Üzgün, yalnız, kaybolmuş veya kırılmış olsanız da, her zaman bir düzeltme vardır… GYM. İster düzenli bir sporcu olun, ister fitness tutkunu olun, bir spor çantası gerekli bir aksesuardır. Her gün birkaç kişi egzersiz sırasında temel ihtiyaçlarını yönetmek için mücadele ediyor. Havlunuzu, spor kıyafetlerinizi ve diğer gerekli eşyalarınızı tek bir yere koymak, egzersize giden yolu kolay ve sağlıklı hale getirebilir. Hepimiz spor salonuna ve hatta profesyonel dünyamıza taşımak için en trend ve en havalı çantaları istiyoruz. Tarzınız ne olursa olsun, bu spor çantaları terli bir antrenman için fitness buluşmanızı gerçekleştirecek.

spor çantaları

Baylar ve Bayanlar için En Son ve Trendy Spor Çantaları:

Hala spor salonuna gitmek için motivasyon mu arıyorsunuz? O zaman söylemeliyim ki yarından itibaren otomatik olarak uyanacaksınız çünkü bu şık, taşıması kolay ve evet şık spor çantalar sizi cezbedecek.!

1. Adidas’tan Defender 2 Spor Salonu Çantası:

Adidas Defender 2 Spor Spor Çantası

Bu spor spor çantası, spor salonu bağımlısı bir kişinin ihtiyaç duyduğu her şeyi sunar. Geniş bölmeleri ve her iki yanındaki fermuarlı cepleri bu çantanın çekici bir özelliğidir ve hem erkekler hem de kadınlar tarafından kullanılabilir. Bu çantanın ana cazibesi, eşyaların temiz kokmasalar bile temiz kalmasını sağlayan yeni bir paket teknolojisi ile entegre edilmiş olmasıdır..

2. Kadınlar için Eva Tote Spor Çantası:

Eva Kadın Spor Çantası

Bu kadın spor çantası hem iş hem de spor salonu için idealdir. Havalandırmalı bölüm, su şişesi bölümü ve kirli çamaşırlarınız, iş eşyalarınız, çantanız, anahtarlarınız gibi tüm ihtiyaçlarınızı koyabileceğiniz bir üst bölüm gibi birçok farklı bölmeye sahiptir. Ayrıca spor malzemelerinizi koyabileceğiniz bir arka cebe sahiptir..

3. Kişiselleştirilmiş Spor Çantası:

Kişiselleştirilmiş Spor Çantası

Bu küçük spor çantası Able Label tarafından tasarlanmıştır ve günlük egzersiz yapmadan önce suları incelemek isteyen spor salonu bakireleri için idealdir. Kayışları sağlamdır ve spor salonu kitlerini sistematik ve sağlıklı tutmak için büyük bir bölmeye sahiptir. Motivasyon almak için bu spor salonu çantasının altına adını da ekleyebilirsiniz ve siyah ve beyaz olmak üzere iki renkte mevcuttur..

4. Yıldız İpli Spor Çantası:

Yıldız İpli Spor Çantası

Bu spor çantası, hafta sonları dışarı çıkmayı ve spor salonuna gitmeyi sevenler için idealdir. Yıldız ipli spor çantası, bir kişinin ihtiyaç duyduğu tüm işlevleri göz önünde bulundurarak çok ince bir şekilde tasarlanmıştır. İki parlak pembe omuz askısına ve çoğu kadının ilgisini çeken Stella Sport logosuna sahiptir. Bu bayan spor çantası poliamidden yapılmıştır, bu nedenle çanta herhangi bir acı çekmeden kolayca temizlenebilir ve taşıması kolaydır..

5. Islak Cepli Spor Çantası:

Islak Cepli Spor Çantası

Bu spor çantasıyla gerekli eşyanızı taşıyın. Çanta polyesterden yapılmıştır ve farklı bir renkte gelir, bu nedenle elbise ile kombinlenmesi kolaylaşır. Su geçirmez yan cepleri, meyve suyu veya suyla dolu herhangi bir sıvı şişesini taşımayı kolaylaştırır. Erkeklere yönelik bu spor çantası, birkaç çift fermuarlı cebe sahiptir, böylece küçük şeyleri saklamanıza yardımcı olur. Büyüklüğü spor salonu dolabına koymak için mükemmeldir, böylece egzersiz yaparken bakım görme sorununu çözer..

6. X- Tren 2 Paket Spor Çantası:

X- Tren 2'li Paket Spor Çantası

Bu silindir spor salonu, ayakkabıları tutmak için bir ayakkabı bölmesi içerdiği ve OGIO tarafından tasarlandığı için diğer spor çantalarından farklıdır. Bu çantanın onu en iyi spor çantası ilan eden başlıca cazibe merkezleri, çıkarılabilir kask taşıma özelliği, ezilmeye karşı dayanıklı cepler ve hidrasyon kesesi için bir bölmedir..

7. Nike Tarafından Takım Antrenman Spor Çantası:

Nike Tarafından Takım Antrenman Spor Çantası

Kadınlar ve erkekler bu spor çantasını kullanabilir. Fermuarlı cebi ve iç bölmesi ile bu yığındaki eşyalar kolayca düzenlenebilir. Takım antrenman spor çantasının alt kısmı PU ile kaplanmıştır ve suyun girmesini engeller. Hemen hemen tüm renkleri mevcuttur ve kullanılan malzeme de dayanıklıdır. Küçük olmasına rağmen, spor salonuna giderken ihtiyacınız olan tüm aksesuarlarınızı kolayca saklayabilir. Çok amaçlı çantalardır, bu nedenle herhangi bir seyahat için taşımayı kolaylaştırır.

8. Owen’dan Erkekler için Sert Spor Spor Çantası & Fred:

Owen & Fred

Büyükşehir spor salonu adamları için en iyi spor çantası. Bu spor çantası, deri süslemeli ve cilalı metal donanıma sahip sağlam bir kanvas tasarıma sahiptir. Çanta suya dayanıklıdır, bu sayede çantanın ıslak koşullardan etkilenmesini engeller. Bu deri spor çantası, spor ayakkabılarınızı, kıyafetlerinizi ve şişenizi tek bir yerde tutacak kadar geniştir. Kesin olmak gerekirse, günlük spor salonu çamaşırlarınızı ve antrenmanlarınız sırasında ihtiyaç duyduğunuz tüm aksesuarları yönetmek için özel olarak tasarlanmıştır..

9. İmza Stili Spor Çantası:

İmza Tarzı Spor Çantası

Dooney’den bu büyük boy deri spor çantası & Bourke, çapraz askı ve taşımayı kolaylaştıran çift kulp sayesinde herkesin ilk sıralarında yer alıyor. Giysileri, ayakkabıları ve banyo malzemelerini saklayabilir, bu nedenle spor salonu ve seyahat için mükemmeldir. Çok rahat bir spor çantasıdır.

10. Puma Teamsport Spor Çantası:

Puma Teamsport Spor Çantası

Özellikle spor aksesuarları için bilinmesi gereken en iyi şirketlerden biri. Puma spor çantası polyesterden yapılmıştır ve bir yan cepten, fermuarlı kapamadan, çıkarılabilir askılardan ve kolayca taşımak için kulptan oluşur. İç kısım, ana bölmeyle birlikte kese boyutunda bir cepten oluşur. Bir kese boyutunda cebinde, tüm küçük eşyalarınızı saklayabilirsiniz. Omuz askısı dolguludur, böylece yaralanma sebebini ortadan kaldırır. Çoğu erkeği spor salonu seansları sırasında taşıması için etkileyen çok yönlü ve hafif bir tasarımdır..

11. Lug tarafından Jumper Spor Çantası:

Lug tarafından Jumper Spor Çantası

Lug Life Puddle Jumper spor çantası, polyesterden yapılmış şık, su geçirmez ve hafif bir çantadır. Havlu, ayakkabı, giysi ve kozmetik gibi tüm gerekli eşyalarınızı saklayabileceğiniz birkaç cebe sahiptir. Bu spor çantası, bir ön cebe ve taşımak için çift askılı gümüş donanım fermuarına sahiptir. Ayrıca, nihai rahatlık için çıkarılabilir bir ayna ve yenilikçi saklama alanı içerir..

12. Zırh Altında Spor Spor Çantası:

Under Armour'dan Spor Spor Çantası

Basit ve küçük bir spor çantası istiyorsanız, bu sizin için doğru seçimdir. %100 polyester ile tasarlanmıştır ve su itici dış yüzeye sahiptir. Kolayca taşımak için ayarlanabilir ve yastıklı bir omuz askısı vardır. Erkekler için spor spor çantası, büyük bir fermuarlı ana bölmeye sahiptir. En iyi ABD markası olduğu için sporcular için en iyi seçimdir..

13. Herschel Supply Co’dan Roman Spor Çantası.

Herschel Supply Co'dan Roman Spor Çantası

Herschel Company’nin en çok satan spor çantasıdır. Orta büyüklükte, çok büyük değil, çok küçük değil. Yeni Duffle spor çantası, çok amaçlı spor yapan kişiler için çok uygundur. Bu spor çantasının temel özellikleri arasında su geçirmez ve baskılı yastıklı kayışa sahip iki yönlü fermuarlar bulunur. Ayakkabılarınızı ve gerekli tüm eşyalarınızı bu çantada kolayca saklayabilirsiniz. Bu spor çantası, dayanıklı dış kabuğu nedeniyle soyunma odasından çanta talebine kadar her şeyi kolayca halledebilir..

14. Adidas’tan Team Speed ​​Duffle Spor Çantası:

Adidas'tan Team Speed ​​Spor Spor Çantası

Adidas’ın takım hızı spor spor çantası, tüm fitness sporcuları için en iyi seçimdir. Bir erkek için mükemmel bir seçim olmasını sağlayan suya dayanıklı bir tabana sahip geniş bir bölmeye sahiptir. Tüm değerli eşyalarınızı saklayabileceğiniz bir iç fermuarlı cebi vardır. Bir yanda kokuşmuş çoraplarınızı ya da kokan ayakkabılarınızı koyabileceğiniz havalandırmalı bölme, diğer yanda ek saklama için fermuarlı uç kapağı cebi vardır. Team speed spor çantası polyesterden yapılmıştır ve çıkarılabilir ve ayarlanabilir askıları ile kolayca sarılabilen ve her yere taşınabilen dolgulu bir omuz pedine sahiptir..

15. Eshow’dan Erkekler Kanvas Spor Salonu Çantası:

E show tarafından Erkekler Kanvas Spor Salonu Çantası

Erkek kanvas spor çantası, retro bir görünüm veren birinci sınıf pamuklu kanvastan yapılmıştır. Yumuşak, çıkarılabilir ve ayarlanabilir omuz askısı, her yere rahatça taşınmasını kolaylaştırır. Dış kısımda bir adet fermuarlı cep, iç kısmında ise 2 adet büyük bölme ve küçük eşyaları saklamak için bir adet fermuarlı cep bulunmaktadır. Bu spor çantası çapraz çanta, sırt çantası veya omuz çantası olarak kullanılabildiği gibi çok amaçlı çantalar olarak da kullanılabilir. Spordan hemen sonra işe gitmeniz gerekiyorsa, mükemmel çanta dizüstü bilgisayarları, iPad’i, birkaç giysiyi ve ayakkabıyı tek bir yerde saklayabilir..

İster kadın ister erkek için bir spor çantası olsun, hepsi modaya uygun, şık ve tüm aksesuarlarını tek bir yerde barındıracak kadar büyük olmasını ister. Terli, nemli kıyafetlerinizi spor çantalarına koyduğunuz için herkes su geçirmez veya kolay temizlenebilir spor çantaları ister. Bu modaya uygun ama rahat spor çantaları, terli kıyafetlerinizin güzel görünmesini sağlar ve sabah egzersiziniz için onları giymekten mutluluk duyacaksınız. Spor çantaları, sağlığı ve zindeliği konusunda çok endişe duyan günümüz neslinin gerekliliğidir..