2018 -ieji buvo naujos kartos herojių iš didžiųjų Bolivudo šeimų įrašai. Nors šios mergaitės gimė su sidabriniu šaukštu, joms buvo sunku išlaikyti pramonės ir auditorijos lūkesčius. Vienas iš tokių talentų, manome, paliko visus savo žavinga išvaizda ir nuostabiais pasirodymais, yra Sarah Ali Khan.

24 metų Sara Ali Khan gimė Saif Ali Khan ir Amrita Singh, kurios taip pat buvo aktorės. Ji dalijasi mėlynu Pataudi šeimos krauju ir yra Mansoor Ali Khan Pataudi ir Sharmila Tagore anūkė. Jos jaunesnysis brolis Ibrahimas Ali Khanas yra populiarus dėl savo neįtikėtinų panašumų su tėčiu Saifu. Ji taip pat turi jaunesnį pamotį Taimurą Ali Khaną, kuris gimė Saifui ir Kareenai Kapoor. Sara yra dalis Pathano ir dalis pandžabų.

Sara Ali Khan amžius ir nuotraukos

Skaitykite kartu, kai atskleidžiame daug įdomių faktų kartu su Sara Ali Khan nuotraukomis iš vaikystės.

Aktorės Sara Ali Khan biografija su nuotraukomis:

Čia viskas, ką reikia daugiau sužinoti apie Sara Ali Khan:

saif šeimos nuotraukos

Sara Ali Khan Amžius:

Sara Khan dabar yra 24. Jos gimimo data yra 1995 m. Rugpjūčio 12 d. Ji gimė Mumbajaus mieste. Ji vis dar gyvena toje pačioje vietoje ir yra pastebėta, kad savo namuose sutinka savo tėvo ir motinos šeimas. Sara yra indų kilmės ir laikosi islamo religijos.

Švietimas ir karjera:

Sara Ali Khan baigė mokslus Besant Montessori mokykloje Mumbajuje. Ji pirmą kartą pasirodė laidoje „Hello! Žurnalo viršelis su mama Amrita Singh 2012 m. Vėliau ji pasiuntė daug modeliavimo pasiūlymų, kurių tėvai nenorėjo, nes pirmiausia ji turėjo sutelkti dėmesį į studijas. 2016 metais ji baigė Kolumbijos universitetą Niujorke, istoriją ir politikos mokslus. Baigusi mokslus, ji grįžo į Indiją įtikinti savo aktorinių svajonių.

sara ali khan karštos nuotraukos

Ugis ir svoris:

Remiantis patikimais šaltiniais, Sara Ali Khan yra apie 5 pėdų 5 colių aukščio (apie 16 cm). Ji sveria maždaug 50 kg, o jos kūno matavimai greičiausiai bus 32–26–34. Ji turi tamsiai rudas akis, o jos plaukų spalva yra tamsiai juoda. Savo bruožus Sara paveldėjo iš savo mamos Amritos, o rožinį odos atspalvį – tėčiui. Jaunystėje Sara kovojo su antsvoriu, o tai įveikė intensyviomis treniruotėmis ir mitybos planais.

Salfo dukra

Asmeniniai pomėgiai:

Sara Ali Khan yra ne vegetarė, o Hyderabadi Biryani yra jos mėgstamiausias maistas. Tarp dabartinės kartos aktorių jai patinka Varunas Dhawanas, Alia Bhatt ir Katrina Kaif. Jos mėgstamiausios atostogų vietos yra Dubajus, Goa, Londonas ir Niujorkas. Ji taip pat mėgsta žaisti tenisą su tėvu ir broliu, taip pat lanko šokių pamokas. Sara yra parduotuvių mėgėja ir kūno rengybos keistuolė, mėgstanti daug laiko praleisti sporto salėje.

Saif ali khan dukters Gol asmenukė

Socialiniai profiliai:

Sara Ali Khan priklauso interneto kartai. Ji tiki socialinės žiniasklaidos galia, kuri gali padėti jai reguliariai prisijungti prie savo gerbėjų ir gerbėjų. Jos istorijos atnaujinimai ir įdomūs įrašai pelnė didžiulį sekėjų skaičių tarp internautų. Ji debiutavo „Instagram“ 2015 m., Po to net sukūrė „Twitter“ rankenėlę. Galite susisiekti su ja naudodami šiuos ID paieškai.

Aktorė Sara Ali Khan filmuoja:

sara saif ali khan

Filmų sąrašas:

Sara Ali Khan užaugo stebėdama savo tėvų pasirodymus sidabro ekrane. Ji visada norėjo tęsti vaidybos palikimą ir norėjo sukurti savo ženklą. 2018 m. Ji debiutavo su didžiausiu filmu „Kedarnath“ kartu su Sushant Singh Rajput. Filmas gerai pasirodė kasose ir pelnė daugybę apdovanojimų už puikų Khano ekraną. Tais pačiais metais ji taip pat vaidino Rohito Shetty filme „Simmba“ priešais Ranbirą Singhą, kuris tapo trečiuoju pelningiausiu filmu 2018 m..

Apdovanojimai:

Sara Ali Khan 2018 metais laimėjo „Filmfare Aware for Best Female Debut“ už vaidmenį „Mandakani Mishra“ filme „Kedarnath“. Nepaisant to, kad Sara Ali Khan buvo tik dvejų metų kino industrija, ji pelnė žiniasklaidos ažiotažą dėl savo tikrų vaidybos įgūdžių ir aistros filmams..

apie Gol chaną

Kiti Sara Ali Khan filmai:

Šiuo metu Sara yra užsiregistravusi dviejuose filmuose, kurių vienas dar neįvardytas. Ši romantiška drama be pavadinimo priešais ją iškelia Kartiką Aryaną, o ją režisuoja Imtiaz Ali. Antrasis yra su mylimiausiu jos žvaigžde Varunu Dhawanu, perdarytame Davido Dhawano „Coolie No.1“. Nors pirmasis yra postprodukcijos stadijoje, labai lauktas antrasis filmas yra filmavimo procese.

Sara Ali Khan nuotraukos: vaikystė, Bday, tėvai ir filmai:

Štai trumpa kelionė į Sara Ali Khan gyvenimą, pradedant jos vaikyste iki šių dienų:

1. Sara Ali Khan su tėvu:

Šioje nuotraukoje Sara atrodo tokia miela kaip lėlė. Jai yra maždaug 8–9 mėnesiai, kai ši žavinga nuotrauka buvo spustelėta su brangiausiu tėčiu. Mes aiškiai matome, kaip mažoji mergaitė mėgaujasi visu savo pirmojo herojaus dėmesiu ir meile. Nenuostabu, kodėl ji visada vadinama Sara Ali Khan- Saif Ali Khan dukra!

2. Su tėvais:

Tai viena geriausių Sara Ali Khan šeimos nuotraukų, kuri yra vienas iš laimingiausių jos vaikystės dienų, praleistų su mama ir tėčiu. Sara, turbūt kiek vyresnė nei vieneri metai, matoma sėdinti ant tėčio kelių.

3. Vaikystė:

Ar šioje nuotraukoje Sara neatrodo pernelyg miela, kad ją būtų galima tvarkyti? Panašu, kad ši nuotrauka buvo padaryta, kai jam buvo maždaug 3-4 metai, kur ji gana gerai vaidina ponią Grumpy su tėčiu. Tik pažiūrėk į jos veidą!

4. Šeimos ryšiai:

Šioje nuotraukoje Sara puikiai išnaudoja savo šeimos laiką. Fotografuota 5-6 metų amžiaus, Sara atrodo neįtikėtinai graži. Ji tikrai geriausiai atrodė iš Amritos ir Saifo (1)!

5. Su broliu Ibrahimu:

Šioje nuotraukoje Sara atskleidžia savo žaismingąją pusę, kaip atrodo, kai ji buvo padaryta, kai jai buvo 8–9 metai. Ji pastebėta su mama ir mažuoju broliu Ibrahimu.

6. Dalyvavimas renginyje su mama:

Sara visada buvo labai artima savo mamai Amritai. Ši nuotrauka padaryta įvykio metu, kai Sara buvo maždaug 9–10 metų. Nors jos mama buvo pasinėrusi į pokalbį, Sara visos akys nukreiptos į sceną!

7. Su savo draugu:

Šioje nuotraukoje Sara atrodo aukšta ir užaugusi, o tai galėjo būti padaryta maždaug 11–12 metų. Ji pozuoja su vaikystės draugu, o šypsena atskleidžia jos „petnešas“.

8. Džiaugiamės jos tėčiu:

Taip! Jūs teisingai atspėjote !! Mergina iš kairės yra Sara, kuri atėjo į studiją, kad padrąsintų savo tėtį Koun Banega Karodpathi, darytą 2005 m. Ši nuotrauka buvo maždaug 14 metų.

9. Paauglių problemos:

Kai Sara sulaukė paauglystės, ji turėjo daug kovoti su savo ginekologinėmis problemomis. Diagnozavus PCOS, ji priaugo daug svorio, o tai pasirodė sunku.

10. Saifas Ali ir Sara:

Nuotraukoje Sara ir Saifas pastebimi besikalbantys. Ji buvo maždaug 13 metų, kai nuotrauka buvo padaryta išleidžiant Tashaną.

11. Sara su Kareena:

Santykiai tarp Sara Ali Khan ir Kareena Kapoor visada sukėlė visuomenės interesus. 2010 -aisiais Saifas ir Kareena pradėjo savo romaną atvirai. Laimei, Sara gana gerai priėmė naują pradžią. Čia pastebėtas 15 metų chanas, vaikščiojantis su tėčiu ir būtų pamotė.

12. Fotosesija su mama:

Tais pačiais 2010 metais, kai Sarai buvo apie 15 metų, ji turėjo puikią progą su mama padaryti fotosesiją. Ši Amrita Singh, Sara Ali Khan nuotrauka rodo, kad pastarosios transformacijos kelionė, atrodo, ką tik prasidėjo!

13. Tėčio vestuvės:

Sara labai džiaugėsi tėčio vestuvėmis su Kareena Kapoor. Vos 17 metų Sara buvo pakankamai subrendusi priimti sprendimą ir laiminga širdimi jį priimti.

14. Bikinis:

Taip! Ji yra mūsų pačių Sara, bet su bikiniu. Ši karšta Sara Ali Khan nuotrauka su bikiniais beviltiškai atskleidžia norą pakeisti savo fizinį „aš“ ir per 17–18 metų patyrė didžiulę transformaciją. Sunkus darbas atsiperka!

15. Koketiški metai:

Sara niekuo nesiskyrė nuo kitų paauglių, deklaruodama savo jausmus vaikinams. Čia matoma 19-metė mergina, pasimėgavusi PDA su vienu savo vaikinu.

16. Jausmingas grožis:

Šioje nuotraukoje Sara atrodo žaviai su savo brangiu draugu. Šios mylimosios yra pastebėtos poros, susidedančios iš šortų ir viršutinės dalies. Tikriausiai Sara buvo paimta, kai jai buvo maždaug 19–20 metų, ji, atrodo, tikrai tinka ekranui.

17. Mados akimirka su Amrita Singh:

Sara, kuri dar tik baigs savo paauglystę, šioje nuotraukoje su mama atrodo sensacingai. Gražus duetas pasirodė mados renginyje.

18. Mamos ir dukros išvyka:

Nuo tada, kai žinia apie Sara Bolivudo įrašą sukėlė šurmulį, ji buvo nuolat mėgstama žiniasklaidos. Čia matyti labai laiminga 21 metų Sara su mama Amrita.

19. Sra Ali Khan su Sushant Singh Rajput:

Pasirodydama debiutinio filmo „Kedarnath2) “. Suporuotas priešais Sushant Singh Rajput, filmas pasirodė labai sėkmingas.

20. Žvaigždė kuriant:

Sara Ali Khan gimtadienio šventės įvyko „Coolie No. 1“ filmavimo aikštelėse. Ji buvo pastebėta besimėgaujanti puikiu laiku su Varūnu. Matyt, jos mama taip pat buvo pasveikinti 24 -erių metų.

Norėdami gauti daugiau nuotraukų, galite sekti Sara jos socialinėse rankenose, kur ji reguliariai atnaujina savo šeimą, filmus, vaikystę ir daug daugiau. Šis karštukas skelbia naujienas dėl visų svarbių priežasčių ir šiuo metu gyvena iki šurmulio. Tikimės, kad jos rampos akimirkos ir toliau augs kartu su ja!