Turuncu renk bu sezon etnik giyimde oldukça revaçta. Lacivert, kırmızı veya pembe ile kombinlensin, izleyiciye inanılmaz akılda kalıcı bir görünüm verir. Renk, bu sezon sari ve lehenga pazarında iyi bir tutuş yakaladı. İster koyu ister açık, cildinize kusursuz bir dokunuş sağlar..

Resimlerle Çarpıcı Turuncu Renk Saree Bluz Tasarımları:

Turuncu renk tonlarında bazı basit iş bluzlarını inceleyelim..

1. Basit Brocket Bluz Tasarımı:

Basit Brocket Bluz Tasarımı

Broket içindeki basit bluzlar, bu günlerde sade sarelerde oldukça yaygın olarak giyiliyor. İpek bluza, harika bir görünüm için çapraz bir tasarım veren gümüş minik çizgiler verilmiştir. Normal durumlar için oldukça uygundur. Braket bluzlar, uygun bir eşleşme için düz sarelerin altına veya patli Pallu sarelerin altına yaygın olarak giyilir..

2. Tam Kollu Yüksek Boyun Bluz Tasarımı:

Tam Kollu Yüksek Boyun Bluz Tasarımı

Yüksek boyun desenli turuncu bir tasarımcı bluz, bir düğün veya resepsiyon için yaygın olarak giyilir. Bluza bağcıklı ve net tam kollu boyun tasarımı verilmiştir. Boyun patchwork ana cazibe merkezidir. Yüksek boyunlu tasarımlar ipek ve şifon sariler için de popülerdir..

3. Düz Yan Dantel Tasarımı:

Düz Yan Dantel Tasarım

Lehenga ile farklı bir görünüm mü istiyorsunuz? Tek dantel dikişli çapraz tarafı olan turuncu düz bir bluz, taşınması en iyisidir. Bluz, tam oturması için kısa kollu dolgulu bir boyun sağlar. Bluza, benzersiz bir kıyafet için gümüş dantel veya çapraz dantel de verilebilir..

4. Ayna Çalışması Turuncu Bluz:

Ayna Çalışması Turuncu Bluz

Ayna işlemeli bir lehenga ve uzun şifon bluz, düğün amaçlı oldukça etkileyici. Bluza, küçük aynalarla süslenmiş dolgulu bir boyun ile derin bir ters V tasarımı verilmiştir. İç kısma yeni bir bükülme kazandıran şifon uzun bir ceket verilir. Mirror iş bluzları, göbek lehenga tasarımı için çok uyumlu bir kombinasyondur..

5. Tasarımcı Altın Dantel Bluz:

Tasarımcı Altın Dantel Bluz

Yaka tasarımlı turuncu sari bluz tasarımları bu günlerde gençlerin birincil tercihi. Turuncu bluza, küçük yakalı, sığ V yakalı ve uzun kollu altın rengi kemerler verilir. Bengalce sarees için harika bir kombinasyon sağlar.

6. Turuncu File ve Kadife Bluz:

Turuncu Fileli Kadife Bluz

Kadife ve file kombinasyonu mükemmel bir prenses kesim bluz için giyilmeye değer. Turuncu bluz tasarımı, altın renkli kenarlıklı kadife ile yapılmıştır ve kol ve derin sırt, tasarımcı sari ile cesur bir görünüm için bir ağ ile yapılmıştır.

7. Kolsuz Turuncu Sari Bluz:

Kolsuz Turuncu Sari Bluz

Derin boyunlu bluz tasarımları, kolsuz çıplak omuz tasarımıyla şehvetli bir görünüm kazandırıyor. Turuncu tasarımlı bluza, ipekten şerit kol tasarımı ile dolgulu V tasarımı verilmiştir. Bluza ayrıca rahat hale getirmek için bir kelebek tasarımı verilmiştir..

8. Çiçek Tasarımlı Bluz:

Çiçek Desenli Bluz

Portakal ve çiçekler, bu sezon evlilikler için bir tasarımcı dokunuşu için harika bir eşleşme. Turuncu sari bluz tasarımları ipek ve turuncu ipeğe çiçek açan bir dokunuş için pembe çiçek örgülerinin verildiği pembe bir dirsek ile yapılır..

9. Geri Düğüm Tasarımı:

Geri Düğüm Tasarımı

Sade bir sari üzerinde cömert bir görünüm istiyorum! Turuncu bir bluz, ipekten bir arka düğüm tasarımı verildiğinde, gençler için oldukça akılda kalıcı. Arka derin tasarım, yan taraftaki bir düğüm tasarımına benzer şekilde yapılırken, bluza da sariyi kilitlemek için bir omuzda bir yama kilidi verilir..

Turuncu bluz tasarımları, farklı bluz modelleri ve patchwork ile viral hale geliyor. Hepsi arasında popüler olan tasarım, bot tasarımı, çizgili kare yaka, dantel tasarımı ve sırtı açık tasarımdır. Bunun dışında, Keşmir yamalarıyla çevrili ayna işlemeli turuncu bluz da büyüleyici bir görünüm için yaygın olarak giyilmektedir..