Kadın Kısa Bluz hem kısa hem de seksi bir görünüm sağlıyor. Kısa bluz giyerken harika görünüyor ve boyunda çok sayıda şekil olabilir. Kısa bluz sari ve chaniya choli ile giyilebilir. Kısa bluz tasarımları harikadır ve şifon ve file sari ile en iyi şekilde görünür. Genellikle, sadece kısa kolludur. Giymekten sıkılmasın diye kısa bluzlarda birçok yeni model bulacaksınız. Yine de yeni bir şey istiyorsan hazır bir bluz da alabilirsin..

Şık Görünüm için Son Kısa Bluz Tasarımları:

İşte 9 basit tasarımcı deseni kısa beden bayan bluzu.

1. Kısa Kollu Net Bluz:

Kısa Kollu File Bluz

Bu mavi renkte güzel bir kısa kollu bluz. Net kumaşta ve çok ağır görünüyor. Bu tür bluzlar evlilik işlevlerinde giymek için seçilir. Basit ve tatlıdır. Kullanıcının basit doğasını tasvir eder.

2. Bayan Kısa Bluz:

Bayan Kısa Bluz

Bayanlar için altın rengi kısa bir bluz. O da güzel baskı yapıyor. Bu bluz parlak renklerle iyi uyum sağlayacaktır. Bu renk günümüzde oldukça trend. Güzel bir şekilde dikilmiş ve omuza güzel bir desen verilmiş. Bayanlar bunun içinde güzel görünecek.

3. Pırıltılı Kısa Kollu Bluz:

Simli Kısa Kollu Bluz

Kırmızı renkte pırıltılı kumaş kısa bluz. Bu malzeme parlama özelliğine sahiptir. Kırmızı renk bluz, kontrast açık renk ile iyi bir uyum sağlayacaktır. Işıltılı bluz, sizi parlasın diye gece giyilmelidir. Bu malzeme insanların dikkatini çekecek.

4. Şık Kısa Kolsuz Bluz:

Şık Kısa Kolsuz Bluz

Bluzunuzda şık bir desen istiyorsanız bunu tercih edebilirsiniz. Her iki tarafta da çarpıcı bir desene sahip. Her iki tarafta kolsuz ve derin boyundur. İnce bayanlar üzerinde muhteşem görünecek ve güzel sari ile muhteşem görünecek.

5. Uzun Kollu Kısa Bluz:

Uzun Kollu Kısa Bluz

Bu tam kollu gerçekten seksi kısa bluz ve bayan beyaz bir bluz içinde sıcak görünüyor. Bu, bluzda ultra duyusal bir modeldir. Kollarda ve tüm bluzlarda böyle harika bir desen yapılır, görür görmez onu seveceksiniz..

6. Tasarımcı Kısa Kolsuz Bluz:

Tasarımcı Kısa Kolsuz Bluz

Kısa bluzun tasarımcı bir parçası ve tasarımcı sari ile harika görünüyor. Bu bluzda boyun deseni vardır ve üzerine sofistike nakışlar da yapılmıştır. Tasarımcı bluz, kendinizi özel hissettirmek için özel bir gün için tasarlanmıştır..

7. Boyun Desenli Kısa Kollu Bluz:

Kısa Kollu Boyun Desenli Bluz

Boynun arkasına güneş gibi bir broş takılır. Arka tarafta mükemmel bir şekil verilir ve hatta kusursuz görünür. Bu tür bluz aile işlevleri için kullanışlıdır. Tasarım çekici ve çekici görünecek şekildedir. Bayanlar bu bluzda harika görünecek.

8. Zardosi Çalışmalı Kısa Bluz:

Zardosi Çalışmalı Kısa Bluz

Bu kısa bluzun sırtında zardosi işi var ve spagetti gibi şeritler var. Sırt çalışması zengin bir görünümle ağır yapılır. Bayanlar onu modaya uygun mücevherler ve ağır sari ile süslediğinde harika görünecek. Bluz insanların ilgisini ve dikkatini çekecek.

9. Dinç Kısa Bluz:

Dinç Kısa Bluz

Bu bluz vücudunuzu açık bırakacak şekilde bir tasarıma sahiptir. İnce çizgili seksi yular boynuna sahip. Bu bluzda ağır toz görülecektir. Bu bluz parti kıyafeti olarak kullanılabilir. Yeni evli kadınlar kocasını cezbetmek için bu bluzdan yardım alabilirler..

Kısa bluz tasarımları şehvetli ve büyüleyici. Kısa bluzların tasarımları insanların kalbini çalacak. Çok hoş ve zevk veriyor. Kısa bluzlar, hayat arkadaşınızla ilişkinizi tazelemeye yardımcı olan baştan çıkarıcı niteliktedir. Kol ve boyun üzerine de yeni desenler verebilirsiniz. Özel bir an için giymeye değer.