Gümüş takılar eski çağlardan beri kullanımda ve popüler olmuştur. Kadınlar, gümüşten yapılmış farklı türde aksesuarlar takarlardı, bu da güzelliklerini ve görünümlerini artırırdı. O zamandan beri kadınlar da burun halkaları takmaya başladı. Gümüş burun halkaları oldukça çekici görünüyor ve ışıltılı ve göz kamaştırıcı bir etkiye sahip. Altın oranları yükselirken, gümüşten yapılmış burun halkaları talep görüyor.

Kadınlar için Gümüş Burun Halkaları:

Hindistan’daki kadınlar için en iyi 9 gümüş burun halkası tasarımını görelim:

1. İnci ve Kundan ile Geleneksel Gümüş Burun Yüzük:

İnci ve Kundan Taşlı Geleneksel Gümüş Burun Yüzük

Gümüş burun halkaları, işçiliği nedeniyle çok talep görmektedir. Tasarım ve desen sizi büyüleyebilir. Gümüş takım özel günlerde giyilebilir ve size geleneksel etnik bir görünüm kazandırır. Kundanlı gümüş burun halkası, parlaklığı nedeniyle harika görünüyor ve bu otantik burun halkalarını sergilemeye karşı koyamazsınız..

2. Gerçek Gümüş Burun Yüzük:

Gerçek Gümüş Burun Yüzük

Gümüş burun halkaları çok gösterişli görünür ve ışıltılı ve ışıltılı görünümü nedeniyle karşı konulması zordur. Bu tür saf gümüş yüzükler birçok tasarımda mevcuttur ve kıyafet kodunuza göre birini seçerek gösterişli görünümlere sahip olabilirsiniz..

3. Minik Çiçek Gümüş Burun Damızlık Yüzük:

Minik Çiçekli Gümüş Burunlu Vidali Yüzük

Bu tür küçük veya minik çiçekli burun halkaları, birçok kadın tarafından giyilen çok yaygın aksesuarlardır. Bu tür sevimli halka size geleneksel bir görünüm kazandırır. Bu tip küçük çemberler günlük olarak giyilebilir, ayrıca iyi bir ofis kıyafeti.

4. Saf Gümüş İnce Burun Halkası:

Saf Gümüş İnce Burun Yüzük

Bu tür ultra ince burun halkaları, minimalist bir görünüm kazandırdığı için gençler tarafından çok talep görüyor. Bu tür halkalar ünlüler tarafından bile giyilmektedir; çok dikkat çekicidirler ve hatta başkalarının dikkatini çok çabuk çekerler..

5. Gümüş Kalp Oymalı Burun Halkası:

Gümüş Kalp İşlemeli Burun Halkası

Bu tür kalp oyulmuş gümüş burun halkaları, aşk ve romantizmi ifade ettiği için kadınlar arasında büyük bir hit. Bu tür sevimli gümüş kalpli burun halkası çok güzel görünüyor ve büyüleyici bir görünüm kazandırıyor..

6. Yaprak Desenli Gümüş Burun Halkası:

Yaprak Desenli Gümüş Burun Yüzük

Güzel ve kesim, bu yaprak şeklindeki gümüş burun halkası için mükemmel bir terim olabilir. Bu tür burun halkası, size büyüleyici bir görünüm veren geleneksel ile batı giyimi ile de takılabilir. Süslemenin oksitlenmiş kaplaması, görünümü birçok kat daha iyi hale getirir.

7. Barış Burcu Gümüş Burun Yüzük:

Barış Burcu Gümüş Burun Yüzük

Bu tür küçük saplamalar, kadınların yüzünün çarpıcı görünüyor. Gümüş burun halkası, kullanıcıya hoş bir görünüm veren hazırlanmış bir barış işaretine sahiptir. Bu tür gümüş çiviler, giyildiğinde modaya uygun ve akıllı görünmenizi sağlar..

8. Çanlı Büyük Boy Gümüş Burun Halkası:

Çanlı Büyük Beden Gümüş Burun Yüzük

Bu tür büyük boy gümüş burun halkası çok havalı görünüyor ve genellikle herhangi bir vesileyle veya ritüellerde giyilir. Hindistan’ın ilk günlerinde, bu tür büyük gümüş burun halkası kadınlar tarafından giyilirdi ve geldikleri kültürü ve toplumu tasvir ederdi. Şimdi genç kızlar havalı ve şık görünmek için giyiniyor.

9. Kristalli Gümüş Halka Burun Yüzük:

Gümüş Halkalı Kristalli Burun Yüzük

Burun halkasındaki tasarım ve işçilik her zaman muhteşemdir. Bu gümüş çember üzerindeki tasarımlar, içinde büyük anlam taşıyan bir dönemi veya belirli bir görüntüyü tasvir ediyor. Modern görünümlü kasnak tasarımı geniştir ve küçük kristal çivili, görünümünüze çekici bir vizyon kazandırır..

Gümüş burun halkalarının tasarımı ve işçiliği muhteşemdir ve bir kadına cızırtılı ve hoş bir görünüm verir. Gümüş burun halkaları geniş desen ve tasarımda yapılır ve zevkinize ve görünümünüze göre birini seçebilirsiniz. Burun halkaları, kadınların yüzüne daha fazla çekicilik ve güzellik katar. Gümüş burun halkası günlük olarak takılabilir, ayrıca iyi bir ofis kıyafeti olabilir..