Biurų kabinų konstrukcijos per dešimtmečius nuolat tobulėjo, kad geriau atitiktų darbo pobūdį ir prisitaikytų prie darbuotojų poreikių. Tai apima integraciją įvairiais lygiais, kad būtų palengvintas darbuotojų bendradarbiavimas, taip pat darbuotojams suteikiama tam tikra autonomija, o tai padidina atmintį ir našumą.

Naujausi biuro patalpų dizainai su nuotraukomis 2019 m

Taip pat reikia atsižvelgti į technologijas ir išlaidas, atsižvelgiant į darbuotojų patogumą darbo vietoje. Bet jei biurai yra suprojektuoti taip, kaip žmonės nori, o ne nuobodžios ir užsikimšusios, efektyvumas smarkiai padidėja. Sukūrę personalizuotą darbo vietą savo darbuotojui užtikrinsite, kad jis atliktų aukščiausią lygį.

Geriausi biuro baldų dizainai Indijoje:

Biuras prilygsta antrajam namui daugumai ten dirbančių darbuotojų. Kodėl nepadarius tokio pat patogumo, kaip ir jų namuose, padidėja produktyvumas? Čia yra mūsų 15 modernių, tačiau produktyvių biuro kabinetų, skirtų jūsų darbo vietai, dizainas, kuris suteiks jums labai reikalingų idėjų keičiant jūsų biurą.

1. Šiuolaikinis biuro kabinos dizainas:

Šiuolaikinis biuro patalpų dizainas

Šios modernios biuro kabinos neabejotinai privilios jūsų darbuotojus atiduoti jums viską, kas geriausia. Šis dizainas atrodo gana futuristinis ir unikalus. Tai suteiks jūsų biurui itin modernų ir novatorišką įvaizdį ir nepaprastai padidins darbuotojų produktyvumą. Šis dizainas skatina atvirumo koncepciją, kai kiekvienas gali laisvai bendrauti, o tuo pačiu metu skirstytuvai suteikia tam tikrą labai reikalingą privatumą visiems. Jis taip pat turi minimalistinį požiūrį į baldus ir sukuria netvarkingą darbo vietą. Tai suteikia strateginį viso biuro veido pakėlimą, turi pakankamai šviesos ir vėdinimo.

2. Biuro baldų kabinos dizainas:

Biuro baldų konstrukcijos

Šis šaunus biuro kabinos dizainas tinka verslo biuro darbui, nes jame yra didelis stalas su įmontuotais stalčiais, spintelė ir daug vietos pritaikyti savo poreikiams. Ši darbo aplinka su kaimiška medine apdaila išlaiko visą darbo vietą švarią ir tvarkingą. Jie yra minimalistiniai ir elegantiški bei idealiai tinka įtemptai darbo dienai. Tai tikrai įkvėps jus būti produktyviausiems darbe.

3. Mažo biuro kabinos dizainas:

Mažo biuro korpuso dizainas

Šis biuro dizainas tinka mažiems biurams, nes jie yra konfigūruojami ir pritaikomi prie turimos erdvės. Tai patogu ir lengva pasiekti. Ji skatina atviro biuro koncepciją ir skatina žmones diskutuoti ir kalbėti apie darbą, siekiant padidinti kūrybiškumą. Tai puikiai tinka interaktyviai darbo vietai ir taip pat tinka kišenei. Unikalios kėdės yra puiki alternatyva nuobodžioms sėdimoms kėdėms ir sukuria unikalią, pakilią darbo vietą, įkvepiančią jūsų darbuotojus.

4. Didelės biuro patalpos:

Didelės biuro patalpos

Pridėkite savo biurui atvirumo su šiomis didelėmis kabinų konstrukcijomis. Yra didelės atskiros darbo vietos su stalčiais ir gali būti pritaikytos pagal jūsų poreikius. Skirstytuvo aukštis puikiai tinka atvirumo pojūčiui pasiekti, kartu išlaikant asmeninę erdvę ir privatumą. Šis dizainas yra labai madingas, todėl puikiai tinka produktyviai darbo atmosferai ir atrodo šiuolaikiškai, tačiau stilingai.

5. 8 × 8 biuro patalpos:

8x8 biuro kabinos

Šis gražus biuro dizainas turi 8*8 kabinas, kurios darbuotojams suteikia fantastišką darbo vietą. Kiekvienas stalas turi savo spintelę ir stalčius, suteikiančius privatumo ir organizuotumo, taip pat padidina našumą, sumažindamas kitų darbuotojų dėmesį. Jei reikia, visa komanda gali būti integruota, nes darbo vietos yra strategiškai išdėstytos kambario centre, sujungtos viena su kita. Tai puikiai tinka atsipalaidavusiai ir madingai jaunimo darbo atmosferai.

6. 4 × 4 biuro patalpos:

4x4 biuro kabinos

Tai yra tradicinė 4*4 biuro sąranka, kuriai kai kurie žmonės vis dar teikia pirmenybę. Tai suteikia didelį nepriklausomumą ir privatumą, tinka įmonės ar įmonės biurui. Jis ypač tinka darbui, kuriam būdingas didelis susikaupimas ir triukšmo slopinimas. Būtent čia įgyvendinama daug puikių idėjų dėl nuostabios darbo vietos, kurią siūlo ši kabina. Tai atrodo labai minimalistiškai, bet šauniai.

7. 6 × 6 biuro patalpos:

6 X 6 Biuro kabina

Ši biuro sąranka yra didesnis įprastos 6*6 kabinos dizaino variantas. Tai suteikia patogią erdvę ir baldus, kurie tinka be rūpesčių dirbti biure. Didesnis pertvaros aukštis užtikrina privatumą ir fokusavimą, o sąveika, jei reikia, taip pat sklandi. Tai atrodo labai elegantiškai ir tinka komandos vadovams ir aukštesnio lygio darbuotojams įmonėje.

8. Stiklo biuro kabinos dizainas:

Šios stiklinės biuro kabinos yra modernaus stiliaus ir elegancijos įkūnijimas. Jie užtikrina tinkamą socialinį atsiribojimą tarp darbuotojų, jei kas nors susirgtų, kartu užtikrindami darbo skaidrumą ir efektyvumą. Tai skatina komandinį darbą, kartu suteikiant asmeninę erdvę ir privatumą. Šis biuro kabinos dizainas paprastai matomas aukščiausios klasės įmonėse ir įmonių biuruose.

9. Paruoštos biuro kabinos:

Paruoštos biuro kabinos

Šios paruoštos biuro kabinos su aukštais skirstytuvais puikiai tinka komercinei įstaigai be jokių trukdžių. Kiekvienam darbuotojui ji suteikia pakankamai asmeninės erdvės, taip pat padeda ją tvarkyti su stalčiais. Jie taupo statybos išlaidas ir laiką, taip pat taupo erdvę, todėl tinka mažoms biurų patalpoms.

10. Šiuolaikinės biuro patalpos:

Šiuolaikinės biuro patalpos

Šios išlenktos biuro kabinos yra stilingos ir modernios. Jie užtikrina pakankamą apsaugą nuo kitų darbuotojų, kad užtikrintų privatumą, kartu užtikrindami sąveiką su žemo lygio panelėmis, kad būtų skatinamas komandinis darbas. Kas sakė, kad efektyvumas visada turi būti nuobodus.

11. Kaimiškas biuro kabinos dizainas:

Kaimiškos medinės biuro patalpos

Tai puiki biuro sąranka su kaimišku mediniu apdaila įvairiomis spalvomis. Tai puikiai tinka žmonėms, kurie norėtų bendrauti savo darbe ir galėtų savarankiškai dirbti savo darbo vietose. Jie puikiai tinka nesenstančiam dizainui, seni, bet stilingi, ir skatina fantastišką darbo atmosferą.

12. Dviaukštės biuro patalpos:

Dviaukštės biuro patalpos

Tai naujausias madingas biuro kabinos dizainas 2020 m. Tai unikalus dizainas, apimantis vieną stalą, pastatytą virš kito. Tai taupo darbo vietą ir tinka mažoms darbo vietoms. Taip pat prireikus palengvina dviejų darbuotojų bendradarbiavimą.

13. „Herman Miller“ biuro kabinos:

„Herman Miller“ biuro kabinos

Šios biuro darbo vietos yra skirtos padidinti atskirą stalą, sumažinti netvarką ir padėti jums organizuoti. Tai puikus būdas papuošti savo darbovietę, tuo pat metu lengvai kišenėje. Tai suteikia darbuotojams atvirą erdvę, kuri padidina našumą, kartu skatindama sąveiką, taip pat su žemomis pertvaromis.

14. Garbingos biuro kabinos:

„Hon“ biuro kabinos2

Ši graži biuro kabina buvo aiškiai sukurta atsižvelgiant į jos darbuotojų poreikius. Tai erdvi darbo vieta dviems, kurioje yra pakankamai vietos stalui ir stalčių. Baldai atrodo aptakiai ir itin moderniai, ir tai tikrai paskatins jūsų komandą dirbti papildomai.

15. Geriausios biuro kabinos:

Geriausios biuro kabinos

Šis atviras biuro išdėstymas su žemomis pertvaromis pagerina komandinį darbą ir bendradarbiavimą. Jie skatina sąveiką ir laisvą idėjų srautą. Tai taip pat suteikia tam tikrą asmeninę erdvę ir leidžia palyginti lengvai bendrauti. Ryški saulėta baldų spalva taip pat vizualiai stimuliuoja ir sukuria fantastišką darbo atmosferą.

Darbo vieta visiškai pakeičiama strategiškai išdėstytomis ir suprojektuotomis biuro kabinomis. Tai pagerina darbo atmosferą ir fenomenaliai padidina darbuotojų efektyvumą. Kitą kartą, kai norite atnaujinti savo biurą, tikėkitės, kad mūsų nuostabus naujausių ir populiariausių biuro kabinetų dizaino rinkinys padės jums pasiekti savo tikslus. Praneškite mums, kuris iš jų jums labiausiai patiko komentarų laukelyje žemiau.