Fossil, Amerikalı bir moda tasarımcısı ve hatta 1984 yılında Tom Kartsotis tarafından Teksas’ta kurulmuş bir üreticidir. Şirket, retro görünümlü deri üretiminde öncü ve uzmanlaşmıştır. Fosil çantalar, çantanın tüm gereksinimlerine ayrı bir özen gösterilerek özel bir tasarıma sahiptir. Biz hareket halindeyken Fosil çantalar, düzenli ve günlük ihtiyaçları karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır. Şirket, çantaların yanı sıra moda saatler de tasarlıyor..

 • Erkekler İçin Fosil Çanta Listesi:
 • Kadınlar İçin Fosil Çanta Listesi:

Modada Popüler ve Modern Fosil Çantalar:

Hindistan’da alışveriş ve seyahat için en iyi Fosil çanta tasarımlarına bakalım..

1. Fosil Sırt Çantası:

Fosil Sırt Çantası

ŞİMDİ AL

Fossil’in spor sırt çantası modaya uygun, şık ancak hafif ve rahat bir çanta arayan erkekler için idealdir. Geniş çanta, iki yan cep ve vahşi hayvan baskı tasarımında bir cep ile birlikte gelir. Çantanın bakımı ve temizliği kolaydır ve benzersiz bir stil ifadesi ile peluş ve klasik bir görünüm verir. Dizüstü bilgisayarlar ve diğer tabletler ve gadget’lar eklemek için bile uyumluluğu olan geziler ve diğer günlerde kullanmak için mükemmel bir çok amaçlı çantadır..

 • Tasarım: Tan Kahverengi ve Siyah Leopar Desenli Tasarım Çanta
 • Kullanılan malzeme: Polyester
 • Bakım: Torbayı sadece yumuşak ve kuru bir bezle temizleyin.

2. Fosil Deri Laptop Çantası:

Fosil Deri Laptop Çantası

ŞİMDİ AL

Fossil’in benzersiz deri laptop çantası, lüks ve kaliteli bir üründen başka bir şey değildir. Kahverengi katı peluş dizüstü bilgisayar çantası, iki tutamaç ve çıkarılabilir ve farklı boyutlarda dizüstü bilgisayarları saklamak için geniş alana sahip bir askılı kayış ile birlikte gelir. Bölme, gadget’ı korumak için tamamen yastıklıdır. Çanta ayrıca dış cepler ve iç ceplerle birlikte gelir. En yeni Fosil çanta koleksiyonları arasındadır..

 • Tasarım: Çıkarılabilir Askılı Askılı Kahverengi Katı Deri Laptop Çantası
 • Kullanılan malzeme: Deri
 • Bakım: Tozları temizlemek için torbayı yalnızca temiz ve kuru bir bezle silin..

3. Erkekler için Fosil Kemer Çantası:

Erkekler İçin Fosil Kemer Çantası

ŞİMDİ AL

Erkek bel çantaları kendi içlerinde ayrı bir çılgınlık barındırıyor ve yılların birlikte modası olan klasik bir çanta. Bu fosil bel çantası veya erkekler için bel çantası, canlı bir görünüm ve görünüm ile mavi ve yeşil modaya uygun bir renkte gelir. Erkek çantası, bir mobil cüzdanı saklamak için geniş alana sahiptir ve su geçirmezdir. Çok hafiftir ve kıyafetinize ilginç bir bileşen ekleyebilir..

 • Tasarım: Erkekler için Mavi ve Yeşil Bel Paketi
 • Kullanılan malzeme: Polyester
 • Bakım: Torbayı temizlemek için sadece kuru ve temiz bir bez kullanın..

4. Fosil Yan Postacı Çantası:

Fosil Yan Askılı Çanta

ŞİMDİ AL

Koyu kahverengi erkekler için Fossil yan postacı çantası, eski ve klasik eski görünümü yineler ve sergiler. Şık çanta hakiki ve birinci sınıf deriden yapılmıştır ve dizüstü bilgisayarlar ve diğer aksesuarlar ve eşyalar için alan içerir. İç ve dış yan ceplere sahiptir ve çantayı taşıma kolaylığı ile hızlı günlük programlar için idealdir..

 • Tasarım: Kahverengi Fosil Yan Askılı Askılı Çanta
 • Kullanılan malzeme: Deri
 • Bakım: Torbayı sadece kuru ve yumuşak bir bezle temizleyin.

5. Seyahat için Fosil Spor Çantası:

Seyahat İçin Fosil Spor Çantası

ŞİMDİ AL

Spor çantalar, hafif ve rahat oldukları ve hafif ve kısa seyahatler için ideal olabildikleri için seyahat ederken nispeten kolay ve kullanışlıdır. Fossil seyahat çantası, ten rengi kahverengi renkte, kaçırılmayacak bir çeşittir. Çanta, geniş saklama alanı ve hafif dokuya sahip çapraz askılar ve kulplarla birlikte gelir.

 • Tasarım: Kahverengi Renkli Spor Çanta
 • Kullanılan malzeme: Deri
 • Bakım: Torbayı kuru ve yumuşak bir bezle temizleyin.

6. Erkekler için Fosil Omuz Çantaları:

Erkekler için Fosil Omuz Çantaları

Erkekler aksesuarları konusunda çok titiz olduklarından, rahat bir çanta taşımaya ve kişiliklerini ve tarzlarını güçlendirmeye bayılırlar. Bu tip fosil postacı çantası onlar için ideal bir çantadır. Çanta, eşyaları saklamak için büyük bir bölmeye ve ön tarafta küçük bir cebe sahiptir. Dolgulu omuz askısına sahiptir, böylece omuzlarda çok rahat taşıyabilirsiniz..

7. Fosil Seyahat Çantaları:

Fosil Seyahat Çantaları

Şirket yeniliğe inanıyor ve çantayı yeni stil ve desenlerde icat ederek seyahati kolay ve sorunsuz hale getiriyor. Fosil kanvas çanta, deri ile tasarlanmıştır ve dizüstü bilgisayar gibi şeyleri saklamak için derin bir bölmeye sahiptir. Kapatmak için güçlü bir fermuara ve güçlü kulpların yanı sıra bilgisayar taşımak için bir kayışa sahiptir. Çanta çeşitli şekil ve boyutlarda mevcuttur ve planlarınıza göre birini seçebilirsiniz..

Görüntülü Bayanlar İçin Şık ve Trend Fosil Çanta Koleksiyonu:

Gelin hep birlikte trend olan kadın çanta modellerine bir göz atalım..

1. Fosil Çantası El Çantası:

Fosil El Çantası

ŞİMDİ AL

Fossil’in kadın el çantası üst tutma çantası, en çok satan modellerinden biridir. Bu kahverengi deri çanta, şık ve klasik hisler ve tonlarla tamamen şımarık ve sinirli çağdaş bir görünümle ilgilidir. Hafif ve çok yönlüdür, çeşitli durumlar ve etkinlikler için elde taşımak için idealdir. Fossil kadın çantaları çok havalı değil mi??

 • Tasarım: Kahverengi Top Hold El Çantası Kadın Çanta
 • Kullanılan malzeme: Deri
 • Bakım: Torbayı sadece tozları temizlemek için kuru bir bezle silin..

2. Fosil El Çantası:

Fosil El Çantası

ŞİMDİ AL

Fossil el çantası, sınıf, stil ve zarafetin mükemmel karışımıyla ilgilidir. Kadınlara yönelik bu kahverengi debriyaj, rengi farklı canlı görünümlere sahip olabileceğinden, çok yönlü kıyafetler ve durumlar için idealdir. Çanta iki bölmeli ve fermuarlı olarak gelir ve her yaş grubundaki kadınlara uyacak şekilde idealdir..

 • Tasarım: Kahverengi Renk Fosil El Çantası
 • Kullanılan malzeme: Deri
 • Bakım: Debriyajı temiz ve kuru bir bezle silin.

3. Fosil Askı Çantası:

Fosil Sapan Çanta

ŞİMDİ AL

Her kadının koleksiyonunda ve gardırobunda mutlaka bir askılı çanta olmalıdır. Bir parti ya da şık bir etkinlik ve modaya uygun bir tarz için stil vermek istiyorsanız, askılı çantalar en iyi ve idealdir. Kadınlar ve bayanlar için bu siyah renkli Fosil askılı çanta, günümüzün çağdaş bayanlarına ve tercihlerine uyacak şekilde mükemmel bir şık varyanttır..

 • Tasarım: Çıkarılabilir Askılı Siyah Askılı Çanta
 • Kullanılan malzeme: Deri ve Polyester
 • Bakım: Tozları temizlemek için torbayı temiz ve kuru bir bezle silin..

4. Fosil Kova Çantası:

Fosil Kova Çanta

ŞİMDİ AL

İlginç ve farklı görünümlerin ve benzersiz seçimlerin hayranıysanız, şık ve farklı bir kova çantaya sahip olmaktan daha iyi ne olabilir? Bu Fosil kova çantası doğru seçim olabilir – zarif tasarımı, geniş bölmesi ve fermuarlı cebi ile çeşitli renklerde gelir.

 • Tasarım: Fosilden Askılı Renkli Kova Çanta
 • Kullanılan malzeme: Deri, süet ve polyester
 • Bakım: Torbayı temiz ve kuru bir bezle silin.

5. Fosil Çapraz Çantalar:

Fosil Çapraz Çanta

ŞİMDİ AL

Çapraz askılı çantaların günümüz trendinde nerede olduğunu merak ediyorsanız, işte başlıyoruz! Fossil, böyle klasik ve zamansız bir trendi getirmeyi asla kaçırmaz ve muhteşem çapraz askılı çantaları kesinlikle güzeldir. Hafif çanta, ayarlanabilir bir askı ve şık bir görünüme sahiptir, farklı kıyafetler ve durumlarla çok iyi gitmek için idealdir..

 • Tasarım: Fossil’den Mavi Renkli Çapraz Askılı Çanta
 • Kullanılan malzeme: Deri
 • Bakım: Sadece kuru bir bezle temizleyin.

6. Beyaz Deri Fosil Bez Çanta:

Beyaz Deri Fosil Bez Çanta

İşte Fossil’in özellikle kadınlar için tasarladığı şık ve gösterişli bir çanta. Cızırtılı beyaz deri çanta, taşındığında çantanın şık görünmesini sağlar. Omuzlara asmak için deri kayışlara sahip olan çanta, kişiye göz kamaştırıcı bir görünüm kazandırıyor. Çanta herhangi bir kıyafetle taşınabilir ve her durum için mükemmeldir..

7. Kızlar için Serin Fosil Çanta:

Kızlar için Serin Fosil Çanta

Çantanın renk kombinasyonu ve deseni harika görünüyor. Fosil haftasonu çanta tasarımı o kadar belirgin ki her yerde izlenebilir ve genç kızlar tarafından taşındığında şık görünür. Çantanın yanlarında güçlü bir fermuarlı havalı görünümlü cepler var ve asılı küçük anahtar çantanın görünümünü birçok kat artırıyor.

8. Şık Fosil Çantalar:

Şık Fosil Çantalar

Bu tür fosil hobo çantası, gençler tarafından taşındığında son derece akıllı görünüyor. Çanta çeşitli renklerde tasarlanmıştır ve çantanın harika şekli, görünümü birçok kıvrımla zenginleştirir. Çanta üstten açılır ve içinde saklama için küçük bir dolap bulunur. Bu tür çanta gündelik kot pantolon veya herhangi bir kıyafetle eşleştirilebilir ve kolej müdavimleri için mükemmel bir çantadır..

Fosil torbalara bakmak harika ve kullanımı çok kullanışlı. Çantalar yüksek kaliteli deri ile tasarlanmış olup, kullanılan tüm aksesuarlar en iyi kalitededir. Çantalar moda ve stil göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır, bu nedenle bu çantaların modası asla geçmez. Fossil’de ihtiyacınız olan her tür veya kategorideki çantaya ulaşabilirsiniz. Çanta dayanıklıdır ve güçlü bir kapatma özelliğine sahiptir ve birkaç yıl boyunca tutulabilir.