Öğle Yemeği Çantaları, öğle yemeği kutusunda beklediğiniz yiyecekler için kıyafetler. Küçük bir maliyetle size lezzetli yiyecekler için en iyi kıyafeti satın alabilir. İşyerinde, piknikte veya yolculukta bu en iyi seçilmiş çantaları taşıyarak kendinizi ve çevrenizdeki yemek yiyen insanları parlatın.

Hindistan'daki En İyi Ofis ve Okul Öğle Yemeği Çantaları

Erkekler ve Kadınlar için Farklı Öğle Yemeği Çanta Çeşitleri:

En yeni tasarımlarla en iyi Öğle Çantalarına bakalım..

1. Çocuklar için Oldukça Pembe Öğle Yemeği Çantaları:

Çocuklar için Oldukça Pembe Öğle Yemeği Çantaları

Bu sevimli pembe çizgi baskılı çanta, sevimli küçük kız çocukları içindir. Küçük tiffin ve şişe içine yerleştirilebilir. Tiffinin çantadan kaymaması için bir fermuarı vardır. Kötü şöhretli çocuklar bile bu çantayı rahatça taşıyabilir, bu da sevimli kızlar için daha fazla şirinlik katacaktır..

2. Okul için Karikatür Baskılı Öğle Yemeği Çantaları:

Okul için Karikatür Baskılı Öğle Yemeği Çantaları

Karikatür hayvan baskılı yalıtımlı çanta, bir bölmesi temel gıda maddelerini arzularına göre taşıyan tüm çocuklar için idealdir. Okul öncesi çocukları, güzel çantayı kusursuz zihinleriyle birlikte patentli bir şekilde taşıyabilirler..

3. Okul Öğle Yemeği Çantaları:

Okul Öğle Yemeği Çantaları

Açıldığında masa örtüsüne benzeyen bu uygun çanta sunucusu, masanın kötüleşmesini önler. Yiyecek kutusunun kirli havadan kirlenmesini engelleyen bir fermuarı vardır. Çanta boşalmak Mat.

4. Erkekler ve Kadınlar için Çevre Dostu Öğle Yemeği Çantaları:

Erkekler ve Kadınlar için Çevre Dostu Öğle Yemeği Çantaları

Gıda maddeleri için geleneksel çevre dostu kahverengi torbalarda sayılır. Minimum miktarda öğle yemeği gerekli. Kağıt ile hazırlanan ve kullanımı oldukça pratik olan, evde kendiniz de yapabilirsiniz. Yeniden kullanılabilir ve geri dönüştürülebilir.

5. Yalıtımlı Öğle Yemeği Çantaları:

Yalıtımlı Öğle Yemeği Çantaları

Erkekler için bu üst ve alt bölmeli öğle yemeği çantası, ihtiyaca göre gerekli öğle yemeğini taşımaları için daha yeterli hale getirir. Sağlık bilincine sahip erkekleri gençleştirmek ve sevdikleri tarafından sıcak bir şekilde hazırlanan yiyeceklere olan açlıklarını gidermek için meyvelerden biri. Yalıtımlı, yiyecekleri evden alındığı gibi aynı durumda tutacaktır..

6. Bayanlar için Jüt Öğle Yemeği Çantaları:

Bayanlar için Jüt Öğle Yemeği Çantaları

Bu warli boyama jüt çanta kadınlar için keyifli, sadelik bu ürünün gelişmişliğidir. Jüt malzemesine daha fazla incelik katan bir kare, bir üçgen ve bir daireden oluşan güzel bir warli resmi. Kullanım için uygun olan en düşük fiyatla kolayca temin edilebilir. Her yaştan kadın ve hatta en genç kızlar için en iyi öğle yemeği çantaları.

7. Bez Öğle Yemeği Çantaları:

Bez Öğle Yemeği Çantaları

Akan bez çanta, özellikle bir yolculuğa çıkarken, serin bir görünüm için takip ederken kolayca taşınabilen meyveleri, şişeleri ve yiyecek kutusunu taşımak için yetişkinler için sevimli bir öğle yemeği çantasıdır. Daha iyi bir yarın için onlara enerji verecek yiyecekler.

8. Çocuklar İçin Baykuş Şekilli Çantalar:

Çocuklar İçin Baykuş Şekilli Çantalar

Bu Çanta, çocukların “Okul Öncesi” olarak adlandırılan dünyaya girme konusunda karar vermeleri için iyi olabilir. Okul öncesi için tüm yol boyunca çocuklar için bu sevimli öğle yemeği çantasında kutudaki favori atıştırmalıklar dahil.

9. Piknik Öğle Yemeği Çantaları:

Piknik Öğle Yemeği Çantaları

Uygun yiyeceklerle piknik keyfi yapılabilir, yiyeceklerin kıyafeti de bu çanta olacaktır. Su geçirmez olduğu için her mevsim kullanılabilir, yağmurlu günler için endişelenmenize gerek yok. Ev yapımı leziz yiyeceklerle piknik keyfi, çanta ile ayrıca tercih edilecek. Yemekle birlikte insanlar iyi vakit geçirmek ve eğlenmek için toplandılar..

Özetlemek gerekirse, öğle yemeği gününüzü muazzam bir gün yapan hayati kısımdır! Hepsi, herkes için tüm enerji yükseltici. Bu çantalar Lunch Box için kıyafetler. İhtiyaçlarınızı daha düşük maliyetle karşılayabilecek ve yine de keyifli olanı seçin..