Daha önce, bir erkek gardırobunda gömlekler, tişörtler, pantolonlar, pantolonlar, kot pantolonlar, ayakkabılar, spor ayakkabılar, şapkalar, kemerler ve blazerler bulunurdu. Çanta artık onun önemli bir parçası haline geldi. Erkeklerin çoğu kendileri için doğru çantayı bulmakta zorlanıyor. Deri, özellikle çok amaçlı çantalar söz konusu olduğunda en çok yönlü kanvastır..

Seyahat ve Ofis İçin En İyi Erkek Deri Çanta

Farklı Tip ve Tarzlarda Erkek Deri Çantalar:

İşte iş ve kolej kullanımı için birkaç erkek deri çanta stili.

1. Cüzdan Deri Çanta:

Cüzdan Deri Çanta

Deriden yapılan cüzdanların en zeki olduklarına şüphe yok. Arka cebe sığdırmak için mükemmeldirler. Bozuk para, para, kredi ve banka kartlarınızı saklayabilirsiniz. Birçok çeşitte yapılırlar. Herkes onu kullanıyor.

2. Sırt Çantaları Deri Çanta:

Sırt Çantaları Deri Çanta

Sırt çantaları iki omuz çantasıdır. Kanvas, deri veya sentetik malzemelerden yapılırlar. Ama bana sorulursa deri sırt çantası en akıllıca seçimdir. Geniş ve güçlüdürler. Deri malzeme aynı zamanda şık ve modaya uygun bir görünüm sağlar..

3. Erkekler için Evrak Çantaları Deri Çantalar:

Erkek Evrak Çantaları Deri Çantalar

Erkeklerin en çok kullandığı çanta deri evrak çantasıdır. Çoğunlukla siyah ve kahverengi gelir. Günümüzde tasarımcılar renk ve doku ile deneyler yapıyorlar. Güvenlik amacıyla benzersiz bir kilit koduna sahiptirler. Böylece önemli şeyleri taşımanıza yardımcı olur.

4. Messenger Saf Deri Çanta:

Messenger Saf Deri Çanta

Kurye adamları, kolileri teslim etmek için postacı deri çanta kullandılar. Şimdi yaygın bir eğilim. Öğrenciler tarafından daha çok kitapların kolayca sığabileceği şekilde kullanılmaktadır. Onlara farklı baskılar ve dokular verilir. Ek fermuarlı birçok bölmeye sahiptirler. Çapraz askı olarak kullanabilirsiniz.

5. Seyahat için Duffle Deri Çantalar:

Seyahat için Duffle Deri Çantalar

Spor deri çanta kısa kulplara sahiptir. Hiç şüphe yok ki, varsayılan bir çanta. Spor salonunuz veya gezileriniz olsun, günlük aktif rutininizde kullanılabilir. Hatta bir hafta sonu gezisi için yanınıza alabilirsiniz..

6. Erkek Bez Deri Çanta:

Erkek Tote Deri Çanta

Bu listedeki en kıtlık torbası. Ama bana sorarsanız en iyisi bu çünkü laptop, dergi, kamera, not defteri ve hatta fazladan bir gömlek gibi birçok şeyi taşıyabilir. Her şeye uyan büyük bir cep gibi. Bu stili güvenli bir şekilde oynamak istiyorsanız, omuzda taşımanıza yardımcı olabilecek uzun kulpları tercih edin..

7. Folyo Deri Çanta:

Folyo Deri Çanta

Folyo deri çanta, elde taşınan bir klasör tipi çantadır. Akıllı ve göze batmayan. Kasaların akıllılığını gösterir ve ciddi ama şık bir iş görünümü oluşturmanıza yardımcı olur. Önemli belgeleri ve i-pad gibi ince her şeyi taşımak için kullanabilirsiniz. Daha çok, ciddi bir iş için burada olduğunuzu söyleyen bir kese gibidir..

8. Çanta Deri Çanta:

Çanta Deri Çanta

Bir holdall deri çanta, kısa veya daha küçük bir spor çantasından başka bir şey değildir. Deri, bu stile sofistike bir görünüm katar. Spor salonu veya kısa bir gezi için kullanabilirsiniz. Çok genişler. Fazla büyütmemenizi öneririm. Ağırlık ekliyorsanız, o zaman kolaylık sağlamak için dolgulu omuzlara sahip olduğunuzdan emin olun..

9. Erkekler için Deri Laptop Çantaları:

Erkekler için Deri Laptop Çantaları

Dizüstü bilgisayar deri çantası dizüstü bilgisayarları taşımak içindir. Onlar akıllı ve çok klas. Normalde çeşitli stillerde ve bir dizi renkte gelirler. Ancak resmi toplantılar için kullanacaksanız, şık kulplu siyah formatı tercih edin..

Günümüz trendlerine bakıldığında erkekler çanta sektörünü ilk 5 sıraya yükseltmiş durumda. Deri çantalardan herhangi birini tercih edebilir ve kolaylıkla sofistike görünebilirsiniz. Sadece unutma, onu nasıl taşıdığımızdır, nasıl göründüğü değil.