Tüp çoraplar, uzun tüp formundaki gerilebilir çoraplardır ve şekilli topuğu yoktur. Bunlar 1970’lerde ortaya çıktı ve basketbol ve futbol aracılığıyla popüler hale geldi ve bu da onları daha popüler hale getirdi. Bu çoraplar geleneksel olarak beyazdır ve bantları genellikle spor takımının rengine boyar. Bir süre sonra bu çoraplar moda dünyasına girdi ve iş ve gündelik giyim olarak giyildi. Açıkça tanımlanmış topuk ve ayak bileği bölgesinin olmaması nedeniyle, hepsine uyan tek bedendir..

Görüntülü Kadın ve Erkekler İçin Son Tüp Çorap Tasarımları:

İşte en iyi 9 tüp çorap; onları birer birer görelim.

1. Beyaz Tüp Çorap:

Beyaz Tüp Çorap

Beyaz, çorapların geleneksel rengidir. Herhangi bir spor takımının takım rengiyle kusursuz bir şekilde uyum sağlar. Bu çoraplar ayrıca soğuk havalarda ayağı sıcak tutar ve yazın yeterli hava sirkülasyonu sağlar. Ama tek şey, kolayca lekelenirler..

2. Çizgili Tüp Çorap:

Çizgili Tüp Çorap

Stripes süitler her erkek içindir. Her durum için mükemmeldirler. Çizgili tüp çoraplar, gündelik sporların yanı sıra iş kıyafetlerini de eşit derecede tamamlar. Gardırobunuzu her desenden çizgili çoraplarla stoklayın.

3. Yün Tüp Çorap:

Yün Tüp Çorap

Yün, doğal antimikrobiyal özelliklere sahip benzersiz bir kumaştır. Suyu doğal olarak uzaklaştırdığı da bilinir, bu da onu kış için mükemmel bir aşınma yapar. Kış sezonu için birkaç yün çoraba yatırım yapın.

4. Kaşmir Tüp Çorap:

Kaşmir Tüp Çorap

Kaşmir çok yüksek bir kumaştır. Genellikle bir çorapla ilişkilendirilmese de, çoraplar için mükemmel bir kumaştır. Keçi montunun yapağı tabakasından yapılmıştır, ayakları kış soğuğundan ve dondan korur. Ateşe dayanıklı olması aynı zamanda şöminenin önünde oturmayı da mükemmelleştirir..

5. Siyah Tüp Çorap:

Siyah Tüp Çorap

Siyah güç, zarafet ve güçlü giyinme ile ilişkilidir. Siyah aynı zamanda her durumun rengidir ve her iş kıyafeti ile gündelik şıklığı eşit derecede tamamlar. Bu siyah çorapları mutlaka gardıropta stoklayın. Bu renk lekelerinin en büyük avantajı bu renk şoklarda görünmeyecektir..

6. Kırmızı Tüp Çorap:

Kırmızı Tüp Çorap

Yoğun ve sıcak bir renk olan kırmızı, güçlü pansumanlarda yerini bulmakta yavaşlıyor. Kırmızı aynı zamanda zıtlıkların rengidir. Erkekler kırmızı çorap tercih ettiğinde tenine güvendiğini söyler ve kadınlar için bu çoraplar tüm kişiliğine farklı bir boyut katar..

7. Pembe Tüp Çorap:

Pembe Tüp Çorap

Pembe kadınsı bir renktir ama aynı zamanda isyanın da rengidir. Kadınlar, güçlü aşınmalarını tamamlamak için pembe tüp çorapları tercih ederken, varlığına güvenen erkekler, monokrom seçenekleri tamamlamak için pembe çorapları tercih ediyor..

8. Yeşil Tüp Çorap:

Yeşil Tüp Çorap

Yeşil, canlılığın ve sağlığın rengidir. Aynı zamanda ortak sporun renklerinden biridir. Yeşil çoraplar, çoğu iş kıyafeti ile gitmek için tercih edilen bir renk olmayabilir, ancak gündelik bir durum veya bir oyun için hava atmak için çok havalı bir renk mi? Sıradan bir durum için bu alışılmışın dışında parçalardan birini saklayın.

9. Diz Boyu Tüp Çorap:

Diz Boyu Tüp Çorap

Diz boyu uzun tüp çoraplar spor kültürünün bir parçasıdır. Ancak uzun çorapların arkasında bilimsel bir unsur da var. Diz boyu çoraplar, bir oyunda ek bir avantaj olan oksijen tüketimini iyileştirmek için sıkıştırma kuvveti kullanır. Bu çoraplar ayrıca kan dolaşımını iyileştirerek ayaklardaki şişmeyi azaltmaya yardımcı olduğu için yaşlılar tarafından da yaygın olarak giyilir..

Tüp çoraplar, tek renkli ve spor giyim günlerinden çok uzun bir yol kat etti. Bu çoraplar canlı renklerde mevcuttur ve iş veya gündelik günlerde giymek için ilginç bir seçimdir. Ayrıca etrafta dolaşmak için mükemmeldirler ve gerektiğinde doğanın unsurlarından korurlar..