„Churidar“ taip pat pavadino „Salwar-kurta“ vienu iš tradicinių drabužių Indijoje, kuris didina moteriškumą, nes mada plinta kaip virusas, taip yra ir kalbant apie tradicinę aprangą, dėvimą kitose užsienio šalyse, Vakarų šalyse churidars dažniausiai dėvimi vasarą dėl blizgančios perspektyvos.

naujausi-ilgi-churidar-topai-dizainas-mergaitems

Merginos gali pabandyti pritaikyti savo vakarietišką kurtą arba suprojektuoti „Anarkali“ kostiumą su akmenimis ir siuvinėjimo darbais, išmėginti kratinius iš paprasto audinio ir tada susiūti audinį.

Įvairių tipų „Churidar“ moteriški marškinėliai:

Čia yra 15 populiariausių „Churidar“ geriausių modelių, kurie padeda jaunoms merginoms ir moterims atrasti nežinomą dizainą ir žinomą dizainą, kurį galima dėvėti, kad būtų paryškintas Indijos aprangos universalumas, demonstruojantis jį ir kaip šiuolaikinę aprangą.

1. Ilga tiesi Kurta:

Ilga tiesi Kurta

Tai yra viena iš labiausiai matomų kurtų, kurias dėvi visų amžiaus grupių moterys. Dėl savo paprastos ir elegantiškos išvaizdos šio tipo kurta gali būti kasdieninė ar oficiali apranga. Tiesi kurta yra iki kelio ilgio, be jokių iškilimų apačioje.

2. Block Pattern Straight Churidar:

Bloko modelio tiesus churidar

Blokinis raštas aplink audinį su skirtingomis spausdintų blokelių spalvomis, kurios paprastai yra kontrastingos spalvos. Tačiau tinkamo spalvų derinio pasirinkimas vaidina svarbų vaidmenį, kad būtų parodyta tobula dienos apranga. Šio tipo kurta yra tiesi ir iki kelių, o apačioje šiek tiek pailgėja.

3. Spausdintas Churidar:

Spausdintas Churidar

Paprasta spausdinta kurta su nėriniais ar Saturno kūriniais, skirta kaklui. Tokio tipo kaklo darbas suknelei suteikia puikios kokybės, taip pat sumažina papildomų priedų. Šio tipo kurta dažniausiai dėvima kaip atsitiktinė apranga.

4. Marškinių stiliaus Kurta:

Marškinių stiliaus Kurta

Šio tipo „churidar“ viršutinė dalis yra paklausiausia bet kurioje mados parduotuvėje. Tai Indijos churidaro ir vakarietiškų marškinių modelio sintezė. Tai yra viena iš madingų aprangų ir svarbiausia pasirinkti tinkamą medžiagą. Dažniausiai matomi džinsiniai audiniai arba lino audinys. Jis dėvimas iki kelių iki kelių su antblauzdžiais.

5. Aukštas ir žemas „Churidar“ viršutinis dizainas:

Aukšto ir žemo lygio „Churidar“ dizainas

Tai dažniausiai dėvima tarp jaunų žmonių, nes ji suteikia elegantišką ir modernizuotą išvaizdą. Priekinis apvadas yra trumpesnis, palyginti su nugara, be jokių šoninių pjūvių, todėl atrodo suknelė.

6. Kaftan Churidar viršus:

Kaftan Churidar Topas

Dabar tai yra tendencija visoms jaunoms kolegijos merginoms. Tai laisvai priglundanti kurta su plačiomis rankovėmis, krentanti žemyn kaip kritimas, kuri išskleidžia spalvingumą ir įmantrią išvaizdą. Ši apranga paprastai derinama su antblauzdžiais ar džinsais. Labiausiai dėvėtas kaip vasaros mėgstamiausias audinys.

7. Princess-Cut Kurta modelis:

Princesės iškirptas Kurta modelis

Princesės kirpimo ID, naudojamas moteriškoms palaidinukėms susiūti, šios siūlės išryškina moteriškus kūno linkius. Kurtui gaminti naudojamas tas pats pjovimo principas. Šie siūlių kirpimai prasidėjo nuo peties ir tęsėsi iki juosmens srities, kuri išryškina kūno išlinkimus su 3/4 rankovėmis.

8. Asimetriška ilga viršūnė Churidar:

Asimetriška ilga virvė Churidar

Moterys mėgsta išbandyti įvairius drabužius su skirtingais kirpimo modeliais. Tame sąraše yra asimetriška kurta. Šį modelį dažniausiai dėvi žiniasklaidos žmonės, norėdami išsiskirti iš minios. Naudota medžiaga yra krepas, georgetė, šifonas, kurie yra lengvi, o tai suteikia nepriekaištingą išvaizdą.

9. Naujausia dvigubo sluoksnio Kurta:

Naujausia dvigubo sluoksnio Kurta

Kaip rodo pavadinimas, tai yra dviejų sluoksnių salwar. Abu sluoksniai gali būti susiuvami pagal išmatavimus arba atskiri salwar su vienu audiniu be rankovių ir kitu, kuris gali būti dėvimas ant jo, kaip paltas su rankovėmis, kurios yra 3/4. Išskirtinė spalva daro aprangą nekalbingą tarp minios.

10. Apverčiamos „Churidar“ viršūnės:

Apverčiamos „Churidar“ viršūnės

Šio tipo kurta yra ekonomiškiausia veislė, be kita ko, nes ją galima dėvėti tiek iš šono. Pasukimas ir posūkis yra raktiniai žodžiai ne tik jos pranašumas, bet ir sumažina moterų aprangos pasirinkimą, o drabužių spinta jau pilna.

11. Indo-Vakarų Kurta:

Indo-Vakarų Kurta

Sukūrę savo stiliaus pareiškimą, išryškėja indo-vakarietiškas stilius. Šio tipo modeliai dažniausiai išryškinami suprojektuojant išskirtinę iškirptę, pridedant nėrinių ar tinklinio audeklo aplink kaklo sritį, naudojant naujoviškus kirpimus ir rankovių dizainą. Šis modelis dažniausiai yra virš kelių lygio su antblauzdžių pora.

12. Grindų ilgio „Churidar“ viršūnės vestuvėms:

Grindų ilgio „Churidar“ viršūnės vestuvėms

Šio tipo kurta dažniausiai dėvima šventiniu laikotarpiu arba ypatingomis progomis, tokiomis kaip vestuvės. Šiais laikais Indijos nuotaka priėmimo vakarėliui linkusi rinktis grindų ilgio kurtą dėl puikios išvaizdos, kurią išryškina mūrijimas ir nėrinių rankovės su siuvinėjimo darbais. Vakarėlio pradžiai pakanka gero plaukų makiažo su šia suknele.

13. Užsidegusi Churidar Kurta:

Užsidegusi Churidar Kurta

Išsiplėtusi kurta yra stilinga dėl savo išpuoselėtos išvaizdos, kurią nusipirko siuvėjas, o suknelės moteriškumas yra gerai išlaikytas. Tai yra viena iš „Anarkali kurta“ rūšių, tačiau tokio tipo kurtos kurtos yra pagamintos iš medvilninio audinio, o raketės yra palyginti kompaktiškos. Išsišakojęs apvadas puikiai tinka aukštoms merginoms.

14. Anarkali ilga viršūnė Churidar:

Anarkali ilga viršūnė Churidar

Žodis „Anarkali“ priverčia merginas išprotėti, jis toks madingas ir mylėjo aprangą nuo jaunų iki vidutinio amžiaus moterų, netgi populiari tarp mažų vaikų. Ši kurta išryškina tobulą kūno formą, pavyzdžiui, obuolio ar kriaušės ar smėlio laikrodžio formą, nukrenta žemiau kelio lygio ir išsilieja. Ši kurta tiesiai aplink biustas regioną ir atsiveria su blyksniu. Paprastoms mergaitėms, pasirinkus tinkamą spalvą ir dizainą, išryškėja tobula išvaizda.

15. Dizaineris Dhoti Style Kurta:

Dizaineris Dhoti Style Kurta

Dhoti stilius yra artėjanti moterų aprangos tendencija. Tarp įprastų dizainų tokio tipo dizainai išryškina įvairovę ir kūrybiškumą. Tokia kurta yra laisva ir patogi vartotojui. Dažniausiai rekomenduojama vakarėliams. Aplink juosmenį galima dėvėti diržą, kad pagerintumėte kūno išlinkimus.

Moterys papildo save pasirinkdamos tinkamą drabužių komplektą, atitinkantį jos veido spalvą, ūgį ir svorį. Tai taip pat daug pasako apie jos asmenybę. Salwar Kurta yra vienas iš senesnių tradicinių drabužių, kuriuos dėvėjo Indijos moterys, ir jis tęsia savo palikimą valdyti ir šiandieniniame mados pasaulyje. Kuriant šiuos kurtus, improvizacija išgarsino ne tik tradicinius, bet ir kūrybiškumo srautus. Kad augtų aukštai, moterys turėtų mieliau dėvėti paprastą kaklo dizainą. Moterys, kurios yra smulkios, turėtų pabandyti dėvėti kurtas, turinčias batų kaklo dizainą, arba su mandarinų apykaklėmis.