Pamuklu sarilerinizi toplamaya başladınız mı? Yapma. Yeni trend ipekler veya dantelli georgette ile günlerinizi ne kadar seviyorsanız, pamuklu sareler de trende geri döndü. Gündelik giyim veya geleneksel bir aile etkinliği olsun, bu bluzlar zaten güzel olan saree’nize zarafet katacak ve böylece görünümünüzü mükemmelleştirecektir..

Görüntülü Pamuklu Sarees İçin En Son Bluz Tasarımları:

İşte boyun modelleri ile pamuklu sareler için en iyi 9 bluz tasarımı.

1. Altın Klasik:

Altın Klasik

Bu bluz hemen hemen her koyu renkli sari ile kombinlenebilir ve üzerinizde mükemmel durabilir. Siyah ve beyazın yanında altın, tüm pamuklu sare’ler için en çok tercih edilen seçimdir. Geleneksel bir etkinlik için aramanızı muhteşem mücevherlerle birleştirebilirsiniz. Daha rahat bir görünüm için bluzlu sade bir sari seçin.

2. V Kesim:

V Kesim

Pamuklu sari bluz arka yaka tasarımları ararken ve size sunulan birçok ana seçenekten sıkıldığınızda endişelenmeyin. Bu bluz kesimi imdadınıza yetişecek. Bu çok mükemmel, özellikle de cesursanız ve denemeye karşı hiçbir şeyiniz yoksa. Bu kesimde herhangi bir renk muhteşem görünecek.

3. Çok Renkli Bluz:

Çok Renkli Bluz

Pek çok Bollywood Kraliçesinin bu bluz tasarımını sade bir sari ile denediğini gördükten sonra, sonunda denemeye karar verdiniz. Pamuklu sarees listesi için bluz arka boyun tasarımları, benzersiz özellikleri nedeniyle buna sahip olmalıdır. Renk tüm dikkatleri üzerine çektiği için genellikle çok dekoratif değildir..

4. Kırpma Üstü:

Kırpma Üstü

Pamuklu sarees için bluz boyun tasarımları söz konusu olduğunda bu oldukça yeni bir trend. Bugünlerde herkes onu giyiyor ve normal bluzlar kadar muhteşem görünüyor. Bu nedenle, bir bluz dikmek için terziye acele edecek vaktiniz yoksa, çevrimiçi bir ekose üst sipariş edin ve gitmeye hazırsınız..

5. U şekilli Bluz:

U şeklinde Bluz

Bu pamuklu saree bluz boyun tasarımları listesindeki en yaygın bluz türü, hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından giyilebilir. Normal işlevlerden daha büyük şenliklere kadar her yerde hoş bir manzara. Bluzunuzu taş işçiliği ile süsleyerek büküm de kullanabilirsiniz. Her iki durumda da, bu bluz, pamuklu bir sari ile muhteşem görünmenizi sağlayacaktır..

6. Kabile Baskı Bluz:

Tribal Baskı Bluz

Daha çok vahşi biri misin, ama aile ortamların seni sade bir kız gibi giyinmeye mi itiyor? O zaman bu mesajı herkese iletmek için en iyi şansınız. Bu bluz tasarımının sade pamuklu sarilerle ne kadar muhteşem göründüğüne bakın.!

7. Boyundan Bağlamalı Bluz:

Boyundan Bağlamalı Bluz

Omzunun açık olması gerekmiyor, pamuklu sari için bu bluz boyun modeli, on yıl önce bile bir hit oldu ve film yıldızları tarafından popüler hale getirildikten sonra tekrar geri döndü. Burada bir tasarım görebilirsiniz, ancak denemekten çekinmeyin.

8. Net Bluz:

File Bluz

Bu kadife pembe bluzun kendine has bir havası var. Taşlar ve süslemelerle güzel bir şekilde yapılır ve tasarımı iyi vurgulayan sade bir sari tarafından giyilmesi tipiktir..

9. Üç Çeyrek Kollu Bluz:

Truvakar Kol Bluz

Bollywood oyuncusu Sonakshi Sinha’nın kraliyet mavisi üç çeyrek kollu bir bluzla bu basit görünümü nasıl çıkardığına dikkat edin. Bu nedenle bu pamuklu sari bluz boyun tasarımı dahildir ve bu listeyi tamamlar.

Şimdi size hangi bluzların pamuklu sarelerle iyi görüneceğine dair fikirler getirdik, alışverişe hazırlanın ve gittiğiniz her yerde tüm bu övgüleri toplayın..