Mergaičių meilė deimantui niekada nemirs. Kaklo papuošalai yra svarbi papuošalų rūšis, kurią dėvi kiekviena moteris. Choker karoliai, vienas iš jų. Taigi, „Diamond choker“ karoliai yra vieni iš elitinių ir karališkųjų ir netgi blaivūs, kuriuos norėtumėte įsigyti. Sunku rasti ir išsirinkti iš deimantinių kakliukų, pateikiame 9 geriausių deimantinių kaklo karolių moterims sąrašą.

„Choker“ deimantiniai karoliai:

Grožis yra tiesiog puošmena. Tiesiog nuskaitykite visus deimantinius spaustukus ir pasiimkite tai, kas geriausiai tinka jūsų asmenybei.

1. Saulės deimantų karoliai:

Saulės deimantų karoliai

Karoliai atrodo kaip princų karoliai. Platus pagrindas su sunkiais deimantiniais akmenimis, ovalios ir apvalios formos šviečia saulėje ir suteikia žvilgantį vaizdą. Bet kuri mergina, norinti vakarėlyje pasipuikuoti vilkėdama suknelę ar suknelę, šis karoliai jai būtų puikus pasirinkimas.

2. „Emerald Choker“ karoliai:

„Emerald Choker“ karoliai

Tai taip pat yra su sunkiu dizainu, bet naujausiu dizainu. Su dideliais apvaliais perlais, kabančiais apačioje, ir smaragdu, esančiu karolių viduryje, taip pat suteikiama senovinė išvaizda. Lapų formos ir pusės spiralės formos kampuose, išdėstytos pakaitomis, papildo kaklo vėrinį..

3. Atvirkštinis deimanto formos karoliai:

Atvirkštinis deimanto formos karoliai

Šis blaivios formos karoliai susideda iš plonos grandinėlės, kurios deimantai suformuoti atvirkščiai ir pritvirtinti vienas prie kito. Tarp kiekvieno deimanto yra apvalus akmuo, suteikiantis jam dizainerio išvaizdą. Vienas iš geriausių merginų chokerio dizainų, tai būtų geras pasirinkimas.

4. Siaubingas deimantinis kaklelis:

Siaubingas deimantinis pakaba

Šis kaklo gabalas atrodo kaip karališkas, kurį norėtų dėvėti kiekvienas. Jis sukurtas nuostabiu būdu, o viršuje išdėstyti kvadrato formos deimantai, o apačioje – gėlių piešiniai. Šis karališkasis deimantinis kaklo papuošalas, visiškai padengtas deimantais ir šviečia ryškiai, tikrai privers ištuštinti kišenę ir nusipirkti.

5. Kabliuko tvirtinimo deimantinis karoliai:

Kaklo tvirtinimo deimantinis karoliai

Tai paprastas, tačiau blaivus deimantų karolių gabalas. Naujovišku būdu sukurtas deimantinis kaklo papuošalas moterims turi kablio formos pagrindus, išmargintus deimantais pakaitomis..

6. „Diamond Pearl Choker“ karoliai:

„Diamond Pearl Choker“ karoliai

Šis deimantinis kaklo papuošalas yra 4 sluoksnių, o viršuje suformuoti deimanto formos kvadratiniai deimantai, o gėlių raštai su keturiais žiedlapiais suteikia švarią ir ryškią išvaizdą, o galiausiai – pusiau spiralės su perlais. juos. Apačioje besisukantys perlai taip pat suteikia elitinę išvaizdą. Tai vakarėlio aprangos galimybė puikia proga, į kurią gali bet kas.

7. Specialus deimantinis karoliai:

Specialus deimantinis karoliai

Ypač platus deimantinis karoliai su didžiuliu smaragdu tarp jų ir su juo viršuje suteikia gražią išvaizdą. Panašiai suprojektuotos dvi karolių pusės, atskirtos viena nuo kitos kampuose su kabančiu deimantų rinkiniu ir smaragdu tarp jų, suteikia nuostabią išvaizdą.

8. Unikalus deimantinis kaklelis:

Unikalus deimantinis spaustukas

Kaklo papuošalas su auksine grandine ir deimantais, išmargintais linijiniu būdu su smaragdu viduryje, suteikia nepakartojamą išvaizdą. Tai atrodo kaip auksiniai deimantų papuošalai, deimantiniai kaklo papuošalai mergaitėms su dizainerio išvaizda.

9. „Ruby Diamond Choker“ karoliai:

„Ruby Diamond Choker“ karoliai

Tai tradicinis deimantinis karoliai su tipiškų Pietų Indijos papuošalų išvaizda. Sunkus kaklo papuošalas su gėlėmis dygliuotomis deimantinėmis gėlėmis viduryje su rubino akmeniu ir paprastu lapų dizainu bei aukščiau nurodytu kryželiu – tai kūrybiškai sukurtas ornamentas. Jei norite tradicinio kaklo papuošalo, tai būtų geriausias pasirinkimas jums.