Çevremizin ne kadar kirlendiğinin bilinciyle insanlar jüt, kanvas, kağıt ve kumaş gibi daha çevre dostu çantaları tercih ediyor. Bez çanta seçeneklerin en iyisidir. Bez çanta aynı zamanda ‘yaşam çantası’ olarak da adlandırılır. Parlak, taze ve hafiftirler. Adından da anlaşılacağı gibi kumaştan yapılmıştır. Kendiniz dikerek yapabilirsiniz. Perakende mağazalarının çoğu ürünlerini içinde veriyor..

Farklı Tasarımlarda Trendy Hint Kumaş Taşıma Çantaları

Bez Kullanarak En Yeni Çevre Dostu Taşıma Çantaları:

Burada resimlerle 9 en iyi Hint bez çanta sunuyoruz ve el boyaması, kravat boyama veya nakışla kendi şık yeni çantanızı yapıyoruz. Bu güzel bez çantalarla hayatınıza renk katın.

1. Renkli Batik Bez Çanta:

Renkli Batik Bez Çanta

Tie Dying ile normal bez çantanıza yeni bir dönüş yapın. Çok eski bir tekniktir. Kumaşın bükülmesi, kıvrılması ve ufalanması ile desenler elde edilir. Çok renkli ve parlak yapılırlar. Bir plaj gezisi için mükemmeldir.

2. El Boyalı Bez Çanta:

El Boyalı Bez Çanta

El boyaması bir Bez çanta elle boyanmıştır. Çoğu özelleştirilmiştir. Eşsizliğinden dolayı çok özeldirler. Tüm dikkatinizi çekecek.

3. İşlemeli Bez Çantalar:

İşlemeli Bez Çantalar

İşlemeli bez çantanın üzerinde işlemeler bulunmaktadır. Üzerinde aynası ve boncukları vardır. Gece kıyafetlerinize yeni bir dokunuş katar. Günlük kullanım için kullanabilirsiniz.

4. Kadınlar için Bez Bez Çantalar:

Kadın Bez Bez Çantalar

Bez Bez Çanta, çift kulplu kısa bir bez çantadır. Ana bölmeye açılan üst kısımda açılmıştır. Çok kıtlık. Flört bir gece elbisesi veya rahat kotunuzla kullanabilirsiniz. Hatasız bir stildir.

5. Kızlar için Hobo Bez Çantalar:

Kızlar için Hobo Bez Çantalar

Bir hobo bez çanta, iki uç kayış arasında bir eğri oluşturan yumuşak bir gövdeye sahip büyük bir omuz çantasıdır. Birçok renk ve detayda gelir. Rahat ve şıktır. Sade ve sofistike bir tarzdır. İşe veya bir hafta sonu için taşıyabilirsiniz..

6. Gençler için Messenger Bez Çantalar:

Gençler için Messenger Bez Çantalar

Bir postacı bez çanta aynı zamanda bir askılı çanta veya tek askılı bir çantadır. Kuryeciler tarafından kullanılıyordu, dolayısıyla adı. Artık öğrenciler ve hareket halindeki insanlar tarafından kullanılıyor. Bazen bir dizüstü bilgisayar taşımak için yeterince büyüktür. İş için de kullanılabilir.

7. Büyük Boy Bez Çanta:

Büyük Boy Bez Çanta

Büyük boy çantalar yeni trend stildir. Birçok malzemeden yapılmışlardır; bez favori olanlardan biridir. Çok büyük ve çok genişler. Çok şık ve dışa dönük. Normalde çivileri ve elmasları vardır. Onlar da çok çekici olabilirler.

8. Sırt Çantası Bez Çanta:

Sırt Çantası Bez Çanta

Sırt çantaları genellikle öğrenciler tarafından taşınan iki omuz çantasıdır. Çoğunlukla sentetik malzemelerden yapılırlar, ancak çevre bilinci nedeniyle kumaş birçokları arasında favoridir. Modaya uygun ve renklidirler. Her şekil, renk ve baskıda gelir. Birçok kadın, özellikle genç bekar anneler, uzun seyahatler için tercih ediyor..

9. Seyahat Bagajı için Spor Kumaş Çanta:

Seyahat Bagajı için Duffle Bez Çanta

Spor bez çanta, unisex bir çantadır. Normalde ekstra güç eklemek için aşağı inen iki kayışa sahiptir. Normalde parlak ve renklidir. Erkeklerde oldukça trend. Özellikle spor salonu ve seyahat için kullanılırlar..

Çevreci olsanız da olmasanız da bez çanta yeni gelecek tarz. Kendiniz yapabilir veya bir mağazadan satın alabilirsiniz. Hintli annemiz eski tişörtlerimizden ve elbiselerimizden yapardı. Bu yüzden tekrar kullanılabilirler. Bu, şehirdeki yeni çevre dostu ürün ve eminim ki herkes buna bayılacak..