Kış zamanı! En iyi kış kıyafetlerinizi gösterme zamanı. Ancak, basmakalıp kazaklar görünümünüzü mahvedebilir ve aynı zamanda göz alıcı görünmenize neden olabilir. Ceketler ve dış giyim, sadece sizi sıcak tutmakla kalmayıp aynı zamanda bir filmden fırlamış gibi görünmenizi sağlayan kışlık giyim koleksiyonunun en yenileridir. Bu yeni kışlık ceketler görünümünüzü vurgulayabilir ve her kıyafete uyacak şekilde çok yönlüdür..

Resimlerle Kadınlar İçin Kışlık Ceketler:

Aşağıda, bir kadın için doğru ve en iyi kışlık ceketi bulmanıza yardımcı olabilecek resimlerle birlikte akıllara durgunluk veren kışlık ceket tasarımları koleksiyonlarının bir listesi bulunmaktadır. Bunlar Hindistan’da ve dünyada kolayca bulunabilir..

1. Oracle Ceketi:

Oracle Ceketi

Oracle Ceket suya dayanıklıdır (şaşırtıcı bir yağmur fırtınasının geleceğini bir kez bile bilemezsiniz) ve nefes alabilen esnek kumaştan hazırlanmıştır. Hafif malzemenin kalın paltonuzu gölgede bıraktığı her yerde, ılık kış günlerinde açık hava sporları için mükemmel bir ceket. Nemli fitil astarlı yaka ve çene koruması, koşarken veya kayak yaparken egzersizleri boynunuzdan uzaklaştırır, ayrıca daha fazla havalandırma için çukur fermuarlarını açıp kapatabilirsiniz..

2. Pajar:

pajar

Kanadalı bir şirket olan Montreal merkezli Pajar, en çok dayanıklı ve sıcak tutan kışlık kabanlarla tanınır. Ceketleri lüks olmasına rağmen sizi yıllarca idare edecek ve en soğuk günleri bile uzak tutacaktır. 1989’da Kanada kayak takımını gruplamak için hala seçildi ve dünyanın dört bir yanından dergiler için moda başyazılarında adı geçen Kanada’ya dayanıklı dış giyim ile yüksek modaya geçmek için mücadele ediyorlar. Bu, rahatlığı olan kadınlar için en popüler kışlık ceketlerden biridir..

3. Kanada Kazı:

Kanada kazı

Kanada’da hazır olan kışlık ceketler kuş tüyü olarak hazırlanır (asla tüyleri yolunmuş kuşlardan alınmamıştır), bu sayede sizi ağırlık yapmadan bir fırın gibi nemli kalırlar. Başlıklar ayrıca çakal kürküyle süslenmiştir (tüm kürk çiftliklerinden değil, yalnızca uzman Kanadalı avcılardan satın alınmıştır), ceketin en yüksek ısı için tasarlandığını garanti eder..

4. Kolombiya:

Kolombiya

Mükemmel dış giyim yapma yetenekleriyle tanınan Columbia Sportswear, bir zamanlar kışlık bir ceket seçmek isteyen markaların büyük bir seçimidir. Bayan kışlık ceketleri artı montları hem şık hem de sıcak tutsalar da, uzun modanın karşıtı olan ana etki işleviyle, esas olarak aktif artı açık hava tipi için tasarlanmıştır..

5. Bezelye Katları:

bezelye

Bezelye kabanlar, önde çok sayıda düğmeyle gelen ve ağır kumaşın ötesinde bir yapıya sahip olan modaya uygun kışlık ceketlerdir. Trençkota benzer şekilde, aynı zamanda şık ve şık bir kışlık kaban türüdür. Genellikle bezelye katları ağır yünden hazırlanırdı. Çok daha soğuk kışlar için hazırlanan kabanlar, daha dayanıklı yünlere tutunmaya meyillidir, ayrıca güçlü süslemelere sahiptir. Bu kışlık ceketler, ağır aşınma ve yıpranma için tasarlanmıştır ve her kadın için mükemmel bir tasarruf sağlar..

6. Renk Bloklu Kapşonlu Ceket:

Renkli Blok Kapşonlu Ceket

Karmaşıklık artı stil karışımını içerir. %100 polyesterden hazırlanan bu tipik kışlık ceket, sıcak tutan büzgü ipli bir kapüşon, uyarlanabilir düğme manşetler ve ayrıca bir düğme ve ayrıca fermuar kapatma sunar. Öne çıkmak (doğru şekilde) hayati önem taşır, ayrıca cesur Renk Bloğu deseni unutulmaz bir açıklama yapar. Bu, tuhaf hava koşullarının üstesinden gelmek için kadınlar için en iyi ve ağır kışlık ceketlerden biridir..

7. Aşağı Palto:

aşağı Palto

Aşağı kabanlar uzun kışlık kadın modelidir ve daha sonraki günlerde kadınlar için aşağı kışlık ceket olarak da tanınır. Muhtemelen, özellikle sıfırın altındaki sıcaklıklarda, kadınların giydiği en yaygın kışlık montlar arasında kalıyorlar. Serttirler, giyilmeye karşı dayanıklıdırlar, ayrıca yırtılmaz, yağmur geçirmezler, üstelik harika bir örtücülük sunarlar. Bir aşağı katın dış tabakası, ince olarak ek malzemeler kullanılmasına rağmen polyester artı naylona doğru eğilim gösterir..

8. Erkek Arkadaş Blazerleri:

erkek arkadaş blazerleri

Kış boyunca, bunlar gömleklerin yanı sıra kazaklarla da katman yapmak için büyüktür. Erkek arkadaşı blazer son derece rahat, havalı bir görünüme sahip; üstelik bir kadın figürünü övüyor. Erkek arkadaş blazerleri tipik olarak polyester, naylon, suni ipek ve elastan karışımları gibi sentetik malzemelerden oluşur. Bu kızlar için kışlık ceketler ayrıca kısa, aksi takdirde uzun olur, ancak kış boyunca daha uzun olanlar tercih edilir.

9. Sağlam Kuzey Eğimi Çok Amaçlı Ceket:

Sağlam Kuzey Eğimi Çok Amaçlı Ceket

Çok yönlü, temizlemesi kolay bir ceket için tasarlanan dayanıklı North Slope Çok Amaçlı Ceket sizin cevabınızdır. Rüzgar geçirmezdir; suya dayanıklı, çok sıcak, 600 dolgu Premium Avrupa Kaz Tüyü ile şişirilmiş. Ek bonus, belirgin en büyük kuş tüyü ceketler, bu ceket şık, ince bir kesime sahiptir ve bu donma bağırsaklarını yenmek için idealdir.

10. Karanlık Cazibe:

Kadınlar İçin Kışlık Ceketler

Bu, dışarıdaki tüm kadınlar için harika bir kışlık ceket. Çok çekici siyah bir malzemeye sahiptir ve kış mevsimleri için tamamen uygun olacaktır. Sizi anında çekici gösterecek bir şey arıyorsanız, bunun kızlar için en iyi kışlık ceketlerden biri olduğu söylenebilir. Deri ceket değil ama yine de oldukça çekici ve kot pantolonla giyilebilir. Aslında bu ceketi kot pantolonlarla spor yapmak en uygunu olacaktır. Size o kadın hardcore motorcu görünümünü sunacak.

11. Kapüşonlu Siyah Kış Kadın Ceketi:

Kadınlar İçin Kışlık Ceketler

Bu muhtemelen tüm zamanların kızları için en sevimli kışlık ceketlerden biridir. Arkada bulunan bu ceketin kapüşon pıtırtısına kızlar bayılacak. Tüm bunların yanı sıra kapüşon kısmı da kahverengi renkli tüylerle iliştirilmiş ve siyah bir jean ile el ele gidecek. Gündelik bir ceket ama yine de oldukça şık ve partilerde kesinlikle spor yapılabilir. Bu sezon yeni bir şey arıyorsanız, bu ceket bu kış için mükemmel bir stil arkadaşı olacak..

12. Mavi Sıcak Kadın Kış Ceketi:

Kadınlar İçin Kışlık Ceketler

Bu özel kış ceketi, oradaki en iyi şeylerden biri. Bu ceketin spor yaptığı renk oldukça güzel ve hemen hemen her yaştan kadına yakışacak. Evet! Olgun kadınlar tarafından da taşınabilir ve hatta gövdelerinde bu şık kış koruyucu giysi ile çekici görüneceklerdir. Renk, bu ceketin en iyi özelliklerinden biridir ve kadınlar, özellikle rengi nedeniyle ceketin ilk etapta görünüşünü seveceklerdir..

13. Kadınlar İçin Kış ve Sonbahar Ceketi:

Kadınlar İçin Kışlık Ceketler

Burada, kapüşonlu olan kadınlar için bir başka çekici siyah kışlık ceketimiz var. Kış mevsimi için uygun olacağı gibi sonbahar mevsimlerinde de giyilebilir. Bir çift kot pantolon, hatta bazı yoga pantolonları veya gerilebilir herhangi bir şeyle spor yapılabilir. Bu ceketin spor yaptığı desen çok çekici ve bu tarz ceketleri spor etmeyi seven neredeyse kadınlar tarafından sevilecek. Gündelik bir giyim veya hatta bir parti giyim ceketi olarak giyilebilir. Bu ceket, en son ceket tasarımı modelini takip ediyor ve muhtemelen şu anda kadın giyiminin en iyi sergilerinden biri..

14. Kışlık Mont Ceket:

Kadınlar İçin Kışlık Ceketler

İşte kışlık kaban modelini takip eden ve kesinlikle tüm zamanların hanımları için en iyi kışlık ceketlerden biri olan bir kışlık ceket. Ceket kadınlarda çok sevimli görünüyor ve bu ceketin sergilediği şık doğası nedeniyle parti giyim ceketi olarak taşınabilir. Rengi bozulmadan tutmak istiyorsanız, bu cekete çok fazla bakım yapılır. Bu ceketin kirli beyaz rengi, her türlü hafif kötü muamele ile kolayca yok edilebilir. Bunu giy ve bu kış en iyi şekilde görün.

15. Palto Ceketi:

Kadınlar İçin Kışlık Ceketler

Bu, kullanıcının dikkatini çekecek bir şeydir. Her şeyden önce, renk çok çekici. İkincisi, bacakların çoğuyla birlikte tüm gövdeyi kaplar. Kışlık ceket şeklinde yapılmış bir paltoya benziyor. Ne olursa olsun, çok moda ve kadınlar buna bayılacak. Sokakta bu sporu yaptığınızda tüm dikkatler üzerinizde olacak ve nereye giderseniz gidin bu ceketi giyerek kış mevsiminde bu kadar çekici bir ceket giydiğiniz için fark edilecek ve hayran kalacaksınız. Bir başlık ile birlikte gelir ve tam kış koruması sağlar. Malzemeye dikkatlice bakarak çok rahat olduğunu kolayca anlayabilirsiniz..

16. En Son Kadın Kışlık Mont Tasarımı:

Kadınlar İçin Kışlık Ceketler

Bazı kışlar daha önce tartışılan ceketleri giyiyor gibi görünüyor. Ancak ceketin bele doğru olan kısmına dikkat ederseniz, daha önce bahsedilenlerden tamamen farklı olduğunu fark edeceksiniz. Oldukça kabarık ve etek benzeri bir tasarıma sahip. Kısa pantolon giyebilir ve ceketi ve altını kahverengi veya siyah deri bir ayakkabı ile spor yaparak bütün görünümü daha da çekici hale getirebilirsiniz. Bu, aslında özünden ne kadar şık olduğunuzu kanıtlayacaktır. Bu ceketi etkili bir şekilde taşıyabilirseniz, kesinlikle sizin için en iyi şeylerden biri olacaktır..

17. Şık ve Trend 2016 Kadın Ceketi:

Kadınlar İçin Kışlık Ceketler

Bu, 2016 yılının kadınları için en iyi kışlık ceketlerden biri. Henüz kış değil ve bu, onu elde etmek için en iyi zamanlardan biri olabilir. Muhtemelen, bu ceketle ilgilenen diğer tüm kadınlar da aynı şeyi yapıyor. Aklınızı başınızdan alacak ve tüm dikkati üzerinize çekecek bir şey arıyorsanız, bunun kızlar için en güzel şeylerden biri olduğu söylenebilir. Bu ceketin zincir bölgesinde spor yaptığı desen çok benzersiz ve bu özel rötuş onu diğer tüm tasarımcı ceketlerinden farklı kılıyor..

18. Mavi Kış Cazibesi:

Kadınlar İçin Kışlık Ceketler

Kışa şık bir şekilde adım atmak ister misiniz? Bunun sizin için oradaki en iyi şeylerden biri olduğu söylenebilir. Bu ceket muhtemelen kış mevsiminde, çekici görünmek istediğinizde giymeye uygun hale getirecek her özelliğe sahiptir. Bu bayanlar için mükemmel kışlık ceketlerden biridir..

19. Kırmızı Ekspres:

Kadınlar İçin Kışlık Ceketler

Bu bir stil ifadesidir. Yüzeyde yapılan çekici tasarımlara sahiptir. Bu ceketin spor yaptığı yatay çizgiler oldukça benzersiz ve bu ceketin en şık özelliklerinden biri. Kırmızı renk çok çekici ve bu kış her kadının taşımak isteyeceği bir şey olduğu söylenebilir..

20. Dar Kesim Ceket:

Kadınlar İçin Kışlık Ceketler

Bu öncekilerden farklıdır. Bu ceketin kumaşının gerektirdiği uygun vücut tipine sahip olanlar ancak spor yapabilir. Formda bir fiziğe sahipseniz, bu kadın kışlık ceketin şu anda sizin için en iyi şeylerden biri olduğu söylenebilir..

Ellerinizi yukarıda belirtildiği gibi bir tasarım üzerinde bulundurmaktan daha iyi bir şey yoktur. Bu, gardırobunuzu nihai moda şenliği yapacak. Ancak, bu sezon bir diva gibi görünmek için yukarıdan kadınlar için en yeni kışlık ceketlerden en az birini deneyin ve yatırım yapın! Kapalı kalın, ancak modaya uygun kalın!