Uzun çoraplar piyasada her zaman en sevilen çorap türüdür. Hem erkekler hem de kadınlar bunları kullanır. Erkekler bunları çoğunlukla lekeli ürünler ve kışlık giysiler olarak kullanırlar. Bayanlar stil için kullanır, forma, spor vs. uzun çorap bölümünde bayanlar için birçok çeşit mevcuttur. Erkek bölümü de birçok tasarımla dolu.

Yeni Modellerde En İyi Uzun Çoraplar:

Çeşitli uzun çorap tasarımlarını burada keşfedebilirsiniz. En sevdiğini seç ve dene.

1. Kadın Dantelli Uzun Çorap:

Kadın Dantelli Uzun Çorap

Siyah renkli bu bayan uzun çorapları deneyebilirsiniz. Bu dantel malzemeden yapılmıştır ve son derece gerilebilir. Fakat geniş dantel bantlardır ve son derece rahattırlar. Tam bir şık görünüm elde etmek için ayakkabılarınız ve şortlarınızla giyebilirsiniz..

2. Kawali Panda Uzun Çorap:

Kawali Panda Uzun Çorap

Artık o eski sıkıcı düz uzun beyaz çorapları giymek zorunda değilsin. Çoraplarınızda benzersiz bir şey deneyin. Üzerinde Panda tasarımı olan bu beyaz çoraplara gelince, bu teninizde çok yumuşak olan kadife malzemeden üretilmiştir. Son derece rahat ve aynı zamanda şık görünüyor. Aynı tasarımla birçok farklı renk elde edeceksiniz..

3. Erkek Ayak Uzun Çorap:

Erkek Ayak Uzun Çorap

Çoğu erkek uzun çorap tasarımı, üst çizgili düz renktir. Bu tasarım bundan farklı. Pamuk, elastin ve spandex malzemeden yapılmış bu muhteşem tasarımı deneyebilirsiniz. Bu nem emiciliği ile çok iyi bir çorap. Böylece ayaklarınızı kokusuz tutar.

4. Renkli Çizgili Uzun Çorap:

Renkli Çizgili Çorap

Bayanlar için uzun çizgili çorap tasarımına baktığınızda, bulabileceğiniz en ünlü tasarım bu. Renkli tasarıma sahip pamuklu çoraplardır. Siyah ayakkabınızla giyebilir ve aynı zamanda seksi ve şık olabilirsiniz. Çorabın boyu çok yüksek ve bunu kısa bir elbise ile giyebilirsiniz..

5. El Yapımı Bayan Yün Çorap:

El Yapımı Kadın Yün Çorap

Evde yün çorap yapabilirsiniz. Bu, deneyebileceğiniz uzun yünlü çorapların iyi bir tasarımıdır. Bu kış için mükemmel bir giyim. Üzerindeki renkli tasarım harika görünüyor ve herhangi bir elbisenizle giyebilirsiniz. Yürüyüş botu veya terlik ile giyin, bu çoraplar size maksimum konfor sağlayacaktır..

6. Sıcak Pembe Diz Boyu Mürettebat Çorapları:

Sıcak Pembe Diz Boyu Çorap

Uzun Pembe çoraplar her zaman kızların favori tercihidir. Bu, özellikle tasarımı ekstra çekici kılan beyaz bir kombinasyonla birlikte gelir. Bu pembe çoraplar çok güzel ve kaliteli pamuk, elastan ve elastin malzemeden yapılmış. İster botlarınızla ister ayakkabılarınızla giyebilirsiniz..

7. Erkek Uzun Diz Çorapları:

Erkek Uzun Diz Çorap

Bu, birinci sınıf bir erkek uzun diz çorap tasarımıdır. Türk pamuğu malzemeden üretilmiştir ve maksimum nefes alabilirlik ve rahatlık sunar. Tasarım çok renkli tiptir ve herhangi bir ayakkabı tipi ile kombinleyebilirsiniz. Çoraplar dayanıklıdır ve şık görünmenizi sağlar.

8. Kırmızı ve Beyaz Uzun Çizgili Çoraplar:

Kırmızı Beyaz Uzun Çizgili Çorap

Beyaz ve kırmızı kombinasyonu her zaman popülerdir. Bu tasarım, dayanıklı pamuklu, spandeks malzemeden yapılmış kırmızı uzun çoraplardır. Doğru şekilde oturacak ve dizlerinizin üzerinde uzun olacak şekilde üretilmiştir. Çizme, ayakkabı vb. ile kısa elbise ile giyebilirsin, bu çorap tasarımı seni sıcak yapacak.

9. Gri Bacak Isıtıcı Çoraplar:

Gri Bacak Isıtıcı Çorap

Kendinizi rahat ettirmek için bu güzel düz uzun gri çorapları deneyebilirsiniz. Siyah ayakkabı ve botlarınızla giyebileceğiniz pamuklu diz boyu uzun çoraptır. Pamuk, poliamid ve şeritten yapılmıştır. Bu el yapımı bir üründür ve aynı tasarımın birçok rengini elde edebilirsiniz..

Her birini kontrol ettiniz mi? Hangisi senin favorin? En sevdiğinizi seçin ve kısa şirin bir elbise ve bir çift ayakkabı ile deneyin. Daha fazla cilt probleminden kaçınmak için kaliteli çoraplar seçin. Malzeme aynı zamanda nefes alabilir ve rahat olmalıdır.