Altın her zaman insanların ilgisini çeken metal olmuştur. Burun piercingleri dünya çapında son derece popülerdir ve burun halkaları kadınların yüzlerine takabilecekleri bir vücut takısıdır. Güzel bir yüze eklenebilecek altın burun iğneleri kadar şık ve şık bir şey yok. Hindistan’da, başlangıçta burun halkaları, özellikle altından yapılanlardan kaynaklanmaya çalışıldı, ancak bunların takılması çok zorunlu değil. Bugün dünyanın her yerinde kadınlar kraliyet süsü olarak bu burun iğnesini takıyordu. Ve altın burun pimlerinin çoğu, üzerinde çivili elmas taşlarla geliyor.

altın burun pimleri

Hangi burun iğnesini seçerseniz seçin, yüzünüzü çerçeveleme ve yüz hatlarınızı güzel bir şekilde vurgulama potansiyeline her zaman sahip olacaksınız. Burun iğneleri insanlık tarihi kadar eskidir. Kültür parçalarından bakıldığında savaşçı statüsü, çocuk doğurma yardımı, dini referanslar veya reşit olma ayinleri için giyildiği görülmüştür..

Tüm Yüz Şekilleri için Altın Hint Burun İğneleri:

Halihazırda çok çeşitli ve çeşitlerde altın burun iğnesi mevcuttur ve Septum, burun kenarına değil, daha çok bir boğa küresi gibi görünen burnun orta bölmesine konulan altın iğne türlerinden biridir. Online satın alarak, burada listelendiği gibi farklı tipte burun iğnesi alabilirsiniz.!

1. Pırlanta Taşlı Tasarımcı Altın Burun İğnesi:

Pırlanta Taşlı Tasarımcı Altın Burun İğnesi

Bu 22 ayar som sarı altın burun pimi, Amerikan elmas taşlarıyla süslenmiştir. Bu, çoğu kadın kategorisi tarafından beğenilecek olan kelebek modelinde yapıldığı için en çekici olanıdır. Bu burun iğnesini takmak, kullanıcıya ekstra güzellik katacaktır..

2. Zirkon Taşlı Hint Piercingsiz Tip Burun Halkası:

Hint Piercing Tipi Zirkon Taşlı Burun Halkası

Yukarıda gösterilen Altın yaldızlı burun çamı, üzerinde zirkon taşlı çivili, diğer delici olmayan Hint Burun Halkası modelleri arasında tanıdık. Bir kategorideki kadınlar delici olmayan burun iğnelerinden hoşlanacak ve onlar için bunu seçmek en iyi seçim olacaktır..

3. 22K Altın Vermeil Zirkon Çivili Burun Pimi / Piercing Burun Pimi:

22K Altın Vermeil Zirkon Çivili Burun Pimi / Piercing Burun Pimi

Zirkon taşlarla süslenmiş 22K altın yaldızlı burun iğnesi, bu burun iğnesinin arkasında vidanın olacağı ve gerektiğinde kullanıcı tarafından ayarlanabilen delici modellere ait bir modeldir. Bu tarz farklı çeşitlerde gelir.

4. 22 Ayar Altından Yapılmış Delici Olmayan Burun Halkası:

22 Ayar Altından Yapılmış Delici Olmayan Burun Halkası

Kalabalığın önünde duran benzersiz ve şık bir tasarıma sahip olmayı sevecek bazı kadın kategorileri var ve onlar için bunu giymek en iyi seçim olacak çünkü bu yüze ek güzellik katacak. Bu, geleneksel veya modaya uygun her türlü kıyafete uyacaktır..

5. Beyaz ve Pembe Burun Pimi Altın Tasarımı:

Beyaz ve Pembe Burun İğnesi Altın Tasarım

Doğası gereği kadınlar pembe renkli mücevherlere sahip olmayı her zaman seveceklerdir, çünkü bu en hafif ama çekici renk olacaktır. Bu beyaz ve pembe karışık tasarım, onları zarif gösterecek. Bu, geleneksel veya modaya uygun her türlü kıyafete uyacaktır..

6. Siyah Çiçek Hint Altın Burun Pimi Tasarımı:

Siyah Çiçek Hint Altın Burun İğnesi Tasarımı

Burun iğneleri çeşitli renklerde gelse de siyah renk her zaman sevilen bir renktir çünkü kadınların kalbinde özel bir yere sahiptir. Bu, geleneksel tasarımlarla birlikte giymek için en uygun olacaktır..

7. Kadınlar için Küçük İnci Tasarım Altın Burun Pimi:

Kadınlar için Küçük İnci Tasarım Altın Burun Pimi

22 Ayar altından yapılmış küçük inci tasarımlı burun iğnesi, tüm insanlar tarafından kolayca takılabilen çekici bir tasarımdır. Tüm mücevher tasarımlarında incilere sahip olmak, onları daha çekici ve şık gösterecekleri için seveceklerdir..

8. Altın Hint Tasarım Burun Pimi 22 karat:

Altın Hint Tasarım Burun Pimi 22 karat

Diğer tüm burun iğnesi tasarımları arasında saf altın ile tasarlanan Hint burun iğnesi, her yaştan kadının ilgisini çeken sevimli bir tasarım olacak. Bu her boyutta geliyor ve size en uygun olanı seçebilirsiniz.

9. Pembe ve Kırmızı Kristal Lotus Altın 22 Ayar Burun Pimi Tasarımı:

Pembe ve Kırmızı Kristal Lotus Altın 22 Ayar Burun Pimi Tasarımı

22 Ayar altından yapılmış nilüfer deseninde tasvir edilen pembe ve kırmızı kristaller, gümüş çivi ile yerleştirilmiş akıllara durgunluk veren bir tasarımdır. Eğer bir moda türü iseniz, bu tasarımı seçmek akıllıca bir seçim olacaktır, çünkü bu onların bakış açısını yansıtacaktır..

10. 22kt Katı Sarı Altın & Amerikan Pırlanta Çivili Yarım Ay Burun Pimi:

22kt Katı Sarı Altın & Amerikan Pırlanta Çivili Yarım Ay Burun Pimi

Yarım ay tarzında tasarlanmış Amerikan pırlantaları ile süslenmiş düz sarı renkli altın burun pimleri, altın malzemeden tasarlanma ve yapılma şekliyle diğerlerinden farklı olacaktır. Kafa boyutu yaklaşık 8 × 5 mm’dir.

11. Altın Amerikan Tarzı Pırlanta Taş Burun Pimi Tasarımı:

Altın Amerikan Tarzı Pırlanta Taşlı Burun İğnesi Tasarımı

Amerikan tarzı elmas çivili burun pimi ile gitmek gerçekten benzersiz olacak çünkü bu farklı olacak. Şık giyinmeyi seven burun iğnesi severler için mükemmel bir seçimdir..

12. Gelin için Tel Tipi Hint Altın Burun Pimi Tasarımı:

Gelin için Tel Tipi Hint Altın Burun Pimi Tasarımı

Farklı burun iğnesi kategorileri çevrimiçi olarak mevcuttur ve basit bir aramayla, başkalarının sizi her zamankinden daha güzel hale getirmesini sağlayacak sevimli tasarımları elde edebilirsiniz..

13. Kaplumbağa Tasarımında Delici Altın Burun İğnesi:

Kaplumbağa Tasarımında Delici Altın Burun İğnesi

Delici tipte altın burun iğnelerini seven kadınlar, kaplumbağa tasarımında yapılmış bu tür delici altın burun iğnelerini giyerek kişiselleştirilmiş bir görünüm elde edecekler. Bu, parlaklıklarında herhangi bir değişiklik olmadan uzun ömürlü ve uzun ömürlü olacaktır..

14. Çivili Pırlanta Tasarımlı Tasarımcı 22kt Altın Burun Pimi:

Tasarımcı 22kt Altın Burun İğnesi, Çivili Pırlanta Tasarımlı

Tasarımcı stilleri diğer tüm tasarımlar üzerinde her zaman büyük bir etkiye sahiptir ve bu altın burun iğnesi, kullanıcının yüzüne muhteşem bir görünüm veren bunlardan biridir. Bu, mevcut binlerce tasarım arasından en iyisi olacak.

15. Piercing Altın ve Pırlanta Çivili Trilyon Burun Pimi Tasarımı:

Piercing Altın ve Pırlanta Çivili Trilyon Burun Pimi Tasarımı

Delici altın ve pırlantalı burun iğnesi, çok sevimli bir görünüm kazandıracak trilyon koleksiyonlardan biridir. Bu iğneyi takmak yüzü aydınlatacak ve bu daha çok evlilik ve yıl dönümü kutlamalarında giyilecek..

Bugün moda dünyasında, dünyadaki her kadın altından yapılmış bu burun iğneleriyle süslenmiş gibi davranıyor. Altın burun iğnesi tasarımlarının yanı sıra, üzerine elmas taşlar işlenmiş gümüş ve metalden yapılmış birkaç başka burun iğnesi çeşidi vardır. Bu iğneleri piercing takarak takmayı sevmeyen bayanlar, klipsli olanları tercih edebilirler. Giymesi daha kolay olacak ama giyenin yüzüne güzellik katmaktan da geri kalmıyor..

Burun iğnelerinin geleneksel tasarımları, yüzün alt kısmına ihtişam katabilecek sanatsal olarak tasarlanacaktır. Geleneksel olarak, bu burun iğnesini takmak, görünümünüzü aşırı derecede pahalı hale getirecektir. Birkaç kişi bunu burnunun her iki tarafına da takar ve hiç kimse alt yüzünün sadece yarısını kundaklayan bir burun halkasını süslemek istemez ve insanlar elmas kaplı olanlara harcamak istemez..