Judėkite, vyrai! Atėjo laikas įžymybėms moterims perimti „Six-pack“ tendenciją ir geriau nei bet kada anksčiau. Dėl vis didėjančios manijos dėl kūno rengybos kino industrijoje daugelis įžymybių renkasi sunkų kelią, kad įrodytų savo sugebėjimus. Nuo treniruočių apie 4-5 valandas per dieną iki pasipriešinimo mėgstamam maistui šios ponios yra pasiryžusios laimėti „Six pack“ žaidimą. Ar norite sužinoti, kas yra šios moterų įžymybės su šešių pakuočių abs??

Negaišdami dar vienos sekundės, pereikime prie seksualiausių „India Woman“ įžymybių su šešiais paketais sąrašo ir jų treniruotės detalių!

9 Indijos moterų įžymybės su šešių pakuočių abs:

Taigi, kas yra šios šešių pakuočių ponios mažame miestelyje? Slinkite žemyn, kad pamatytumėte, ar jūsų mėgstamiausia garsenybė pateko į sąrašą:

1. Parineeti Chopra:

abs ant moterų

„Parineeti Chopra“ yra klasikinis transformacijos iš riebalų pavyzdys! Neseniai jos „Nike“ fotosesija ir daina „Jaaneman Aah“ su Varunu Dhawanu privertė visą šalį nudžiūti nuo pilvo. Internautai ir gerbėjai atsiuntė šimtus tviterių ir komentarų, girdami mėgstamų žvaigždžių kūno transformaciją. Nuo pažymėjimo „antsvoris“ iki tapimo „pilvo karaliene“ Parineeti kūno rengybos kelionė yra ne mažiau kaip įkvėpimas. Visa tai ji skolinga dėl savo griežto treniruočių režimo ir mitybos plano!

2. Katrina Kaif:

šešių pakuočių moterys

Gražus veidas ir banglentės abs – tai jums Katrina Kaif! Katrinos atsidavimas ir atsidavimas savo kūnui kelia gėdą mums visiems. Su amžiumi grožis taip pat tampa vis gražesnis ir gražesnis! Jos naujausia „Reebok“ reklama, kurioje buvo atskleistas jos puikiai išformuotas 6 pakuočių pilvo aparatas, tiesiogine prasme padegė internetą. „Katrina“ treniruočių grafikas apima kardio, funkcinių ir svorio treniruočių derinį mažiausiai 3 valandas per dieną. Ar galite tai įveikti?

3. Disha Patani:

disha patani šešios pakuotės

Disha Patani yra viena iš tinkamiausių Bolivudo aktorių, kuri dažnai pastebima besipuikuojanti savo šešių pakuočių abs. „Baaghi-2“ aktorė yra gandai apie B miesto mačo merginą Tigerį Shroffą. Dabar mes žinome šio grožio fitneso kelionės įkvėpimą! Disha yra žinoma dėl to, kad jos mityba ir treniruočių tvarkaraštis laikosi griežtos disciplinos. Ji mieliau nei vieną dieną laiko savaime suprantamu dalyku ir mano, kad nuoseklumas yra raktas į jos sėkmę. Ar minėjome, kad Disha taip pat yra apmokytas gimnastas ir jogos praktikas?

4. Shraddha Kapoor:

shraddha kapoor šešių pakuočių

Ši Shraddha Kapoor nuotrauka besišypsanti „Papparazzi“ atskleidžia, kad ji į savo fitneso žaidimą žiūri gana rimtai. Shraddha reguliariai lankosi sporto salėje ir treniruojasi 3–4 valandas per dieną, kad pagerintų savo kūno sudėjimą. Kartu su raumenų stiprinimu „Sahoo“ aktorė taip pat labai stengiasi, kad pasiektų išbalusius pilvo raumenis. Naujausios jos nuotraukos, rodančios jos šešių pakuočių pilvą, internete plinta virusu. Internautai nori žinoti paslaptis už tų skalbimo lentų abs, į kurias gražuolė šypsosi ir atsako – „sunkus darbas“!

5. Mandira Bedi:

ponios šešių pakuočių

Būdama 48 metų, Mandira Bedi visiems aplinkiniams nustato naujus kūno rengybos tikslus! Pasivyti ją nėra pokštas ir reikia būti pasirengusiai sunkiai dirbti. Jos „Insta“ paskyra buvo kalbama apie miestą po to, kai gražuolė pasidalijo savo bikinio nuotraukomis kelionės į Maldyvus metu. Sąžiningai, niekam net nerūpėjo pastebėti mėlynus vandenis ar baltą smėlį! Viskas, ką jie turėjo kalbėti, buvo apie puikiai suformuotus pilvo raumenis. Mandira taip pat atskleidė savo atostogų treniruotę su savo gerbėjais, kurioje yra 30 pakartojimų įvairių pratimų. Kiek iš mūsų iš tikrųjų atostogaujame egzotiškoje vietoje ir galvojame apie mankštą?

6. Alia Bhatt:

alia bhatt six pack

Kita Indijos įžymybė, patekusi į 6 pakuočių lenktynes, yra Alia Bhatt! Ji pastatė šiuos nuostabius pilvo raumenis filmui „Shandaar“, kuriame pagrindinius vaidmenis atliko Alia ir Shahid. Nors filmas buvo durnas, Alia buvo pastebėta dėl nepriekaištingai atrodančių abs. Net ir po metų, atrodo, kad Alia mėgaujasi visu savo figūros dėmesiu, o tai akivaizdu jos naujausiose bikinio nuotraukose. Jos kūno rengybos režimą sudaro pilatesas, stiprinimas, tempimas ir kardio pratimai, skirti palaikyti bendrą kūno sudėjimą.

7. Bipasha Basu:

bipasha basu šešių pakuočių

Bipasha Basu tinka populiarus posakis „Amžius yra tik skaičius“. Nuo 17 metų modelio iki daugiau nei 40 metų įsitvirtinusios aktorės šiam Bong grožiui niekas nepasikeitė. Gundytoja dažnai skelbia savo ir savo vyro Karan Grover nuotraukas, abu puikuojasi pavydėtinu kūno sudėjimu. Nors Karanas yra 6 pakuočių žaidimo čempionas, „Bips“ nė kiek neatsilieka! Ji reguliariai treniruojasi sporto salėje su savo Bae, kad įrodytų, jog „Stiprus yra seksualus“!

8. Shilpa Shetty:

šešių pakuočių aktorė

Shilpa Shetty įkūnija fitnesą, o jos treniruotės svyruoja nuo kardio iki jogos. Net būdama 40-ies Shilpa išlaiko stebuklingą šešių pakuočių figūrą, kurios net paaugliai negali svajoti. Praėjusių metų „Dhadkan“ aktorė tvirtai tiki, kad „nuoseklumas yra meistriškumo raktas“. Ji reguliariai treniruojasi namuose ir sporto salėje, naudodama asanas, pratimus ir tempimus. Šventės ar darbo dienos, kasdien Shilpa yra treniruočių diena! Ji taip pat yra fitneso prekės ženklo ambasadorė „Fit India“ kampanijoje ir netgi vykdo kūno rengybos programą.

9. Jacqueline Fernandez:

Bolivudo aktorė 6 pakuotės abs

Jacqueline Fernandez neabejotinai yra viena karščiausių ir tinkamiausių Indijos įžymybių. Ji yra retas žudiko išvaizdos ir sportiškos figūros derinys, kuris yra jos genų dalis. Ši Šrilankos gražuolė dažnai puikuojasi savo skalbimo lentos pilvo apačioje spaudos pranešimų, fotosesijų ir net savo „Instagram“ profilio metu. Jos kūno rengybos režimas apima daugybę pratimų kryžminiu būdu ir sudėtingas aerobines treniruotes. Tai dar ne viskas! Ji taip pat sutelkia dėmesį į jėgą ir mobilumą, lankydama šokių ir balerinų užsiėmimus.

Ar šios Indijos moterų garsenybės su 6 paketais nesuteikia jums svarbių fitneso tikslų? Na, už šių drool vertų pilvo raumenų yra daug mėnesių atkaklumo ir sunkaus darbo. Įžymybės ar paprasti žmonės, šešių pakuočių pilvo apačia nerodoma, nebent peržengsite savo kūno ribas ir išlaikysite savidiscipliną. Taigi, kieno abs jūs semiatės įkvėpimo?