Kahverengi, Doğa Ana’nın birçok doğal öğesini andıran çok sıcak bir renktir. Toprağın rengi, ağaçların, ahşabın, taşların, toprağın rengi. Bize sağlığı, güvenilirliği hatırlatan renk, zarif renk, kıyafetimiz olarak giyildiğinde şifalı bir huzur sağlar. Renk sonbahar ve kış mevsimlerini andırıyor. Renk Hint etnik kıyafeti ile ilişkilendirildiğinde, bluzlar desenle harika görünüyor ve güzel kıyafetleri olan kadınlar tarafından giyildiğinde inanılmaz görünüyor. Kahverenginin de çeşitli tonları vardır. Koyu ve açık renkler, yalnızca kahve kahvesi, çikolata kahvesi, ahşap kahveyi içeren yaygın olanlardır. Esmer, tarçın ve ceviz gibi kahverenginin eşsiz ve büyüleyici tonları tene sade bir etkiyle dokunur..

Kahverengi Renkli Bluz Tasarımlarının Çarpıcı Resimleri:

İşte kahverengi renkte en güzel 9 sari bluz tasarımından oluşan bir koleksiyon.

1. Basit Kendinden Baskılı Koyu Kahverengi Bluz:

Basit Kendinden Baskılı Koyu Kahverengi Bluz

Sedir kahve rengi bir bluz ve sari ile sade ama muhteşem bir görünüm elde edilebilir. Bluz kolsuz ve yüksek yaka desenli olarak dikilebilir. Kurumsal bayanlar kahverengi bluz, iş partileri için bu kadar zarif bir görünümle harika görünebilir..

2. Çikolatalı Kahverengi Kadife Bluz:

Çikolata Kahve Kadife Bluz

Çikolata kahvesi bluzlar, kadınların açık teniyle kombinlendiğinde inanılmaz görünüyor. Kadife kahverengi renkli bir bluz, ipek kahverengi sarilerle giyildiğinde harika olabilir..

3. Payetli Kahverengi Bluz:

Payetli Kahverengi Bluz

Kadınların kahverengi bluzları, parlak ışıltılı payetler ile süslendiğinde, görünümü farklı bir standarda taşıyacak, ışıltılı bir bluzun büyüleyici görüntüsü ve metalik kahverengi saree’yi keşfeden seksi bir figür, bir halı etkinliği için mükemmel olacaktır..

4. Açık Kahverengi Tam Kol Bluz:

Açık Kahverengi Tam Kol Bluz

Üzerinde altın yamalar bulunan kadınlar için açık kahverengi bluzlar, bir düğün töreni için harika görünebilir. Şeffaf bir sari, bluz modeline tam vurgu yapabilir. Tam kollu açık kahverengi bir bluz harika görünecek.

5. Kahve Kahve İşlemeli Bluz:

Kahve Kahve İşlemeli Bluz

Üzerine iplik işlemeli sade bir pamuklu bluz ile sade sade ama zengin ve zarif bir görünüm elde edilebilir. Zengin güney pamuklu sare’ler, desenin kendisini vurgulayan uzun kollu bayanlar kahverengi bluz ile harika görünüyor.

6. Resham ve Ayna İşlemeli Kahverengi Bluz:

Resham Ayna İşlemeli Kahverengi Bluz

Kahverengi renk, göz alıcı tonuyla figürü vurgular. Açık tenli kadınlar, kahverengi bluzun koyu tonunda inanılmaz bir şekilde parıldayan resham çalışması ve ayna çalışması ile bluzunu süsleyebilir. Koyu kahverengi bluzdan kısa kol da harika görünüyor.

7. Muhteşem Altın Bordür Bluzlu Koyu Kahverengi:

Muhteşem Altın Bordür Bluzlu Koyu Kahverengi

Koyu altın kenarlıklı koyu kahverengi bir bluz, kıyafeti güzelleştirmek için zarif bir stildir. Bluzun yarı altın ve yarı koyu kahverengi dikişli göğüs kesimli bir bluz modeli, düz koyu kahverengi kalın altın kenarlı sari ile hem seksi hem de şık görünüyor..

8. Koyu Altın Kahverengi Çağdaş Saree Bluz:

Koyu Altın Kahverengi Çağdaş Saree Bluz

Koyu altın tonlu kadın kahverengi bluz, kesikler ve omuz dışı stille dikiş yaparken inanılmaz derecede seksi ve şık görünüyor. Düz omuz kesimli bir bluz ile altın rengi çağdaş bir baskı sari en çok yakışır.

9. Popo Süslemeli İpek Açık Kahverengi Bluz:

Popo İşlemeli İpek Açık Kahverengi Bluz

İpek, kıyafete zengin ve asil bir görünüm kazandıran parlak malzemelerden biridir. Üzerinde krem ​​rengi buttas olan açık kahverengi bir bluz, zarif bir asil görünüm verebilir. İpek sari ile ipek kahverengi bir bluz herkesin gardırobunda olması gereken bir şey.

Keyifli kahverengi renk, hanımefendinin açık tenini büyüleyici bir etki ile yatıştırır. Fıstık kahvesi veya tortilla kahvesi, partilerde ve işlevlerde zarif ve zengin görünen açık kahverengi tonlarıdır. Kahverengi, diğer renklerle karıştırılıp eşleştirildiğinde muhteşem bir kombinasyon oluşturuyor. Kahverenginin herhangi bir tonuna beyaz ve siyah veya krem ​​en çok yakışır. Bir ton altın, tüm görünümü olağanüstü kılarken.