Mimari detaylara önem veren biriyseniz, kemer tasarımının asla modası geçmediğini bilmelisiniz. Odanın estetik etkisini güzel bir şekilde yükseltmek için bir kemer yol boyunca ilerler. Farklı odaları birbirine bağlayan yerleşik kemerlerden veya mütevazı alanınıza benzersiz bir çekicilik katan bazı insan yapımı özelliklerden. Burada resimlerle ev için bazı basit ve en iyi kemer tasarımlarını topladık.

Ev İçin Son Kemer Tasarımları

Hindistan’da Ev İçin En İyi Kemer Tasarımları:

İşte evinize şık ama klas bir görünüm kazandırmak için kullanabileceğiniz 12 basit ve modern kemer tasarımımız..

1. Salon İçin Son Kemer Tasarımları:

Salon İçin Son Kemer Tasarımları

Salon, evinizin dekorunu temsil eden evinizdeki alandır. Güzel beyaz kemer, odayı güzelleştirir ve parlak altın duvar rengine karşı öne çıkar. Kemerin üst kısmı, ortasında bir bağlama deseni bulunan şık bir tasarıma sahiptir. Bu kemer tasarımının iki yüzü vardır ve aralarında benzersiz bir alan yaratır..

2. Mutfak Kemer Tasarımı:

Mutfak Kemer Tasarımı

Bu, mutfak alanına girişi kapsayan basit bir kemer tasarımıdır. Aynı zamanda birçok evde bulunan yaygın olarak bulunan tasarım seçeneklerinden biridir. Tasarım basit olmasına rağmen, kullanılan malzeme, kemeri büyük ölçüde yükselten 3 boyutlu bir etki yaratıyor. Duvarların açık altın rengi, mutfağın beyaz mobilyalarına karşı çok güzel görünüyor..

3. Yemek Odası İçin Kemer Tasarımları:

Yemek Odası İçin Kemer Tasarımları

Bu, yemek alanı girişindeki bir kemer tasarımıdır ve size mekanın mükemmel bir manzarasını sunar. Kemerin kubbe kısmı, odanın renk paletine zıt olarak beyaz yarım daire şeklindedir. Şık yemek odası mobilyaları güzel görünüyor ve kemerin beyaz rengiyle uyumlu. Ahşap döşeme, kemerin güzel bir şekilde öne çıkmasını sağlar.

4. Oturma Odası İçin Kemer Tasarımı:

Oturma Odası İçin Kemer Tasarımı

Bu, odaya verimli bir şekilde sınıf ve stil katan bir oturma odası kemerinin mükemmel bir örneğidir. Aynı zamanda birçok apartman dairesinde veya bireysel binalarda bulacağınız yaygın kalıplardan biridir. Bu tasarımın benzersiz özelliği, kemerin iki yanında cam kapılı ahşap depolardır. Bu depolama alanlarını dekoratif ürünleri sergilemek için kullanmak, oturma odasında olduğu için bir seçenek olabilir..

5. Balkon Kemer Tasarımı:

Balkon Kemer Tasarımı

Balkonlar birçok dairede ortak bir manzaradır. Küçük kemer tasarımı balkonunuz için uygun bir seçenek olabilir ve yandaki iki sütun omega benzeri bir sembol oluşturur. Evlerde bulduğunuz standart kemerlerden farklı olarak bu balkon kemer tasarımı sadece benzersiz değil aynı zamanda şık da görünüyor. Renk kombinasyonu siyah kapılarla tezat oluşturuyor.

6. Pooja Odası Kemer Tasarımı:

Pooja Odası Kemer Tasarımı

Tam olarak seçtiğiniz bir tanrıyı yerleştirmek için bir oda standart bir uygulamadır ve birçok evde özel bir yere sahiptir. Bu alan için herhangi bir malzeme kullanılabilse de, birçokları için mermer ilk tercihtir. Mermer üzerindeki karmaşık tasarım, tapınaklarda bulduklarımıza benziyor. Sadece güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda evinize eşsiz bir öz katarak dingin bir atmosfer yaratır..

7. Yatak Odası Kemer Tasarımı:

Yatak Odası Kemer Tasarımı

Güzel manzaralı geniş bir yatak odanız varsa, çekici bir kemer tasarımı yardımıyla bir bölme oluşturabilirsiniz. Bu yeni ev kemer tasarımları sadece yatak odanızı güzelleştirmekle kalmaz, aynı zamanda alana benzersiz bir şıklık katar. Uzun cam pencerelerde benzer bir tasarımla bir kemer çoğaltılmıştır. Bu tür kemer tasarımı, evinizde geniş bir alana zarafet katmanın mükemmel bir yoludur..

8. Kontrplak Kemer Tasarımı:

Kontrplak Kemer Tasarımı

Kontrplak, eviniz için birçok mobilya imalatında yaygın olarak kullanılan bir başka malzemedir. Bu güzel, kontrplak yuvarlak kemer tasarımı, böyle bir modelin mükemmel bir örneğidir. Ahşap levha üzerindeki ince desenli çizgiler, güzel bir bitiş yaratan ahşap döşeme ile el ele gider. Kemerin üst yarım daire alanı, onu güzelce bağlayan bir düğüme benzer bir desene sahiptir..

9. Ev İçin Ahşap Kemer Tasarımları:

Ahşap Kemer Tasarımları

Evine asil bir görünüm katmak isteyenler için ahşap kemer tasarımı kullanmak en iyi seçim olabilir. Bu ahşap plakalardaki karmaşık tasarım, evinize iddialı bir görünüm kazandırır. Ahşap malzeme, evinize geleneksel bir görünüm kazandıran kapılara ve evin başka bir dekoruna mükemmel uyum sağlar..

10. Çimento Kemer tasarımları:

Çimento Kemer Tasarımları

Bu, oldukça basit ve birçok evde yaygın olarak kullanılan başka bir salon kemer tasarımıdır. Yaygın olarak bulunan bir tasarım olduğu için evinizin herhangi bir odasına dahil edilebilir. Basit beton kemer tasarımı, alanınıza benzersiz ancak basit bir desen eklemeyi seven herkes tarafından tercih edilebilecek uygun maliyetli bir seçenek olabilir..

11. TV Kemer Tasarımları:

Tv Kemer Tasarımları

Hepimizin bildiği gibi, evinizde birkaç odanın girişinde birkaç kemer seçeneği mevcuttur. Bu, televizyon yerleştirmeye özel modern bir kemer tasarım seçeneğidir. Desenin üzerindeki açık mavi renk, evin tamamen beyaz temasına karşı şık bir etki yaratıyor. Birçok insan, basit alanı güzelce yükselten bu tasarımları tercih ediyor..

12. Çağdaş Kemer Tasarımı:

Çağdaş Kemer Tasarımı

Bir kemer için çok amaçlı bir seçenek arıyorsanız, çağdaş bir kemer tasarımı mükemmel bir seçimdir. Mevcut standart tasarımların aksine, bu desen, alanın görünümünü güzelleştiren dekoratif parçalar yerleştirmeniz için size alan sağlar. Bu, oturma odası için ideal bir kemer seçeneğidir, çünkü odanızın görünümünü destekleyen şeyleri sergilemenize yardımcı olur..

Evinizin mimarisindeki rutin duvar birleştirme tasarımlarından sıkıldıysanız, güzel bir kemer tasarımı mükemmel bir alternatif olabilir. Bu yazıda sunulan birbirinden şık ve klasik seçeneklerle umarız tereddüt etmeden tercih yapabilirsiniz. Bu makalenin size nasıl yardımcı olduğunu bize bildirmeyi unutmayın!