Günümüzde piyasada hazır iş bluzu gibi gerilebilir bluzlar bulunmaktadır. Kolayca dikilir ve istediğiniz ve bedeninizi satın alabilirsiniz. Her ebatta gerilebilir malzemeye sahiptir. Gerilebilir bluzlarda çeşitli tasarımlar elde edebilirsiniz. Gerilebilir hazır bluz giymek zahmetsizdir ve görevi kolaylaştırır. Gerilebilir bluzlarda bulunan tasarımları gördüğünüzde insan büyülenebilir. Bayanların bluz parçalarını terzilere verdiği ve bayanların bluzu için hangi modeli seçeceklerini çok düşündükleri günler geride kaldı..

Sarees İçin Güzel ve Hazır Streç Bluzlar:

Şu anda, her şey hazır. Ve gerilebilir bluz çok pahalı bile değil. Uygun fiyata güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

1. Yuvarlak Boyun Gerilebilir Bluz:

gerilebilir bluzlar

Siyah renkli net gerilebilir bluzdur. Siyah, her rengin sarisinin eşleşeceği renktir. Güzel desen ağda yapılır. Bu bluz parti kıyafeti olarak da kullanılabilir. Her iki tarafta da yuvarlak boyun verilmiştir. Bayanlar için en uygunudur.

2. Normal ve Günlük Gerilebilir Bluz:

Normal ve Günlük Gerilebilir Bluz

Bu altın rengi gerilebilir bluz parlak bir kumaşa sahiptir. Kısa kolludur ve düzenli olarak kullanılabilir. Bu bluzla kırmızı renkli file sari giyerseniz harika olur. Pahalı bir kombinasyon görünecek. Gece işlevlerinde daha çok parlayacak ve zengin görünecek.

3. Gerilebilir Kısa Kollu Bluz:

Gerilebilir Kısa Kollu Bluz

Kadife malzemeden lacivert renkli gerilebilir bir bluzdur. Kadife kalın bir kumaştır ve vücudunuza uyum sağlar. Pamuklu ağır sari, kadife gerilebilir bluz ile buna en iyi şekilde bakacaktır. Kısa kollu sade ve sadedir. Yani sari onunla ağır olmalı.

4. V Yaka Gerilebilir Bluz:

V Yaka Gerilebilir Bluz

Bu sarı renkli gerilebilir bir bluz ve dantel işlemeli. Bayanlar sarı renk bluzu pek tercih etmemektedir. Sadece belirli bir sari ile bir eşleşme alacağı için. Arkası V boyundur. Sarinin de dantel işi olması koşuluyla, bluz harika görünecek. Dantelli olanı seçin.

5. Fermuarlı Gerdirilebilir Bluz:

Fermuarlı Gerilebilir Bluz

Siyah renk gerilebilir bir bluzdur ve ayrıca boyundan fermuarlıdır. Kısa kolludur ve boyun kısmında şeffaf malzeme vardır. Güzel ağır sari görünecek yüksek boyunlu bir tasarıma sahiptir. Süslü sari için yapılmak üzere tanımlanmıştır..

6. Çorapta Gerilebilir Bluz:

Çoraplı Gerilebilir Bluz

Bu gerilebilir bluz, bazı farklı boyun desenlerine sahip kırmızı renktedir. Çorap malzemesi içindedir. Yaka ve kolda file kumaşta olduğu gibi iç giyimi de buna göre yapılmalıdır. Bu bluz ince bayanlar üzerinde harika görünüyor. O şanlı görünecek.

7. Çok Renkli Gerilebilir Bluz:

Çok Renkli Gerilebilir Bluz

Bu gerilebilir bluz çok renklidir. Tipik bir yuvarlak yakalı ve kısa kolludur. Ancak normal düz gerilebilir bluzdan farklı bir şey. Basılı olduğu için bununla düz sari giymelisiniz. Baskılı gerilebilir bluz benzersiz görünecek. bir tane var.

8. Cap Sleeve Gerilebilir Bluz:

Kap Kol Gerilebilir Bluz

Bu, kap kollu yeşil renkli gerilebilir bir bluz. Turuncu renkli sari, bu bluzla benzersiz bir kombinasyon görünecek. Yaka tarzında sade bir bluzdur. Size zarif ve hoş bir şekilde dahice görünecek. Görünüm olarak şıktır. Çekici bir sari ile eşleştirin ve insanların gözünde övgünüzü fark edin.

9. En Son Gerdirilebilir Bluz:

Son Gerilebilir Bluz

Gerilebilir bluzda çeyrek kollu son tasarımdır. Boyun deseni o kadar süslü ki üzerine bir kolye takmanıza gerek kalmayacak. Nakış işlemeli bir sari üzerinde muhteşem görünecek. Bluz tasarımlı bir partidir. Tasarım çok görkemli.

10. Düz Gerilebilir Bluz:

Düz Gerilebilir Bluz

Düzgün ve temiz gümüş gerilebilir bluz. Çok sade ve sade bir bluz. Acil durumlarda kullanmak için bir adet gümüş bluz bulundurmak hanımların adetidir. Gümüş rengi bluz, birçok sari rengiyle iyi uyum sağlayacaktır. Partilerde bayanlara çarpıcı bir kişilik kazandıracak.

11. Yaprak Desenli Gerilebilir Bluz:

Yaprak Desenli Gerilebilir Bluz

Bu son derece etkileyici bir bordo rengi gerilebilir bluz. Boyun ultra kısa kollu yaprak deseni vermiştir. Muhteşem görünecek ve üzerinize ün kazandırmaya değer. Bu bluzu kalın bordürlü sari ile kombinlemek çok keyifli olacak..

12. Çift Renkli Gerilebilir Bluz:

Çift Renk Gerilebilir Bluz

Kırmızı ve siyah renk kombinasyonunda olduğu için çift renk esneyen bluz denilmektedir. İnek boynu ve arkası açık. Arkası modern kesimli yarım kolludur. Bayanlarda harika görünecek. Bluz tam oturdu, böylece kimse hazır olduğunu anlayamaz.

13. Parti Giyilebilir Gerilebilir Bluz:

Parti Giyim Gerilebilir Bluz

Çiçek desenli ve yuvarlak yakalı gerilebilir bluzdur. Parti giyim bluzu. Arkada, modaya uygun görünen yuvarlak bir kesim var. Partide size çok şık görünecek. Muhteşem bir görünüm veren mükemmel bir tasarıma sahip. Bayanlar partide size hayran kalacak.

14. Uzun Kollu Gerilebilir Bluz:

Uzun Kollu Gerilebilir Bluz

Uzun kollu açık mavi renkli gerilebilir bir bluz. Renk çok yumuşak. Burada kollar çiçek baskılı net kumaştandır. Beyaz renkli dantel işlemeli sari, hafif bir bluz ile harika görünecek. Büyüleyici bir görünüme sahip olacak ve aynı zamanda onurlu bir his de olacak..

15. Net Kumaş Gerilebilir Bluz:

Net Kumaş Gerilebilir Bluz

Bu gerçekten muhteşem beyaz renkli gerilebilir bluz. Güzel ağ kumaşı var. Moti ve elmas işlemeli ipek kumaşta beyaz sari, bu beyaz bluz ile son derece güzel görünecek. Geceleri parlayacak. Eşsiz bir görüntü ile size birinci sınıf bir görünüm verecektir. olağanüstü.

Gerilebilir bluz çoğunlukla sadedir. Yine de, bazı gerilebilir bluzlar da basılmıştır. Streç bluz giyerken çok rahattır. Size son derece huzur verir ve hatta göz alıcı görünür. Düğmesi veya klipsi yoktur. Üstten takmanız gerekiyor. Fiziksel kolaylıkla giyilebilecek kadar esnektir. Sıkı bir malzeme olduğunu hissetmeyeceksiniz. Gerilebilir bluz 4 kata kadar maksimum esneme yapar. Bayanların hazır bluzda en çok tercih ettikleri renk Altın ve Gümüştür..