Tasarımcı bluz pattu sarees, temel olarak harika bir doku ile gelen ve sevgiyle hazırlanmış sare’lerin en popüler versiyonlarından biridir. Kadınlar bu tür sarileri sever ve özel günlerde giymek isterler. Bu yazıda, bu sare’ler için ciddi derecede iyi görünen tasarımcı bluzlarını tartışacağız. Harika baskıya sahip ipek bazlı sarelerdir ve bazen uygun eklerle birlikte gelirler. Bu saree’leri spor yapan birçok ünlü göreceksiniz ve pattu saree’niz için doğru tasarımcı bluza sahip olduğunuzda, siz de aynısını yapabileceksiniz..

Pattu Sarees İçin Güzel Tasarımcı İş Bluzları:

Tasarımcı bluzlar da çok güzel ve çekici. Tüm modeller ve ünlüler, bu tür tasarımcı bluzları pattu sarilerle giyerler. Aşağıda, resimlerle birlikte pattu sarees için en iyi ve olağanüstü 9 pattu tasarımcı bluzunun bir listesini verdik..

1. Pattu Sarees İçin Güney Hindistanlı Tasarımcı Bluz:

Pattu sarees için özel tasarım bluz

Tasarımcı bluz denilince tüm kadınların heyecanlandığı aşikar. Bu özel bluz, onu giyen güzelliği ve aynı zamanda sari olan arkadaşı tamamlayan güzel bir desen gösterir. Sari gerçekten kutsal görünüyor ve neredeyse herkese uyacak. Tasarımcı bluz buradaki en önemli cazibe merkezidir. Tüm vücut, harika desenler ve boyuna ve omuz kısmına doğru düzgün bir şekilde yapılan küçük eklentilerle birlikte açık turuncu bir tabana sahiptir. Bluza dikkatlice bakarak, bunun kesinlikle pattu sarees için en iyi tasarımcı bluzlarından biri olduğu söylenebilir..

2. Düğün Pattu Saree Tasarımcı Bluz:

Pattu sarees için özel tasarım bluz (düzenlendi)2

Bir düğüne katılmak üzereyseniz ve en sevdiğiniz pattu sari giymeyi planlıyorsanız, doğru bluzu bulmak çok önemlidir. Bu özel bluz harika bir tasarıma sahiptir ve geleneksel Hint kadın giyim güzelliğinin parçası üzerinde yapılan tüm hassas çalışma modeli eşsizdir. Tasarımcı bluz, dışarıdaki hemen hemen tüm kadınlara uygun olacak ve sarımsı bir sari ile ya da aşağıdaki resimde kadının giydiği gibi el ele gidecek. Şüphesiz, bu pattu sarees için en iyi tasarımcı iş bluzlarından biridir..

3. Özel Günler İçin Çekici Pattu Saree Tasarımcı Bluz:

Pattu sarees için özel tasarım bluz (düzenlendi)3

Hint geleneksel görünümünü özel bir dini veya kutsal olay için giymeyi planlıyorsanız, pattu sari harika olacaktır. Bu kısraklar için bluzlar çoğunlukla tasarımcı yapımıdır. Aşağıdaki resimdeki tasarımcı bluz farklı bir şey değil ve kolların sonuna doğru yapılan harika çalışmalarla birlikte güzel bir desene sahip. Bluz oldukça geniştir ve bu nedenle hemen hemen herkes için uygun olacaktır. En iyi pattu sarees tasarımcı bluzlarından biridir..

4. Altın Tasarımcı Bluz:

Pattu sarees için özel tasarım bluz (düzenlendi)4

Bu özel bluz, pattu sarees için çok harika. Bluz, kolların kenarlarına küçük kırmızı ekler ile birlikte altın renkli bir tasarıma sahiptir. Bu muhtemelen pattu sarees giymeyi tercih eden tüm kadınlar için en güzel görünümlü tasarımcı bluzlarından biridir. Bluz ve sari, tıpkı bayan ve bütün görünüm gibi birlikte mükemmel görünüyor.

5. Olağanüstü Pattu Saree İçin Basit Bluz:

Pattu sarees için özel tasarım bluz (düzenlendi)5

Bollywood rüyası kızı Hema Malini, çekici bir bluzla birlikte güzel bir pattu sari giyerken görüldü. Bu bluz muhtemelen Hintli bir kadının spor yapabileceği en güzel görünenlerden biridir. Harika bir tasarımın yanı sıra basit bir dokunuşa sahip ve rengi de göz alıcı. Kısacası, en iyi tasarımcı sare ve bluzlarından biridir..

6. Pattu Saree İçin Eşleşen Tasarımcı Bluz:

Pattu sarees için tasarım bluz (düzenlendi)6

Burada, harika bir şeyimiz var. Listedeki sonuncusu olmasına rağmen, öncekilerden daha az değil. Tasarımcı bluz kendine has bir görünüme sahiptir ve ayıklama veya dini etkinlikler için mükemmel görünecektir..

7. Pattu Sarees İçin Pembe Tasarımcı Bluz:

Pattu sarees için özel tasarım bluz (düzenlendi)7

Pattu sarees ile spor yapılabilecek modaya uygun bir şey mi arıyorsunuz? Bu tasarımcı iş bluzu sizin için en iyisi. Çok güzel bir tasarıma ve sari ile güzel bir şekilde eşleşen harika bir renge sahip gerçekten iyi bir bluz sporu yapıyor. Bu resimde bluz rengi ve pattu saree renginin görünüşü çok çekici olmasına rağmen farklı olduğunu görebilirsiniz..

8. Pattu Sarees İçin Beyaz Tasarımcı Bluz:

Pattu sarees için özel tasarım bluz (düzenlendi)8

Gerçekten harika bir pattu sari arıyorsanız, bu muhtemelen güzel tasarımcı bluz ile birlikte en iyilerinden biri olacak. Beyaz renkte gelir ve gerçekten harika bir dokuya sahiptir. Neredeyse oradaki her kadın onu sevecek.

9. Yeşil İşlemeli Tasarımcı Bluz:

Pattu sarees için tasarımcı bluz (düzenlendi)9

Pattu sare’ler için özel bir tasarımcı bluza ihtiyacınız varsa, o zaman bu kesinlikle diğer görünümü kolayca çekebilecek en güzel ve sıcak tasarım pattu sare bluzlarından biridir. düğünler için bu tip bluz tasarımlarını tercih edebilirsiniz..

Bu saree’leri spor yapan birçok ünlü göreceksiniz ve pattu saree’niz için doğru tasarımcı bluza sahip olduğunuzda, siz de aynısını yapabileceksiniz..