Hintli kadınlar dünyanın en havalı kıyafetlerinden bazılarına sahipler ve bunlardan biri de sari anlamına gelen geleneksel görünüm. Ve bluz olmadan sari geleneksel olarak giyilemez. Moda tasarımcıları bluz parçalarındaki işlemelere odaklanıyor ve onları gerçekten çekici kılıyor. Bu kadın giyim trendinde yeniyseniz, onu seveceksiniz. Buna aşina iseniz, onu daha da seveceksiniz. Bu yazıda, Hintli kadınların etkinlikler, festivaller, etkinlikler vb. İçin giyecekleri bazı yeşil bluz tasarımlarını tartışacağız. Yeşil bugün özel. Bu yüzden aşağıda tartışılan göz alıcı yeşil bluz tasarımlarına dikkat edin..

Yeşil Bluz Tasarımları

Kadınlar İçin Yeşil Bluzların Güzel ve Geleneksel Tasarımları:

Yeşil renkte en iyi bluz tasarımlarına resimlerle birlikte bakalım..

1. Hassas İşlenmiş Tasarım:

Yeşil bluz tasarımları1

Giymek için benzersiz bir şey arıyorsanız, bu özel bluz tasarımını deneyin. Muhtemelen en iyi tasarımlardan biri, bu kadar çekici bir renk ve havalı desenler sergiliyor. Yeşil sari bluz tasarımları arıyorsanız, o zaman bu, şimdiye kadar karşılaşacağınız en iyisidir..

2. Arka Dantel Tasarımı:

Yeşil bluz tasarımları2

Burada arka kısmı güzel bir şekilde ortaya çıkaracak, yan ve kollardan sonra da çok havalı bir desen sergileyecek bir şeyimiz var. Bunu bir partide salladığınızda, tüm gözler üzerinizde olacak. Bunun en havalı kadın yeşil bluz tasarımlarından biri olduğu iddia edilebilir..

3. Altın İşlemeli Yeşil Bluz:

Altın Yeşil Nakışlı Bluz Tasarımı

Hint bluz kategorisinde bir şey arıyorsanız, muhtemelen en iyileri bu. Modaya uygun tasarımı ile birlikte güzel tonları ortaya çıkarır. Bu, Hintli bir kadının gururla giyebileceği en iyi şeylerden biri. Kadınlar için Hint sare’leri hiç bu kadar şık olmamıştı ve bu, sahneye çıkıp bu şık geleneksel Hint giysisini sergilemek için altın biletiniz..

4. Kolsuz Yeşil İpek Bluz:

Yeşil bluz tasarımları4

Kadınlar için modaya uygun yeşil bluzlar arıyorsanız, bu, karşılaşacağınız en iyilerden biri. Rahat bir doku ile birlikte benzersiz örgü desenini gösterir. Dar kesim yeşil bir bluzdur ve bu nedenle özellikle genç kadınlar için tasarlanmıştır..

5. Güney Hint Bluz Tasarımı:

Yeşil bluz tasarımları5

Bu, butiğin arka kapısından yeni ve hemen. Boyuna kadar kapalı bir tasarıma sahiptir ve göğsü, boğazı ve omuzlar da dahil olmak üzere tüm üst sırt kısmını gizler. Güzel bir Güney Hintli aktris bu eşsiz yeşil bluz tasarımıyla görüldü ve şimdi siz de yapabilirsiniz.

6. Düğün Sezonu Kireç Yeşili Bluz:

Yeşil bluz tasarımları6

Kadınlar için modaya uygun yeşil bir bluza ihtiyacınız varsa, bu harika bir şey. Şu anda en çok uygulanan tasarımlardan biri ve kadınlar bu şeyi vücutlarına sokmak ve ardından güzel bir sari ile spor yapmak için tam anlamıyla can atıyorlar..

7. Çiçekli Yeşil Bluz Tasarımı:

Yeşil bluz tasarımları7

Önümüzdeki düğün sezonunda giymek için yeşil bir bluz arıyorsanız, bu oldukça havalı. Vücudun her yerinde güzel bir çiçek desenine sahiptir ve kadınlar onu giymeyi seveceklerdir. Tanık olacağınız en güzel bayan bluz tasarımlarından biridir..

8. Oval Sırtlı Yeşil Bluz:

Sırtı Açık Oval Yeşil Bluz Tasarımı

Bu harika yeşil bluz ile havalı boyun dövmelerini sallayın. Bu resimdeki bayan, bu bluzu kırmızı Sari ile güzelce spor ediyor ve şimdi siz de yapabilirsiniz. Sadece bluz üreticinize özellikleri söyleyin ve bu harika bluz parçasını da taşıyacaksınız. Dövme bluzla birlikte gelmiyor ama.

Bu yazıda, Hintli kadınların günler, festivaller, etkinlikler vb. İçin giyecekleri havalı bluz tasarımlarını tartıştık..