Blazer ceketler, cepleri ve yakaları ve stil için tasarımcı düğmeleriyle nezih görünen ceket türleridir. Kadın ve erkek blazer ceketleri, edep ve profesyonel giyim ile hafif cool bir görünüm için giyerler. Blazer ceketler, her erkek ve kadının gardırobunda olması gereken bir tasarımcı kıyafetidir. Blazer ceketlerin inanılmaz çok yönlü görünümü, kıyafetinize bir tutam göz alıcı atış stili ile nezih bir görünüm kazandırıyor. Aynı eski blazer takımlar ve smokinlerin zenginliği size her zaman aynı hareket tarzına sahip geleneksel bir görünüm verirken, blazer ceketler size halka açık bir bakış açısı kazandırır. Burada listelenen bazı tasarımcı ve inanılmaz derecede olağanüstü blazer ceket tasarımları, erkekler ve kadınlar için çeşitli blazer ceket çeşitleri hakkında size kısa bir bakış verebilir..

Modadaki Bay ve Bayan Ceket Blazerlerinin En Son ve Şık Tasarımları:

En iyi 15 ceket blazer tasarımına bakalım..

1. Yama Cepli Blazer Ceket:

Yama Cepli Blazer Ceket

Kişiliğinize tam önem verecek kadar havalı ve yine de iyi görünen bir blazer ceket, rahat bir görünüm için mükemmel bir eşleşmedir. Uzun boy ve düğmesiz yaka ve kırık beyaz renk herhangi bir elbise üzerinde harika görünüyor.

2. Koyu Tan Yün Blazer Ceket:

Koyu Tan Yün Blazer Ceket

Dinamik bir kişilik üzerine koyu ten rengi bir renk tonu birbirleri için yapılmıştır. Kravat için çift düğmeli erkek blazer ceketinde yün harika görünüyor. Kahverengi renk, bir gömlek veya kot pantolon veya tek renk pantolon ile kombinlenen bir tişört olabilir, her iç kombin için uygundur..

3. Rulo Kol Blazer Ceket:

Rulo Kol Blazer Ceket

Kadın ceketleri ve blazerleri erkeklere göre çok daha fazla tasarımcı desenine sahiptir. Sonuçta, kadınların harika görünmek için birçok yolu var. Rulo kollu düzensiz etekli blazer ceket, dinamik bir görünüm için giymeyi tercih ettiğiniz herhangi bir üstte ceketin kralıdır. Haki rengi harika tasarımını tamamlıyor.

4. İki Düğmeli Tasarımcı Blazer Ceket:

İki Düğmeli Tasarımcı Blazer Ceket

Erkekler için iki düğmeli blazer ceket en yaygın desen olmasına rağmen tasarımcı malzemesi ve şık kolları görünüme benzersiz bir görünüm kazandırıyor. Kot pantolon ve günlük tişörtlerle harika uyum sağlayan blazer ceket kesinlikle havalı bir görünüm verecektir..

5. 20 inç Yaka Kesit Blazer Ceket:

20 inç Yaka Kesik Blazer Ceket

20 inçlik yakalı, kesik bir kadın ceketi blazer, çarpıcı bir tasarımcı kıyafetidir. Benzer bir çift düz pantolon inanılmaz görünüyor. Altındaki fırfırlı gömlek, kişiliğe mükemmel bir görünüm kazandırır. Lacivert rengin üstünde ve üstünde mükemmel bir parti stili.

6. Kadife Dar Kesim Kadife Blazer Ceket:

Kadife Slim Fit Fitilli Kadife Blazer Ceket

Kadife ve kadife, eşsiz görünümüyle kişiliği zenginleştiren zengin bir giysidir. Üzerinde çift renk yama çalışması bulunan erkek blazer ceketin zengin kadifemsi dokunuşu, beyazların üzerine giyilebilecek parti tarzı blazer ceketlerden harika görünüyor..

7. 24 inç Tek Düğmeli Blazer Ceket:

24 inç Tek Düğmeli Blazer Ceket

24 inç tek düğmeli kadın ceketleri ve blazer tarzı, birçok kadının benzersiz ama çok sevilen bir seçimidir. Kahverengimsi bir khahi rengi, profesyonel bir parti görünümü için inanılmaz görünüyor. Dik yaka ve düğmeli kollar ve cepler, blazer cekete tasarımcı bir görünüm kazandırır..

8. Pamuklu Askeri Blazer Ceket:

Pamuklu Askeri Blazer Ceket

Erkek askeri blazer ceketler farklı özellikleri ile benzersizdir. Blazer ceketin zengin grimsi tonu ve tam düğmeli yüksek cep tasarımı diğerlerinden farklı görünüyor. Böyle bir blazer ceket modeli ile güçlü bir görüntü oluşturulabilir..

9. Kadınlar Fırfırlı Bordür Blazer Ceket Takım Elbise:

Kadın Fırfırlı Bordür Blazer Ceket Takım

Kadın ceketleri ve blazer tasarımları, dinamik, basit ama olağanüstü fikirlerle inanılmaz derecede göz alıcı hale getirilebilir. Yakalardaki fırfırlı bordür blazer, kadınlarda çok güzel ve sevimli görünen bir kişiliktir. Aynı renkteki benzer dikişli bir pantolon, pansumana kadınsı bir dokunuşla profesyonel bir görünüm kazandırır..

10. Yumuşak Deri haki Ceket Blazer:

Yumuşak Deri Haki Kaban Blazer

Erkekler için yumuşak deri kahverengi gölgeli ceket blazer çok çarpıcı ve havalı görünüyor, bununla atılgan bir stil yaratılabilir. Büyük cepler ve kıvrılmış kollar inanılmaz ve şık görünüyor. Erkekler kot pantolon ve parlak beyaz bir tişört üzerine böyle bir blazer giyebilir.

11. Yumuşak Uyarlanmış Sevimli Uzun Blazer Ceket:

Yumuşak Uyarlanmış Sevimli Uzun Blazer Ceket

Yumuşak malzemeli, sevimli renkli, parlak pembe, özel dikim blazer tipi kadın kaban, şık bir görünüm için çok hoş görünüyor. Kadın ceketleri ve blazerleri bu tarz tasarımlarla çok dinamik ve çarpıcı hale getirilebilir. Parlak pembe uzun blazer ceket, hafif feminen özellikli t-shirtlerin üzerine giyilerek kabarcıklı bir görünüm kazandırılabilir..

12. Şenlikli Düğün Smokin Blazer Ceket:

Şenlikli Düğün Smokin Blazer Ceket

Bayram ve kutlamalar, düzenli olarak giyilmeyen göz alıcı tasarımları davet ediyor. Erkekler için tasarımcı bir smokin blazer ceket, yeri sallamak için en iyi seçenek olabilir. Silverfish gölgeli gri-siyah parlayan bir blazer, bir parti stili için harika görünüyor. Karışık ve kibrit gömlek ve pantolonların üzerine giyilen giysi sahneyi aşar.

13. Bayanlar Yüksek Cepli Blazer Ceket:

Bayan Yüksek Cepli Blazer Ceket

Hoş görünüme ve vücut özelliklerine sahip kadınlar, beyaz siyah bordürlü blazer ceket ile kesinlikle parlayabilirler. Profesyonel ama şık bir görünüm için kadınlar, tasarımcı tek parça elbise üstlerinin üzerine böyle bir blazer ceket giyebilir. Yüksek cepli terzi dikişli slim fit ceket kesinlikle dinamik görünecek.

14. Slim Fit Spor Ceket Blazer:

Slim Fit Spor Kaban Blazer

Sportif etkinlikler, duruma harika bir şekilde uyan blazer ve ceket modasını getiriyor. Tasarımcı baskılı tabanı ve düz yakalı erkek blazer ceket spor ceket blazer sportif bir günde şık görünüyor.

15. Çiçek Streç Bomber Ceket/Blazer:

Çiçek Streç Bomber Ceket/Blazer

Yazlar, kadınların giymeyi sevdiği her türlü giyside çiçek baskılarını daha çok arar. Mükemmel bir durum için, çiçek streç bomber ceket blazer, kadınların yüksek bel kot pantolon ve tişörtlerin üzerinde havalı görünmeleri için inanılmaz bir uyum sağlar. Çiçek desenli ve siyah kenarlıklı kısa bir blazer ceket her kıyafete uyum sağlar.

Denim kot pantolon ile eşleştirilmiş blazer ceket, gündelik çarpıcı bir görünüm için erkekler ve kadınlar için klasik görünümdür. Örneğin blazer ceketler spor ceketlerden oldukça farklıdır. Blazer ceketler, neredeyse yumuşak yün veya yün flanelden yapılmış bir veya iki düğmeli, denimlerle mükemmel uyum sağlayan tasarım düğmelerine sahip şerbetçiotu çuvallarıdır. Kruvaze blazer ceketler, kot pantolon veya benzeri renkli pantolonlarla harika görünüyor. Farklı tarzdaki blazer ceketler her zaman göz dolduruyor.