Moda pazarı, etnik giyimde köklü değişiklikler getirdi, aynı zamanda eski sarelere yeni ve modaya uygun bir versiyon verdi. Ama yine de modifiye edilse bile hanımların gözdesi olarak kalan bazı modeller var. Benzer bir desen, çiçekli bluz tasarımlarıdır. Basit bir normal giyim bluzu veya sarees veya lehenga için ağır bir tasarımcı parçası olsun, çiçek baskıları her zaman kadınların kalbini ona sahip olmaya çekmiştir..

Trend ve Çarpıcı Kadın Çiçekli Bluz Tasarımları:

İşte her durumda görünümünüzü güzelleştirecek çiçek baskılı akıllara durgunluk veren birkaç tasarım.

1. Basit Pot Boyun Bluz Çiçek:

Sade Çömlek Yaka Çiçekli Bluz

Çiçek desenli bluz tasarımlarında sade bir desen, bayanlar tarafından düzenli kullanım için yaygın olarak seçilmektedir. Patli palav saree de mükemmel bir uyum için benzer çiçek tasarımlarına sahiptir. Bluza, süslü bir görünüm için kapılı derin bir boyun tasarımı verilmiştir..

2. Siyah Uzun Kollu Çiçekli Bluz:

Siyah Uzun Kollu Çiçekli Bluz

Bluz tasarımlarında siyah ve ipek kendi cazibesine sahiptir. Genel kollu ipek bir bluza, beyaz veya kirli beyaz düz sarelere mükemmel bir kombinasyon kazandırmaya çalışan çiçek baskıları verilir. Küçük işlevler veya dini işlevler için oldukça tercih edilirler. Bluza ayrıca derin yuvarlak yakalı bir model verilmiştir..

3. Altın Yama Çalışması Çiçekli Bluz:

Çiçekli Bluz Tasarımları

Altın bluzlar, ağır sarelere farklı bir görünüm kazandırır. Ve buna çiçek desenleri eklendiğinde sihir oluşur. Altın rengi çiçekli kadın bluzunun bordür ve kollarında çiçek yama işi verilmiştir. Daha fazla dekorasyon için işe boncuklar eklenir. Düğünler için çok taşınırlar.

4. Altıgen Çiçek Baskı Bluz Tasarımı:

Altıgen Çiçek Desenli Bluz Tasarım

Pamuklu ipek malzeme üzerine çiçek desenli tasarım, sofistike bir görünüm için harika görünüyor. Baskılı çiçeklerle eşlik ettiğimiz baskılı sareler. Sarees ve bluz, batik baskı tasarımları olarak da bilinir. Ayrıca korkak bir görünüm için bluz üzerinde boncuk işi var. Boyuna düz bir boru ile derin altıgen bir tasarım verilmiştir..

5. Zip Tasarım Çiçekli Bluz:

Zip Çiçek Desenli Bluzlar

Batı esintili bayan çiçekli bluz deseni, prenses kesim tasarımlı pamuklu malzemeden yapılmıştır. Bluza, önden fermuarlı açıklığı olan arkadan derin boyunlu çift kollu tasarım verilmiştir. Bununla birlikte, baskılı çiçek tasarımları batı görünümüne katkıda bulunuyor. Herhangi bir küçük durumda gelişen bir görünüm için sade sare’ler için en uygunudur..

6. Yarı Kollu Bluz Tasarımı:

Kadın Yarım Kollu Çiçekli Bluz Tasarımı

Çiçek baskılar, dini olaylarda da sade bir görünüm için geniş çapta seçilmiştir. Benzer bir çiçek desenli ipek bluza burada uygun şekilde oturan yarı kollu bir tasarım verilmiştir. Beyaz sarinin sınırına da benzersiz bir kombinasyon için aynı çiçekler verilir. Bluzun yakasına özel bir görünüm için dolgulu bir tasarım verilmiştir..

7. Kolsuz Çiçekli Beyaz Bluz Tasarımı:

Kolsuz Kadın Çiçekli Beyaz Bluz Tasarım

Kolları ve sırtı açık tasarımlı beyaz çiçek baskılı bir bluz, bu günlerde üniversite işlevleri için gençlerin başlıca seçimidir. Beyaz bluza, göğsüne iki ayrı kol ile tam bir uyum sağlayan derin bir V yaka verilmiştir. Çiçek baskıları, muhteşem bir görünüm için beyaz bir pamuklu bluz üzerinde ince bir şekilde kabartılmıştır..

8. Gelinlik Çiçek Desenli Korse Bluz:

Çiçek Desenli Gelin Korse Bluz

Sadece genel kullanım için değil, çiçek baskılı bluzlar da çeşitli düğün törenlerinde gelinler tarafından tercih ediliyor. Buradaki bandhani saree, bel uzunluğuna sahip brokar tasarımlı bir korse bluz verilir. Kırmızı bluz, altın iplikle maggam çalışmasıyla süslenmiştir..

9. Tasarımcı Yıldız Boyunlu Çiçek Desenli Bluz:

Tasarımcı Yıldız Yaka Çiçek Desenli Kadın Bluz

Moda dünyasının rampaları, ışıltılı bir kadın bluz tasarımıyla parıldayan bir etki verdi. Bluzun ana ilgi çekici yerleri, Keşmir işi ile yapılan atılan çiçek tasarımları ve bir yıldıza benzeyen boyun tasarımıydı. Muhteşem kıvrımlarıyla omuzlara mükemmel bir görünüm kazandırdı..

10. Tam Boy Gümüş Çiçek Tasarımlı Bluzlar:

Tam Boy Gümüş Bayan Çiçek Desenli Bluzlar

Bebek pembesi ve gümüşü, yüksek etkinlikler için taşınacak uygun bir kız gibi tasarım olacaktır. Buradaki düz yarı sari, önünde derin boyunlu pembe ve gümüş bir bluz tasarımıyla eşleştirildi. Boyun çevresi çiçek tasarımı ile dekolteye mükemmel bir görünüm verir..

11. Şifon Bluz Tasarımı:

Şifon Bayan Bluz Tasarım

Bluzunuza şifon ile boyun ve omuzları kapatan bordürlü bir korse görünümü verilirse ne olur? Harika tasarım doğru! İşte size çiçek desenli bir bluz korse tarzıdır. Bluzun boyun ve kol kısmında kabartmalı tasarım görünümü ile şifon kaplama kullanılmıştır. Ayrıca ekstra bir etki için sıkıştırılmış tasarımda ince bir bordür taşır.

12. İnci Bordür Bluz:

Kadın İnci Bordür Çiçekli Bluz

File, ipek ve beyaz inci kombinasyonu size sari için şık bir tasarım sunacaktır. Sade ipek bluza, içinde örülmüş çiçek baskılarını taşıyan beyaz file örtü verilir. Boyun arkası tasarımına arkada dairesel bir desen verilirken, bordürlere inci işlemesi verilmiştir. Bluza ayrıca güzel takılar ile şirin bir kapı verilir..

13. Güzel Elmas Boyunlu Çiçekli Bluz:

Kadınlar için Güzel Elmas Yaka Çiçekli Bluz

Çiçekli bluz kadın tasarımında bir tasarımcı parçası, çiçek deseni oluşturan iplik çalışmaları ile ipek ve pamuklu malzeme ile yapılmıştır. Bluzun arka kısmı, yelek tasarımında iki uca eklenmiş bir elmas şekli ile tasarlanmıştır. Bluzun kolları da geniş omuzlu kadınlar tarafından yaygın olarak seçilen kabarık bir tasarıma sahiptir..

14. Kayık Yaka Çiçekli Bluz:

Bayan Kayık Yaka Çiçekli Bluz Modeli

Kayık yaka tasarımları, baskılı veya tasarımcı sareler için seçilen en yeni bayan çiçekli bluz tasarımlarıdır. Pamuktan yapılmış bluza, dalları ve yaprakları mor biyeli büyük çiçek desenleri verilmiştir. Bluza ayrıca göğse mükemmel şekilde oturan yanlarda zincir açıklığı verilmiştir..

15. Göz Boyun Tasarımı:

Kadın Göz Boyun Çiçekli Bluz Tasarımı

Tasarımcı bir bluz, şifon georgette sırt tasarımının yanı sıra dolgulu bir yakaya çok yakışıyor. Bluzun arkasına göz deliği tasarımı verilirken, ön kısmı dolgulu ön kısımlara sahip dolgulu bir boyundur. Bluz, gümüş ve altın iplikle zardoshi tasarımıyla dekore edilmiştir..

Çiçekli bluz tasarımları, moda pazarındaki değişimle birlikte yeni desenlere kavuşuyor. Kabartmalı çiçek tasarımları, küçük çiçek baskıları, maggam çiçek tasarımları, örme çiçek tasarımları tasarımcı sareleri için oldukça yaygın olarak görülmektedir. Çoğunlukla yazları görünümünüze çiçek açan bir dokunuşla bırakırlar..