yra vienas priešais kitą. Nėra skirstytuvų, ir tai idealiai tinka susitikimams akis į akį. Tai padeda geriau bendrauti darbuotojų protų šturmo sesijų metu. Kambaryje yra pakankamai natūralios dienos šviesos ir pakankamai vietos saugojimui. Ergonomiško dizaino kėdės yra patogios ir palengvina darbą ilgas valandas.

Žinomas faktas, kad pertvarkyti ir suprojektuoti darbo zoną yra labai sudėtinga, todėl turime atsižvelgti į keletą veiksnių, tokių kaip biuro išdėstymas, efektyvumas ir komfortas. Laimingas darbuotojas reiškia geresnį produktyvumą, o kartu su estetiniu darbo vietos patrauklumu, darbuotojo darbo vieta turi būti vienodai svarbi. Šiame straipsnyje pateikiami keli funkciniai biuro baldų išdėstymai, įgyvendinti, siekiant įnešti pozityvumo į jūsų darbo zoną, kad būtų naudinga darbuotojui ir darbdaviui. Praneškite mums, kurie iš jų padarė jums didžiausią įspūdį ir padarė didžiausią naudą jūsų verslui.