Bez Çantalar genellikle daha büyük olan ve alışveriş veya seyahat amaçlı kullanıma uygun çantalardır. Bez çantalar pamuk, kanvas ve hatta deri gibi çevre dostu malzemelerden tasarlanmıştır ve bunları defalarca tekrar kullanabilir. Bu özelliğinden dolayı son yıllarda bez çantalar popülerlik kazanmakta ve talep görmektedir. Bu çantalar çeşitli ebat ve renklerde mevcuttur ve ihtiyacınıza ve ihtiyacınıza göre birini seçebilir ve cızırtılı bir görünüm elde edebilirsiniz..

Kadınlar için Modern Kanvas ve Deri Bez Çantalar

Farklı Renk ve Boyutlarda Şık Bez Çantalar:

Hindistan’daki en iyi 15 bez çanta tasarımına bir göz atalım.

1. Tasarımcı Bez Çantalar:

Tasarımcı Bez Çantalar

Gösteriş yapmak için zarif ve klas olan bu tasarımcı bez çantalar çok güzeldir ve herhangi bir etnik giyim ve geleneksel kıyafet ile uyumludur. Bu bez çantalardaki cızırtılı tasarımcı baskıları ve öğeleri, zıt renkler ve desenlerle son derece güzel görünüyor..

2. Kanvas Bez Çantalar:

Kanvas Bez Çantalar

Kanvas bez çantalar çok popüler hale geliyor ve çevre dostu ve herhangi bir nüfus yaratmaz. Çantaların bakımı çok kolaydır ve gençler, yaşlılar ve genç kadınlar tarafından taşınmak için mükemmeldir..

3. Sanatsal Bez Çanta:

Sanatsal Bez Çanta

Bez çanta, üzerinde modern sanat baskısı olduğu için çok sanatsal görünüyor, bu nedenle taşınırken çok şık görünmenizi sağlıyor. Siyah ve beyaz kombinasyonu, çantanın etkileyici görünmesini sağlar ve herhangi bir yere taşındığında çok şık ve güzel görünür..

4. Numara Baskılı Bez Çanta:

Numara Baskılı Bez Çanta

Bu bez çanta, üzerinde numaralar yazılı olduğu için diğer çantalardan çok farklı görünüyor. Çanta göze çok çekici geliyor ve çok çekici görünüyor. Taşınırken kalabalığın içinde çarpıcı ve farklı görünmenizi sağlar..

5. Zarf Tipi Bez Çantalar:

Zarf Tipi Bez Çantalar

Küçük şirin tote çanta zarf şeklinde tasarlanmıştır ve önden açılır. Önünde güzel bir kesim var ve kenarlar ve köşeler düzgün bir şekilde dikilerek çantaya cızırtılı bir görünüm kazandırılıyor. Çantada kişisel eşyaları saklamak için küçük bir bölme ve sıçrayan şık bir zincir bulunur..

6. Hasır Yaz Plaj Bez Çantaları:

Hasır Yaz Plaj Bez Çantalar

Hasır yazlık plaj çantası, rafya, söğüt veya mısır kabuğu gibi hasır veya çim malzemeden yapıldığı için talep görmekte ve popülerlik kazanmaktadır. Bez çantalar kaba bir görünüme sahip ancak her yere taşındığında harika görünüyor. Çeşitli şekillerde tasarlanmış hasır tote çanta, eşyalarınızı tek bir yerde tutmak için iyi küçük bölmelere ve akıllı deri kulplara sahiptir, böylece taşınırken size büyüleyici bir görünüm verir.

7. Kişiselleştirilmiş Renkli Bez Çanta:

Kişiselleştirilmiş Renkli Bez Çanta

Kişiselleştirilmiş bez çantalar, bu çantayı taşırken harika ve zarif görünmesini sağlayan bir isim veya alfabenin baş harfleri olan çantalardır. Farklı renklerde mevcutturlar ve ayrıca çantayı kapatmak için büyük bir düğmeye sahiptirler. Başkalarına ve hatta kendinize hediye vermek için harika bir seçenek.

8. Kahverengi Deri Bez Çanta:

Kahverengi Deri Bez Çanta

Çanta saf, yüksek kaliteli suni deriden tasarlanmıştır ve kadınlar arasında çok popülerdir. Taşındığında çok zarif görünüyor. Çanta biraz daha büyüktür, burada daha fazla eşya saklanabilir. Kilitleme için akıllı metal bir mandalı ve çantayı taşımak için dolgulu kulpları vardır. taşınırken çok şık duruyor.

9. Kot Bez Çanta:

Kot Bez Çanta

Bez çanta denim malzemeden yapılmıştır. Bu çanta, kolajlar veya alışveriş amaçlı da mükemmeldir. Bakımı ve temizliği çok kolaydır, bu nedenle her yaş grubu tarafından takdir edilmektedir. Taşınırken sizi çok trendy gösteriyor.

10. Tığ Bez Çanta:

Tığ Bez Çanta

Tığ işi, bir iğne yardımıyla dokulu kumaşa ipliğin yapıldığı bir el sanatıdır. Çanta tasarımı için parlak ve pastel renkler kullanıldığından ve taşındığında asil ve klas göründüğünden bez çantalar çok çekici görünüyor. Çanta, tutmak için iliştirilmiş şık bir uzun deri tutamağa sahiptir..

11. Haki Davullu Bez Çantalar:

Haki Davullu Bez Çantalar

Eskiden haki gibi el dokuması giysilerden çantalar yapılırdı. Haki tote çanta, çantaya daha fazla güzellik katmak için davul şeklinde tasarlanmıştır; güzel küçük minyatürler de üzerine kabartılabilir, böylece çekici bir görünüm elde edilebilir. Bu çantalar çeşitli desen ve renklerde mevcuttur ve ceplerinizi de sıkmazlar..

12. Büyük Bez Çantalar:

Büyük Bez Çantalar

Bu tür bez çantalar, boyutları büyük olduğu için alışveriş ve hatta geziler için mükemmeldir. Çanta, küçük şeritler sağlam olduğu için şık görünüyor ancak çantaya tasarımcı ve modaya uygun bir görünüm kazandırıyor..

13. Siyah Bez Çantalar:

Siyah Bez Çantalar

Siyah bez çantalar, taşındıklarında çok zarif ve klas görünürler. Çanta kova şeklinde ve çok şık görünüyor. Taşımak için zarif ince kemerlere sahiptir ve kenarlarda modaya uygun toka destek için vardır. Çantalar ofise taşımak ve hatta hangout için bile mükemmeldir..

14. Kumaş Bez Çantalar:

Kumaş Bez Çantalar

Bez çanta kumaş malzemelerden yapılmış ve taşındığında çok sevimli görünüyor. Çantalar taşınırken çok renkli ve şık görünüyor. Çok çeşitli ve aralıkta mevcutturlar ve cepleri çok fazla delmezler. Böylece istediğiniz kadar sahip olabilir, kıyafetinizle eşleştirebilir ve görünümünüzü sergileyebilirsiniz..

15. Küçük Bez Çantalar:

Küçük Bez Çantalar

Adından da anlaşılacağı gibi, çantanın boyutu küçüktür ve küçük bir bölmesi vardır. Önünde de küçük bir cebi var. Çanta çok modaya uygun ve akıllı görünüyor ve bir kadının her fırsatta taşıması için mükemmel.

Bez çantalar oldukça trend ve çantalardaki çeşitli tasarımlar ve yenilikler insanı bu çantalara aşık ediyor. Çanta çok şık ve modaya uygun görünüyor ve hiç tereddüt etmeden her duruma taşınabilir. Bez çantalar her yaş grubuna hitap ediyor ve çok kullanışlı..