Calvin Klein, New York merkezli ve şirketin kurucusu ve tasarımcısı Calvin Klein’ın adını taşıyan bir Amerikan şirketidir. Genç mont ve elbiseler toplamaya başlayan firma, koleksiyonuna spor giyim, iç çamaşırı, blazer ve farklı çanta çeşitlerini de eklemeye başladı. Calvin Klein’ın ürünleri dünyanın önde gelen tüm mağazalarında bulunurken, büyük şehirlerde de satış noktaları bulunmaktadır. Hem erkekler hem de kadınlar için çanta ve diğer ürünleri tasarlar..

Farklı Boyut ve Modellerde Calvin Klein Çantalar

Hindistan’da Farklı Calvin Klein Çanta Türleri:

Kadınlar ve erkekler için Calvin Klein çantalarının en iyi 9 tasarımına bir göz atalım..

1. Calvin Klein Duffle Tarzı Deri Çantalar:

Calvin Klein Duffle Stil Deri Çanta

Calvin Klein’ın bu spor tarzı çanta, siyah dış hatlı saf mavi deri için yapılmıştır. Çanta mükemmel bir seyahat çantasıdır ve saklama için yeterli alana, uzun siyah bir kayışa ve çantayı taşımak için geniş kulplara sahiptir. Yapılan ürünler kalıcı olarak kaybolmakta ve günlük kullanım bile çantada herhangi bir değişiklik yapmamaktadır..

2. Siyah Beyaz Puantiyeli Calvin Klein Çantaları:

Siyah Beyaz Puantiyeli Calvin Klein Çantaları

Siyah beyaz kombinasyonu, taşındığında her zaman çekici ve sofistike görünür. Çantanın üzerine işlenmiş siyah puantiyeler, görünümü birçok kat daha iyi hale getiriyor. Çanta, ihtiyaçların kolayca saklanabilmesi için yeterli bir kapalı alana sahiptir. Şık siyah sap, çantayı alışveriş için veya iş yerinize taşımayı da kolaylaştırır..

3. Calvin Klein Bez Çantalar:

Calvin Klein Bez Çantalar

Bez çantalar, depolamak için geniş bir kapalı alana sahip olduğu için kadınlar tarafından her zaman takdir edilmektedir. Çantalar gece tutmak, iş yerinde ve hatta alışveriş sırasında ideal bir çanta tutmak için çok uygun ve mükemmeldir. Çok işlevli bir çantadır ve çantanın düzeni basittir; böylece, kullanım daha kolay hale gelir.

4. Klasik Calvin Klein Hobo Çantası:

Klasik Calvin Klein Hobo Çanta

Bu Calvin Klein hobo çantası son derece görsel bir çekiciliğe sahip ve çantanın çakıllı yüzeyi cennet gibi ve muhteşem görünüyor. Üzerinde deri kayış bulunan şık ön cep, çantaya şık bir görünüm kazandırıyor. Bu tür çantalar çeşitli ebatlarda ve modaya uygun desenlerde mevcuttur ve ihtiyaçlarınıza göre seçim yapabilirsiniz..

5. Beyaz Calvin Klein Çantalarının Boyutlandırılması:

Beyaz Calvin Klein Çanta Boyutlandırma

Beyaz renkte en şık ve cızırtılı Calvin Klein çantası. Çanta taşındığında çok klas ve asil görünüyor. Bu muhteşem ve muhteşem çanta, akşam partileri ve özel günler için de mükemmel bir taşıma aracıdır..

6. Calvin Klein Omuz Çantası:

Calvin Klein Omuz Çantası

İşte kadınlar için şık bir omuz çantası. Çantanın uzun, yumuşak askıları vardır, böylece çantayı omuzlarında taşıyabilirsin. Bu seyahat çantaları birçok inanılmaz tasarım ve desende mevcuttur ve kullanımınıza göre birini seçebilirsiniz..

7. Calvin Klein Seyahat Çantası:

Calvin Klein Seyahat Çantası

Calvin Klein’ın bu şık seyahat çantaları seyahat ederken mükemmeldir. Çantanın ön cepleri ve saklama için büyük bir bölmesi vardır. Bu çantalar birçok çeşit ve renkte bulunur ve seyahat planlarınıza göre birini seçebilirsiniz..

8. Calvin Klein Çapraz Vücut Çantası:

Calvin Klein Çapraz Vücut Çantası

Bu Calvin Klein Crossbody çantalar, hareket halindeyken en iyi çantalardır. Çantalar, rahatınıza göre ayarlanabilen esnek bantlara sahiptir. Çantalar çok şık görünüyor ve tarzınıza ve görünümünüze uygun, ellerinizi her zaman serbest bırakmanıza yardımcı olacak dikkat çekici ürünlerden yapılmıştır..

9. Erkekler için Calvin Klein Çantaları:

Erkekler için Calvin Klein Çantaları

Erkekler için tasarlanan bu tasarım çantalar, resmi kullanımları için taşımak için mükemmeldir. Çantada bile bir dizüstü bilgisayar için yeterli alan ve diğer temel öğeler için ön tarafta yeterli küçük cepler var. Çantanın her yerinde “Ck” basılıdır, böylece taşındığında markalı bir görünüm verir.

Çanta, kişisel eşyalarını tutmak ve bir kişinin tarzını ve görünüşünü eklemekten başka, kadınların arkadaşı olarak adlandırılıyor. Çanta Calvin Klein gibi tasarlanmışsa, görünümünüze ve kişiliğinize daha fazla incelik katar. Calvin Klein tarafından tasarlanan çantalar kalite, görünüm ve tasarım açısından en ideal çantalardır. Böylece bu çantalar en etkili.