Gıda satıcılarından mobilya tedarikçilerine kadar, ticari endüstrinin her alanı, düşük yoğunluklu polietilenden yapıldıkları ve ürünleri korumak ve paketlemek için kolay ve benzersiz bir yol sağladığı için poli torbalara ihtiyaç duyar. Çoklu torba tasarımı, stoklama ve nakliye sırasında ürünleri tozdan ve hasardan korumak, alıcıların satın aldıkları ürünleri ve çok daha fazlasını taşımasına izin vermek için seçilmiştir..

Ambalaj için Faydalı Polietilen Torbalar:

Saklamanız gereken eşyalara uyan bir çanta bulmak için en iyi 9 poli taşıma çantası listesini gözden geçirin..

1. Düz Poli Çantalar:

Düz Poli Çantalar

Ürünleri paketlemek için en yaygın ve en uygun fiyatlı poli çantalardır. Öğeleri korumak ve saklamak için kendi özelliklerine sahip standart, kristal berraklığında, ağır hizmet tipi ve çok daha fazlası gibi farklı şekil, boyut ve türlerde gelirler..

2. Körüklü Poli Çantalar:

Körüklü Poli Çantalar

Körüklü poli çantalar her iki taraftan da kıvrımlıdır, bu nedenle büyük eşyaların saklanmasına izin verir ve çeşitli boyut ve renklerde mevcuttur. Bu büyük poli çantalar, şekerler, kuruyemişler, hediyelik çantalar, fırınlanmış yiyecekler vb. gibi toplu ve hacimli öğeleri paketlemek için uygundur. Ayrıca gıda ambalajlarında, hırdavat ürünlerinde, el sanatlarında ve çok daha fazlasında kullanılırlar..

3. Buz Poli Çantaları:

Buz Poli Çanta

Adından da anlaşılacağı gibi, bu poli torbalar, donma sıcaklığına ve zorlu kullanımlara dayanacak ve eriyen su ve buzun neden olduğu sızıntıları ve yırtılmaları azaltacak şekilde tasarlandıkları için buz tutmaya uygundur. Bu baskılı çoklu torba son derece özelleştirilebilir ve çeşitli boyutlarda mevcuttur.

4. Kapı Topuzu Poli Çantalarını Temizle:

Şeffaf Kapı Topuzu Poli Çantalar

Bu dayanıklı ve güçlü poli çantaların kullanımı kolaydır, çünkü bu çantalar dış torbalarda veya kartondan yapılmış askılarda paketlenmiştir. Şeffaf kapı tokmağı çantalar, kolay yükleme için deliğin üst kısmında açık oldukları ve gevşek, tekli çantalar olarak geldikleri için farklı öğeleri görüntülemek için harika çalışır..

5. Fermuarlı Poli Çantalar:

Fermuarlı Poli Çantalar

Fermuarlı poli çantalar, ürünleri yerinde tuttukları, havayı dışarıda tuttukları ve daha iyi kullanım için eşyaları mühürledikleri için her endüstride yaygın olarak kullanılan çantalardan bazılarıdır. Kristal berraklığında, PE fermuarlar, beyaz blok fermuarlar vb. gibi farklı tipte fermuarlı çantalar mevcuttur ve her birinin bireysel ihtiyacı karşılamak için farklı özellikleri vardır..

6. Yatak Örtüsü Poli Çantalar:

Yatak Örtüsü Poli Çantalar

Şilte poli çantaları, toz, kir ve su hasarına karşı koruma sağlarken olağanüstü netlik sunar. Bu çantalar ayrıca depolama veya nakliye sırasında hasarı önler ve şilteye bağlı olarak farklı boyutlarda mevcuttur..

7. Çöp Kutusu Poli Çantaları:

çöp tenekesi poli çanta

Bu poli çantalar son derece dayanıklı ve yırtılmaya karşı dayanıklıdır ve evlerinizi ve ofislerinizi temiz ve düzenli bir şekilde tutmak için kullanılabilir. Çöp kutusu poli çantaları, bir gereksinimi karşılamak için 7-16 galon, 20-30 galon ve çok daha fazlası gibi çeşitli boyutlarda gelir..

8. Haber Kağıt Poli Çantalar:

Haber Kağıt Poli Çantalar

Bunlar, her türlü hava koşulunda teslim edilen şeffaf LDPE torbaları, gazete katalogları ve el ilanlarıdır. Gazete poli çantaları, kolay tutma, yırtma ve kullanımı kolay bir karton askı ile birlikte gelir ve farklı stil ve boyutlarda mevcuttur.

9. Statik Koruyucu Poli Çantalar:

Statik Koruyucu Poli Çantalar

Bu poli çantalar, fermuarlı veya fermuarsız geldikleri için elektronik eşyaları paketlemek için idealdir ve elektronik eşyaları statik sorunlardan korur. Statik Koruyucu torbalar şeffaftır ve farklı boyut ve tarzlarda gelir.

Çoklu torbalar, eşyaları korumalarına ve saklamalarına yardımcı olan çeşitli stiller, boyutlar ve malzemelerle geldikleri için herkesin hayatının bir parçasıdır. İster düz poşet, ister baskılı poşet veya rulo halinde poşet olsun, her biri bireysel ihtiyaçları karşılamak için kendi özelliklerine sahiptir. Polybag’lerin alt kısmında nihai mukavemet vardır, bu da onları dayanıklı kılar.