preity zinta güzellik ipuçları

Bollywood’un en başarılı aktrislerinden biri olan Preity Zinta, sadece yumuşak kremsi cildi ve güzel gamzeleri ile tanınmıyor; ama aynı zamanda büyüleyici doğası, harika gülüşü ve mükemmel oyunculuk becerileri. Dünyanın her yerinden binlerce hayranı var ve Twitter’da çok dikkat çekti. Son zamanlarda güzellik sırları da paylaşıldı ve aşağıda listelendi..

İşte En İyi Preity Zinta Güzellik İpuçları ve Fitness Sırları:

Saç:

Preity Zinta Güzellik İpuçları Saç

Ünlü bir Bollywood ünlüsü olan Preity Zinta, vücudunun her bir parçasına bakmak zorunda; saçları dahil. Zarar görmelerini önlemek için sağlıklı beslenir, şampuanlar ve haftada üç kez bakım yapar ve saçlarının uzamasını hızlandırmak için sık sık düzeltir. Sık sık saç şeklini değiştirse de suni dolu jellerinden ve saç ürünlerinden uzak durmaya özen gösteriyor..

Deri:

Preity Zinta Güzellik İpuçları Cilt

Cildini her zaman sağlıklı ve parlak tutmak için Preity Zinta, her gün çok fazla havuç yiyor ve çok su içiyor. İçme suyunun tüm toksinleri atmasını, sizi nemli tutmasını ve size çok güzel ve çekici bir görünüm kazandırmasını sağlar. Ayrıca tonları temizler ve günlük olarak kendini nemlendirir. İyi bir cilt için gece yüz kremi de onun en büyük sırlarından biridir..

Gözler:

Preity Zinta Güzellik İpuçları Gözler

Preity, görme yeteneği için çok fazla havuç yemeye inanır. Bunun yanında gözleri için çok sade bir makyaj kullanıyor. Hepimizin bildiği gibi gözleri doğal olarak çok güzel ve göz alıcı, ağır makyaj ya da fosforlu kalem kullanmıyor..

Diyet:

Preity Zinta Güzellik İpuçları Diyeti

Preity Zinta çok fazla meyve suyu içmeyi sever ve onları evde yapmayı tercih eder. Havuç helvasına da düşkündür ve havuç sevgisini de sık sık dile getirir. Her gün çok fazla papaya, yeşil yapraklı sebze ve meyve yiyor ve günde altı ila yedi kez küçük öğünler alıyor. Bu onun kilo vermesine ve zinde ve sağlıklı kalmasına yardımcı oldu.

Fitness Rutini:

Preity Zinta Güzellik İpuçları Fitness Rutini

Preity Zinta, çarpışma diyetlerinin bir hayranı değil. İyi beslenmeye ve sıkı egzersiz yapmaya inanıyor. Her gün vücudunun formda kalmasına yardımcı olan ve aynı zamanda konsantrasyon seviyesini artıran yoga yapıyor. Ayrıca çok dans ediyor ve dans derslerini ciddiye alıyor, bu da kilo vermesini ve sahne ve çekimlerdeki parlak performanslarını kısmen açıklıyor. Macera sporları da fitness programının önemli bir parçası..

Kararlılık Duygusu:

Preity Zinta Güzellik İpuçları Kararlılık Duygusu

Preity Zinta’nın güzelliğinin en büyük nedenlerinden biri kararlılık duygusu ve motivasyon gücüdür. Kendini her zaman daha iyisini yapmaya teşvik ediyor ve performansları ve genel olarak hayatı hakkında kendini sorguluyor. Kendisini her zaman daha çok çalışmaya zorlar ve bu tutum, konuşma ve kendine hitap etme şekline çok yansır..

Buharlar ve Masajlar:

Preity Zinta Güzellik İpuçları Buhar ve Masajlar

Preity Zinta, özellikle egzersiz yaptığı için günlük buhar ve masaj almaya inanır. Ayrıca hayranlarına bunları her gün almalarını tavsiye ediyor çünkü bu onları gençleştirecek ve her zaman taze ve coşkulu hissetmelerini sağlayacak..

İyi Dinlenmek:

Preity Zinta Güzellik İpuçları İyi Dinlenmek

Preity Zinta, gün boyunca kendini sürdürmek için yeterli enerjiye sahip olması için günlük olarak yeterince dinlenir. Ona göre uykusuzluk fazla yemeye ve kilo alma şansına neden oluyor. Preity için her gün yedi ila dokuz saat uyumak şart

dudaklar:

Preity Zinta Beauty Tips Lips

Preity Zinta’nın dudakları çok güzel ve tatlı. Günlük olarak dudak balsamı kullanıyor ve çoğu zaman yumuşak ve sade renkler kullanıyor. Dudakları doğal olarak çekici ve güzel görünmeleri için fazla çaba harcamasına gerek yok..