En iyi tasarlanmış el çantaları, sırt çantaları, valizler, cüzdanlar, cüzdanlar, postacı çantaları, seyahat aksesuarları, okul çantaları, moda çantalar ve daha pek çok konuda seçkin koleksiyonuna sahip bir moda markası olan Kipling. Kipling markasının sunduğu fantastik koleksiyonlar 1987’den beri mevcuttur ve 2004’ten beri VF Corporation’ın bir parçasıdır. 1987’de Antwerp, Belçika’da bulunan Belçika, bugün dünyaca ünlü bir markadır..

Buruşuk naylon kumaşı ve sevimli maymun askılı fermuarıyla tanınan Kipling, çantalarda sıcak bir favori marka haline geldi. Her Kipling çantasıyla asılı olan maymun, elbette markanın sembolüdür, Rudy Kipling’in orman kitabının ünlü eserinden gelmektedir. Hatta sadece bir maymun değil, dünyanın her yerinden çalışanın adını taşıyan en az 425 maymun var..

Kipling Çantaları

Hindistan’da Farklı Kipling Çanta Çeşitleri:

Burada en güzel 9 Kipling çantasını farklı model ve boyutlarda resimlerle birlikte sunuyoruz..

1. Moda Kipling Çantası:

Moda Kipling Çanta

Modaya uygun tek taraflı bir alışveriş çantası tüm bayanlar için bir zorunluluktur. Renkli Kipling moda alışveriş çantası, alışveriş yaparken çok güzel görünüyor. Yandan askılı Kipling çantalar kesinlikle gardıropta olması gereken bir çanta..

2. Okula Dönüş Kipling Çantası:

Okula Dönüş Kipling Çantası

Kipling çantaları, okul çantalarında çok iyi bir çeşide sahiptir; çizgi film yapısı kızlar ve okul çocukları ile harika görünüyor. Okula dönüş Kipling çantalarında sunulan çeşitlilik, maymun anahtar fermuarlarıyla çok güzel görünüyor.

3. Çoklu Kipling Bel Çantası:

Çoklu Kipling Bel Çantası

Çok cepli Kipling çantalar işe gidenler için oldukça rağbet görüyor. Rutin aksesuarlar, Kipling çok cepli bel çantalarına mükemmel bir şekilde yerleştirilmiştir. Eğlenceyi seven çalışan erkek ve kadınlar, rutin çalışma hayatında bir tutam eğlenmek için kesinlikle komik görünümlü maymun zincirli bir fermuarlı çanta olacaktır..

4. Kızlar için Kipling Çantaları:

Kızlar için Kipling Çantaları

Kipling çantalar, farklı renk ve desenlere sahip, çekici askıları ve cepleri ile çalışan kişilerde oldukça trend görünüyor. Rutin bir yaşam tarzına sahip klasik gri çanta, zengin ve çekici bir dokunuş katar.

5. Kısa Yol Seyahat Kipling Çantası:

Kısa Yol Seyahat Kipling Çantası

Kısa seyahat Kipling çantaları, yapımlarında benzersiz özelliklere sahiptir. Kolay kulplar, fermuarlar ve farklı büyük cepler, şık bir şekilde kısa bir tur için kolay paketleme ve ferahtır. Genellikle ekstra bagajla seyahat etmek çözülebilir ve Kipling çantalarında kolayca saklanabilir, turu rahatlatır.

6. Açık Seyahat Kipling Çantaları:

Açık Seyahat Kipling Çantaları

Kipling seyahat çantaları da tasarım ve özellik bakımından çok çeşitlidir. Taşıma çantaları, seyahat tekerlekli bagaj çantaları, uzun seyahatlerde kolaylık sağlar. Kolay kulplu küçük çantalar da şık ve çekici görünüyor.

7. Deri Kipling Çantası:

Deri Kipling Çantası

Kadın Kipling deri çantalar, seçkin görünümlü özelliklere ve tasarımlara sahiptir. İmza maymun askılı fermuarlı küçük, kullanışlı bir deri çanta malzemesi, markalı bir görüntü verir.

8. Kipling Spor Çantası:

Kipling Spor Çantası

Çekici kırışık malzemeli ve fermuarlı cepli Kipling spor çantaları, spor salonunda ihtiyaç duyulan her aksesuar için özel ceplere sahiptir. Bayan spor çantaları ve erkek spor çantaları isteğe göre farklı özelliklere sahiptir..

9. Yeni Kipling Bebek Çantası:

Yeni Kipling Bebek Çantası

Dünyanın her yerindeki insanların istek ve beğenilerinin değişmesiyle birlikte yeni Kipling çanta tasarımları birbirinden güzel renklere ve şık tasarımlara sahip olup çantaları daha harika gösteriyor..

Kipling çantaları, okul çantaları ve seyahat çantaları ile bile farklı özelliklere sahiptir. Çantaların güzel dış kısımları çekici ve göz alıcıdır ve arkasında imza etkisi bırakır. Birkaç tasarımcı cep de depolama tesisinde yardımcı olur. Yapımında kullanılan farklı malzemeler de harika bir görünüm ve dayanıklılık sağlar. Buruşuk naylon kumaş ve fermuarlı maymun anahtarlık benzersiz bir görünüme sahiptir..

Sadece çantalar değil, okul çantaları, çantalar, cüzdanlar ve sırt çantaları da izleyiciler üzerinde ayrı bir etki yaratıyor. Yüksek kaliteli sırt çantaları, maceralı turlar için iyi bilinir..