Kimin düğünü olursa olsun, ne zaman bir düğününe davet edilseniz, kendinizi ne giyeceğiniz fikriyle boğuşurken buluyorsunuz. Daha da kötüsü, gelin günü için kendi kıyafetinizi seçiyorsanız, her şeyin önceden sıralanmış olmasına ihtiyacınız var. Meşgulseniz, tüm mağaza atlama ve vitrin alışverişini yönetemiyorsanız, en iyi düğün nakışlı bluz tasarımını seçmeniz için bizim tarafımızdan en iyi seçimler..

Resimlerle Gelin Bluz Nakış Tasarımlarının Güzel Koleksiyonu:

Gelin bluz nakış tasarımları mı arıyorsunuz? İşte resimlerle gelinler için en iyi düğün nakışlı bluz tasarımları.

1. Zari İşli Bluz:

Zari İşlemeli Bluz

Bluz için nakış tasarımları aramaya başladığınızda, bu sizin imdadınıza yetişecektir. Kancaların ve kolların etrafındaki altın zariye bakın. Bu bluz iyi bir seçimdir, özellikle bluzunuzun güzelliğine odaklanmak istiyorsanız ve saree’nin sunabileceği pek bir şey yoksa.

2. Kol Nakışlı Bluz:

Düğün Bluz İşlemeli Tasarımlar-Kol İşlemeli Bluz 2

Net sarees için nakışlı bluz tasarımları için, bu, manşondaki tüm nakış taş işçiliği ile muhteşem bir görünüm. Bu durumda bluzun kendisi sari kadar zarif olmalıdır ve bu nedenle genellikle bu bluzları düğün etkinlikleri için seçmelisiniz..

3. Çiçek Desenli Transparan Bluz:

Çiçek Desenli Transparan Bluz

Saree mükemmel bir şekilde payetli çiçek görünümüyle övünüyorsa, neden tüm eğlenceyi tek başına yapsın? Altın rengi şeffaf malzemeli bluza da bakın, ancak üzerindeki mavi çiçekler burada gösteriyi çalıyor..

4. Ceket Tarzı Bluz:

Ceket Tarzı Bluz

Pekala, net sari için bluz boyun tasarımları, neredeyse tüm tasarımcı sare’leri ile iyi görünüyor ve size bahşedebileceği stil inanılmaz. Her yönüyle benzersizdir ve genellikle etrafta gördüğünüz bluzlardan farklıdır..

5. Zari Kollu Asimetrik Bluz:

Gelinlik Nakışlı Modeller-Zari Kollu Asimetrik Bluz 5

İyi bir mücevher seçimi, bu tasarımla sahnede anında öne çıkmanızı sağlayacaktır. Evlilik davetleri için ideal olan bu bluz listenin en iyilerinden..

6. Nakışlı Mavi Bluz:

Nakışlı Mavi Bluz

Sariinizin bir zari takımı varsa, bu bluz sizin için harika bir seçenek olmalıdır. Bu bluz, giyecek sade bir sarinin olduğu ve bluzun gösteriyi çalmasına izin verebileceği durumlar için idealdir..

7. Mavi Boyundan Bağlamalı Bluz:

Mavi Boyundan Bağlamalı Bluz

Saree kendi içinde eşit derecede muhteşem, ama biz sadece bluza vurgu yapmalıyız. Gördüğünüz gibi bluz altın renginde ve övünecek mavi bir kenarlığa sahip. Ne de olsa, Katrina’nın görünüşü çok iyi çektiği inkar edilemez..

8. Kırmızı Nakışlı Düğün Bluz:

Kırmızı Nakışlı Gelinlik Bluz

Buradaki bluz nakış tasarımı kırmızı ve gelin olmak için ideal. Şimdiye kadar öne sürdüklerimiz çoğunlukla düşük anahtar tasarımları seven insanlar için, ancak bu, kendi içinde çok mükemmel ve taş işçiliği ve zari üzerinde yüksek. Seçtiğiniz bluzda daha feminen bir dokunuş istiyorsanız, gelin görünümünüz olarak bundan daha iyisi olamaz..

9. Zari ile Altın Kahverengi Bluz Sırt Boyun Tasarımı:

Düğün Bluz Nakış Tasarımları-Zari 9 ile Bluz Sırt Boyun Tasarımı

Burada gördüğünüz kahverengi kollu bluz, gelinlik bluzu için nakış desenleri listesinde yer alan bir diğer model. Pürüzlü ayna tasarımı ve etrafındaki taş işçiliği ile bluz, genellikle gördüğünüzden farklıdır. Yine de gözde iyi bir izlenim bırakmayı başarıyor ve iyi bir seçim..

10. Siyah Kadife Nakışlı Bluz:

Gelinlik Bluz İşlemeli Tasarımlar-Siyah Kadife İşlemeli Bluz 10

Kadife sevginiz ölümsüz ise, neden bu bluz tasarımıyla onu en iyi şekilde göstermiyorsunuz? Siyah, yüksek boyundaki gümüş ve altın zari çalışmalarının çoğunu ortaya çıkarır. Net sareler için de ideal, bluzun güzelliğini örtmeyen bir tasarımcı sari giydiğinizden emin olun..

11. Mavi Tavuskuşu Nakışlı Bluz:

Düğün Bluz Nakış Tasarımları-Mavi Tavuskuşu Nakış Bluz 11

Tavus kuşu akıllıca arkaya yerleştirilmiş ve bluzun kraliyet mavisi rengi daha kolay görülebilmesini sağlıyor. Bluzun içine işlenir ve kabul gününde gelin için idealdir. Kollarında bir dizi tavus kuşu tüyü bulunur ve bluzun çekiciliğini artırmayı başarır..

12. Kırmızı Çiçek Nakışlı Bluz:

Gelinlik Bluz İşlemeli Tasarımlar-Kırmızı Çiçek İşlemeli Bluz 12

Kırmızı bluz üzerindeki altın güller, geline geleneksel kıyafetiyle en çok yakışacak detaylı bir kontrast oluşturuyor. Seçtiğiniz bir ipek sari ise, buradaki bluz parçası olarak hiçbir şey yeterli olmayacaktır..

13. Kutch Nakış Bluz:

Düğün Bluz Nakış Tasarımları-Kutch Nakış Bluz 13

Burada gördüğünüz çok renkli bluz, daha çok karmaşık bir iplik ve nakış ağına benziyor. Bluzun her köşesi ve köşesi kelimenin tam anlamıyla zari işiyle kaplı ve söylemeye gerek yok, tüm görünüme çok yakışıyor..

14. Mavi Kadife Nakışlı Bluz:

Gelinlik Nakışlı Bluz Modelleri-Kadife Nakışlı Mavi Bluz 14

Burada gördüğünüz kadife bluz bu sefer mavi renk ve bluzun içine özenle işlenmiş çiçek desenli. İpte latkanlar var ve bluzun kesimi çok basit ve kare ama yine de çekici bir görünümü var.

15. Ön Boyun Zari Çalışması:

Gelinlik Bluz Nakış Tasarımları-Ön Yaka Zari Work 15

Dantelin kendi içinde bir zari işi var, bu nedenle tam manşonun genel olarak daha iyi görünmesini sağlıyor. Bununla giyilmesi gereken sari çok kadınsı olacak, bu yüzden bluz bu günlerde moda endüstrisinin yutturmacasında ve tüm iyi nedenlerle.

Bununla birlikte, en iyi 15 nakışlı düğün bluz tasarımından oluşan uzun listemiz sona eriyor. Nasıl severseniz sevin, süper basit veya çok karmaşık, burada yer alan nakış, katıldığınız her düğünün, çok fazla çaba harcamadan, etrafınızdaki herkesin gözlerinin üzerinde olmasını sağlayacak..