Daugelis iš mūsų daugiau nei pusę savo laiko praleidžiame biure per dieną, ar ne? Biuro sofos yra bet kurios socialinės zonos centras, puikiai suderinantis erdvės komfortą ir estetiką. Kadangi jūsų biure yra gana didelis srautas, būtina atsižvelgti į baldų patvarumą, sukuriantį stulbinantį pirmąjį įspūdį. Šios sofos veikia kaip funkcinis centras, sukuriantis profesionalią išvaizdą bet kurioje komercinėje erdvėje. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie įvairius biuro sofos dizainus iš šio straipsnio, kad galėtumėte tinkamai pasirinkti.

Naujausi biuro sofos dizainai Indijoje:

Čia yra keletas paprastų ir geriausių biuro sofų dizaino, kurį galite įtraukti į savo darbo zoną, sąrašas. Pažvelkime į juos.

1. „Godrej“ biuro sofa:

„Godrej“ biuro sofa

Tai graži Godrej dviejų vietų sofa, populiariai naudojama daugelyje biuro salių. Jie gali atlaikyti didelį nusidėvėjimą, todėl jie yra patikimas pasirinkimas jūsų biurui. Ši blaivi sofos spalva sukuria gaivumo elementą, todėl ji atrodo gyvybinga ir elegantiškai praturtina teritoriją. Plieniniai stovai ant sofos daro valymo procesą daug lengviau valdomą.

2. „Damro“ biuro sofos dizainas:

„Damro“ biuro sofa

Tai vieno iš didžiausių baldų prekės ženklų „Damro“ trijų vietų sofa. Ryškus ir ryškus mėlynos ir raudonos spalvų derinys pagražina erdvę, tačiau sofa puikiai išsiskiria. Po sofa yra maži ratukai, kurie padeda lengvai judėti kambaryje. Jis taip pat gali atlaikyti susidėvėjimą, atsirandantį laikui bėgant.

3. 2 vietų biuro sofa:

2 vietų biuro sofa

Tai viena geriausių šiuolaikinių biuro sofų, kuri bet kuriai jūsų biuro erdvei suteikia stilingos atmosferos. Gražus auksinis šios sofos atspalvis ne tik atrodo karališkai, bet ir unikalus dizainas išsiskiria elegantiškai. Stovai keturiose sofos pusėse ją efektyviai sulaiko. Nors tai yra dvivietė sofa, joje gali tilpti trys žmonės, jei vienas yra vaikas!

4. 3 vietų biuro sofos dizainas:

3 vietų biuro sofa

Tai trijų vietų sofa, kuri dažniausiai būna daugelio įmonių biurų salėse. Kvadratinė sofos rankų poilsio erdvė suteikia ryškią apdailą, palyginti su pliušine svetainės erdve. Pilka sofos spalva sukuria neutralią išvaizdą, gražiai sujungiančią visus kambario interjerus.

5. Biuro odinė sofa:

Odinė biuro sofa

Oda yra viena iš dažniausiai naudojamų medžiagų sofoms gaminti. Daugelis iš mūsų prisimena, kaip vaikystėje nuslinko nuo sofos. Skirtingai nuo įprastų dizaino modelių, šios sofos stačiakampė forma su patogia porankio iš abiejų pusių puikiai papildo bet kurią jūsų biuro erdvę. Juoda šios matinės spalvos biuro sofos spalva pakelia erdvę.

6. Plieno biuro sofos dizainas:

Plieninė sofa biurui

Kas nemėgsta pridėti unikalaus dizaino, kad jūsų biuras išliktų žvalus? Dviejų vietų sofa turi plieninį stovą, laikantį ją vertikaliai, suteikdama jūsų biurui elegantišką ir stilingą apdailą. Tai puikus biuro sofos komplektas, jei jums trūksta vietos. Skirtingai nuo stovų, kuriuos rasite po sofomis, šis plieninis stovas dengia keturias sofos puses, todėl atrodo gražiai.

7. Sofa biuro priėmimui:

Sofa biuro priėmimui

Priėmimo zona yra bet kurios įmonės veido atvaizdas, ir kiekvienas biuras turi tokį. Gražus sofos komplektas yra ne tik stilingas, bet ir leidžia patogiai laukti. Šios sofos komplekto unikali žalia spalva efektyviai išsiskiria prieš permatomą stiklo sieną visame kambaryje.

8. Biuro kampinė sofa:

Biuro kampinė sofa

Jei esate žmogus, kuris nenori iššvaistyti savo biuro zonos kampo, kampinė sofa yra puikus pasirinkimas. Ši biuro kampinė sofa yra saugi ir efektyvi, o pilka sofos spalva suteikia unikalų neutralų elementą bet kuriai jūsų biuro erdvei. Tai taip pat yra praktiškas būdas gražiai padalyti atvirą erdvę.

9. Biuro poilsio sofa:

Biuro poilsio sofa

Kiekvienoje komercinėje patalpoje yra poilsio erdvė, kurioje žmonės gali patogiai laukti. Čia vaizduojamos biuro poilsio sofos. Mėlyna sofos spalva apšviečia bet kurį poilsio kambarį, nes šios zonos spalvų paletė paprastai yra šviesesnio atspalvio. Sofos medžiaga atlaiko stiprų nusidėvėjimą, todėl tai yra ilgalaikė investicija.

10. Vykdomojo biuro sofos dizainas:

„Executive Office“ sofa

Vykdomoji įstaiga yra biurų, kuriuose vyksta svarbūs susitikimai, rinkinys. Kadangi tai yra virtuali erdvė bet kuriai tarptautinei įmonei, vykdomoji biuro sofa taip pat turi būti stilinga ir elegantiška. Elegantiška, juoda šių sofų apdaila išsiskiria visiškai balta erdvės tema. Aštrios šios sofos apdaila ne tik atrodo puošniai, bet ir suteikia kambariui klasę.

11. Biuro laukimo sofa:

Laukianti biuro sofa

Tai puikus jūsų biuro laukimo zonos sofos pavyzdys. Šios sofos sėdynės turi stačiakampį pagrindą ir pagalvėlės. Papildoma šio rinkinio savybė yra taburetė, kuri puikiai papildo visą kolekciją. Apatinė sofos pusė atrodo kaip PVC medžiaga, skirtingai nei oda, kurią paprastai randame rinkoje.

12. Vienvietės biuro sofos dizainas:

Vienvietė biuro sofa

Jei pradedate verslą ir turite mažai vietos baldams, vienvietė biuro sofa gali būti puikus pasirinkimas. Ryški sofos spalva ir unikalus dizainas puikiai išryškina jūsų biuro erdvę. Plieninis stovas apatinėje sofos dalyje suteikia šiai sofai stilingos išvaizdos.

13. L formos sofa biure:

L formos sofa biurui

Idealiai tinka atsitiktiniam sėdėjimui, L formos sofa gali būti puikus pasirinkimas ieškant praktiško daikto, kuris gali suteikti jums pranašumų. Nors ši biuro sofa gali atrodyti didžiulė, ji suteikia erdvei nesenstančio jausmo ir patogių sėdimų vietų. Šios sofos ypatybė yra ta, kad ji nepalieka vieno kambario, kurio negalite išnaudoti.

14. Pilkos biuro sofos dizainas:

Pilka biuro sofa

Pilka yra viena iš dažniausiai interjere naudojamų spalvų, tiek sienų, tiek baldų. Ši graži pilka, unikalaus dizaino biuro sofa padeda subalansuoti kambario interjerą, išlaikant jo neutralumą. Unikali šios biuro sofos savybė yra centre pritvirtintas pagalvės lopas, suteikiantis jūsų nugarai labai reikalingą atramą.

15. Balta biuro sofa:

Balta biuro sofa

Balta spalva yra elegantiška ir stilinga bet kurioje biuro vietoje. Juodas stovas po baltu sėdyniu kontrastuoja, todėl atrodo gražiai ir elegantiškai. Kadangi biuras apskritai yra zona be vaikų, be jokių abejonių galite eiti su baltomis biuro sofomis.

Kiekvienai komercinei erdvei reikalinga sofa, kuri veikia kaip pagrindinis centras. Yra įvairių formų ir dydžių biuro sofos, kurios atitinka jūsų poreikius ir yra estetiškos. Prieš išeidami ir pasirinkdami biuro sofos dizainą, kuris gali pasirodyti brangus, būtinai atidžiai perskaitykite straipsnį. Nepamirškite mums pranešti, kaip šis straipsnis padėjo jums pasirinkti.