Atsisveikinkite su alergijomis su Bhramara Mudra:

Čia mes pateikiame geriausią informaciją apie bhramara mudra ir jos poveikį visų tipų alergijoms organizme. Pirmiausia turite žinoti, kokios yra alergijos, alergijos priežastys ir žmogaus kūno reakcijos.

„Bhramara Mudra“, kaip atlikti veiksmus ir naudą

Kas yra alergijos?

Alergija yra keletas išorinių veiksnių, kurie kenkia jūsų kūnui. Paprastai tai atsitinka, kai jūsų kūnas būtent jūsų imuninė sistema nepriima kai kurių dalykų ir neigiamai veikia. Jūsų kūnas tampa lengvai įstrigęs tam tikromis nepalankiomis sąlygomis, tokiomis kaip šaltis, karščiavimas, vėmimas ir panašiai. Ši būklė dažniausiai pasitaiko, kai mūsų kūnas yra silpnas prieš išorinius veiksnius ar bakterijas, kurios nesiderina su mūsų kūnu. Kartais šios alergijos sukelia daug rūpesčių mūsų organizmui. Jie gali būti toleruojami, o kai kuriais atvejais jie gali būti labai rimti. Jie yra trumpalaikiai ir ilgalaikiai.

Kokia yra pagrindinė alergijos priežastis?

Dažniausia alergijos priežastis yra silpna imuninė sistema. Tačiau viena iš pagrindinių alergijos priežasčių yra užkrėsta žarnyno flora. Tačiau yra daug priežasčių, dėl kurių žarnyno flora paveikiama kaip vaistai ir antibiotikai.

Dėl šios žarnyno infekcijos gali atsirasti įvairių padarinių, tokių kaip gleivių užsikimšimas sinusuose, bronchuose ir žarnyne. Dažniausiai manoma, kad žmonės yra alergiški daugiausia dulkėms, žiedadulkėms, ekstremaliems oro sąlygoms ir kitoms dirbtinėms medžiagoms. Jie iš tikrųjų sukelia alergiją; juos suaktyvinti ir taip sukelti neigiamą ar neigiamą poveikį mūsų pačių vidinei žmogaus sistemai. Šie žmonės turėtų griežtai vengti gleives formuojančio maisto. Žmonės turėtų praktikuoti jogą, pranajamą ir pratimus. Be to, miego valandos turi būti pakankamos, o gėrimas turėtų būti griežtai draudžiamas.

Kaip atpažinti alergiją?

Kai alergija liečiasi su žmogaus kūnu, kuris vadinamas alergenu, jo imuninei ar vidinei kūno sistemai pasireikšti reikia laiko. Šis laikas priklauso nuo žmogaus. Kartais tai gali būti per greitai ir nedelsiant, o kai kuriems žmonėms pasirodymas gali užtrukti mažiausiai savaites. bet dažniausiai tai būna 3-5 dienos. Kai tik alergija reaguoja į kūną, organizmas tampa jautrus ir antibiotikai jį puola. Taigi mūsų žmogaus kūnas arba būtent mūsų imuninė sistema pradeda pernelyg reaguoti į jį.

Gali būti įvairių tipų alergijos organizmui:

1. Priepuoliai prie nosies, pvz., Sloga, užsikimšęs ar niežtintis, kuris gali pasireikšti kaip peršalimas.

2. Lengvas kosulys

3. Dirginančios, paraudusios ar per ašarojančios akys

4. Bėrimai, niežulys ir odos paraudimas

„Bhramara Mudra“ žingsniai ir privalumai:

Ar norite žinoti, kaip atlikti „bhramara mudra“ dėl išskirtinio poveikio alergijoms.

Bhramara Mudra Reikšmė:

Tai iš tikrųjų yra indų šokio forma, o ranka įgauna bitės formą, kai atliekama ši mudra.

Kaip atlikti Bhramara Mudra:

Jūs turite uždėti rodomąjį pirštą ant nykščio pagrindo. Nykščio galiuką reikia uždėti ant vidurinio nago šono. Švelniai ištieskite link mažųjų ir vidurinių pirštų. Tai reikia padaryti abiem rankomis. Turite kuo lėčiau sutelkti dėmesį ir į savo mintis, ir į kvėpavimą. Galite tai laikyti 7–8 minutes.

 „Bhramara Mudra“ privalumai:

Dažniausiai pastebima, kad žmonės gali būti atsparūs alergijai tik ilgai ir kantriai. Teigiama, kad tai yra joga, pranajama ir kiti ilgi tarpininkavimo pratimai – vienintelis sprendimas atsikratyti alergijos. Manoma, kad jūs niekada negalite atsikratyti alergijos, bet bent jau galite sumažinti jos ataką prieš savo kūną. Vienas iš tokių mudros ar jogos pratimų yra – Bhramara mudra yra labai veiksminga nuo alergijos. Ilgai praktikuodami šią bhramara mudrą, galite labai atsikratyti alergijos. Tai yra viena iš pagrindinių bhramara mudra privalumų.