Ayak bileği çorapları, ayak bileğinizin hemen üzerinde bir uzunluğa sahip olacaktır. Erkekler ve kadınlar için bu favori bir çorap türüdür. Size ekstra konfor, iyi performans ve doğru uyum sağlamak için yapılmıştır. Herhangi bir ayakkabı tipinde bir çift bilek destekli çorapla sokağa çıkmaya hazır olun.

Farklı Modellerde Şirin Bilek Çorapları:

İşte Resimlerle Erkekler ve Kadınlar için En İyi 15 Ayak Bileği Çorabımıza bakın. Aşağıdaki listeden en iyisini seçin.

1. Gri Erkek Bilek Çorapları:

Gri Erkek Bilek Çorabı

Bu, sezondan bağımsız olarak her zaman giyilebilen erkek ayak bileği çoraplarıdır. Aynı anda rahatlık ve dayanıklılık sağlayan yün, spandeks, naylon karışımından yapılmıştır. Beklenen görünümü elde etmek için şortlarınızla giyebilirsiniz. Bu aynı zamanda antibakteriyel ve koku önleyici koruma ile birlikte gelir. Size rahatlık sağlamak için nefes alabilen havalandırmalara da sahiptir..

2. Renkli Ayak Bileği Çorap Bayan:

Renkli Bilek Çorap Bayan

Bayan bilekte çorap bölümüne gelince, çok renkli çoraplar alacaksınız. Siyah ve beyaz renkler yerine her zaman renkleri tercih ederler. Bu çorap pamuk, elastan ve naylon malzemeden yapılmıştır ve bu size iyi uyum ve rahatlık sağlar. Çorapların uzunluğu ayak bileğinizin hemen üzerindedir. İyi bir çift ayakkabı ile herhangi bir gündelik elbise ile giyin.

3. File Ayak Bileği Çorapları:

File Ayak Bileği Çorapları

Bazen bu çorapları giydiğinizde ayaklarınız için biraz nefes vermek istersiniz. Bu bir çift file ayak bileği uzunluğunda çorap, kadın ayakkabılarıyla giymeyi seçebilir. Bu naylon ve spandeks malzemeden yapılmış sevimli pembe bir çoraptır. Şık bir görünüm elde etmek için bot, babet veya topuklu ayakkabılarınızla deneyebilirsiniz..

4. Beyaz Pamuklu Düşük Bilek Çorapları:

Beyaz Pamuk Düşük Bilek Çorap

Bazen ayakkabılarınızı kokudan korumak veya kaymayı önlemek için çorap giymeniz gerekir. Bu, iyi gerilebilir elastik malzemeye sahip kadınlar için düşük ayak bileği çoraplarıdır. Size ekstra rahatlık sağlamak ve sizi kaymaya karşı korumak için yapılmıştır. Bu çorapları her mevsim giyin ve aynı zamanda şık ve rahat olun. Tasarım görünmez bir tekne tarzıdır.

5. Ayak Bileği Destek Çorapları:

Ayak Bileği Destekli Çorap

Bu tür çoraplar hakkında bilginiz var mı? Ayak bileklerinize küçük bir sıkıştırma olursa, ayak bileklerinizi desteklemek için çorap giyebilirsiniz. Bu bakırlı bir ayak bileği destek çorabıdır. Isıyı korumak ve vücut ağrısını ve şişmeyi azaltmak için yapılır. Kaliteli polyester, naylon, elastodin, bakır ve suni ipek malzemeden üretilmiştir. Hareket kabiliyetinizi ve kan dolaşımınızı iyileştirmeye yardımcı olur.

6. Bayan Düşük Bilek Çorapları:

Bayan Kısa Bilek Çorap

Çoraplarınızı göstermekten hoşlanmıyorsanız, düşük bilekli çorap tasarımını tercih edebilirsiniz. Bu mükemmel bir çift düşük ayak bileği çorabı. Bütün gün rahatlıkla giyebilirsiniz. Bu çorapları bot, ayakkabı veya babetlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Malzeme bakterilerden korumak için yapılmıştır ve ayrıca kokuya dayanıklıdır..

7. Ten Rengi Bilek Boyu Çorap Erkek:

Ten Rengi Bilek Boyu Erkek Çorap

Erkeklerin şık olması için bu ten rengi ayak bileği uzunluğundaki çorapları deneyebilirsiniz. Bu çorapları giyerek çorap ve cilt arasındaki farkı belirlemek zordur. Size rahat bir uyum sağlamak için rahat pamuklu spandeks malzemeden yapılmıştır. Bu mükemmel uyum ile cildinizde yumuşak olacak.

8. Spor için Erkek Ayak Bileği Çorapları:

Spor için Erkek Bilek Çorabı

Spor çorapları söz konusu olduğunda, bu Nike ayak bileği çoraplarını deneyebilirsiniz. Bu, ayaklarınız için iyi bir rahatlık sağlamak için nefes alabilen pamuklu malzemeden yapılmıştır. Malzeme cildinizdeki nemi emebilir ve ayakkabılarınızı ve bacaklarınızı kokusuz tutabilir. Bunu birçok farklı renkte alacaksınız. Ayrıca size mükemmel bir uyum sunarlar.

9. Siyah ve Gri Ayak Bileği Çorapları:

Siyah ve Gri Bilek Çorap

Çorap söz konusu olduğunda çoğu kişi siyah rengi tercih eder. Bu, üzerinde gri tasarımlı siyah bir ayak bileği çoraptır. Kaliteli malzemeden üretilmiştir ve çok incedir. 3 katlı yapıda olup tamamen su geçirmezdir. İç katman yündür ve size sıcaklık ve rahatlık verir. Dış katman naylon, orta katman su geçirmez membranlıdır. Bunu her mevsim deneyin ve rahat olun.

10. Siyah Beyaz Ayak Bileği Çorapları:

Siyah Beyaz Bilek Çorap

Bu beyaz bilekte çorapları seçerek sportif bir görünüm kazandırın. Görünümünü geliştirmek için üzerinde siyah şeritler var. İster günlük ister spor ayakkabılarınızla kullanabilirsiniz. Bu, ayaklarınızdaki nemi emmeye yardımcı olur ve kokusuz kalmasını sağlar. makinede yıkayabilirsin.

11. Çiçek Desenli Bayan Bilek Çorapları:

Çiçek Desenli Bayan Bilek Çorap

Çorap tasarımında farklı bir şeyler denemeye hazır mısınız? Bu birinci sınıf bayan ayak bileği çoraplarını çekici çiçek tasarımı ile giyebilirsiniz. Bu, yeterli solunum alanı ile giymek çok rahat. Bu seksi çorap tasarımıyla bacağınızla gurur duyacaksınız. Yumuşak ağ malzemeden yapılmıştır. Herhangi bir ayakkabı ile deneyin.

12. Sevimli Ayak Bileği Boyu Çorap:

Sevimli Bilek Boyu Çorap

Bazı şirin bilek boyu çorap tasarımlarını denemeye hazır mısınız? Bu süpermen yenilik ayak bileği uzunluğundaki çoraplara gidebilirsiniz. Bu, yüksek kaliteli pamuk ve spandeks malzemeden yapılmıştır. Çoraplar, size ekstra rahatlık sağlamak için kaliteli elastik malzemeden yapılmıştır. Çoraplar teri emer ve ayaklarınızı kokudan korur. Eşsiz bir görünüm için deneyin.

13. Koku Kontrollü Bilek Boyu Çorap:

Koku Kontrollü Bilek Boyu Çorap

Çoraplarınızdan gelen kötü kokudan bıktınız mı? Koku kontrollü bu renkli bilek boyu çorapları deneyin. Dayanıklılık için düz dikişli burun ile çeşitli baskı ve renkler ile birlikte gelir. Bu güzel çorap çiftlerini giyerek bütün gün taze olabilirsiniz. Bu, dayanıklı ve tüm gün konfor sağlayan yüksek kaliteli pamuklu malzemeden yapılmıştır..

14. Gri Ayak Bileği Çorapları:

Gri Bilek Çorap

Bu gri ayak bileği çoraplarını spor kıyafetleriniz olarak deneyin. Bu, yumuşak nefes alabilen malzemeye sahip hafif bir çoraptır. Ayrıca, iyi bir tutuş elde etmenize yardımcı olan kavrayıcı ipliklerle birlikte gelir. Malzemenin nemi emme gücü vardır ve ayaklarınızı kokudan uzak tutar. Şık olmak için bunu çoraplarınızla giyin.

15. Dantel Ayak Bileği Boyu Çorap:

Dantel Bilek Boyu Çorap

Bu, kadınlar için sevimli bir ayak bileği uzunluğunda çorap çiftidir. Kokusuz kalması için resmi ayakkabılarınızla giyebilirsiniz. Bu, iyi tasarıma sahip sevimli pembe dantel malzemeden yapılmıştır. Size ekstra tutuş ve rahatlık sağlamak için tasarlanmıştır. Malzeme nefes alabilir ve ayaklarınızdaki nemi emer. Sonucu öğrenmek için bir kez deneyin.

En çok hangi tasarımı seviyorsunuz? Hepsi denemeniz gereken çeşitli tasarımlardır. Çorap çeşitleri sadece kadınlar için değildir. Erkekler de deneyebilir. Günlük kullandığımız önemli bir aksesuar olduğu için her zaman iyi malzemeden yapılmış çorapları tercih edin. Bu nedenle, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli seçeneklerin farkında olun..