Tüm erkek ve kadın gardırobunda görülen bu tür bir giyim aksesuarını kesinlikle “Çorap” olarak incelediğimizde ve düşündüğümüzde, bu günlük olarak giyilen bir malzemedir. Amerika merkezli bir şirket olan Hanes, işleri daha kolay ve rahat hale getirmek için giyim aksesuarı üretiyor, bu aksesuarlardan biri de “Hanes Çorapları” ve benzersiz tasarım ve üst düzey teknoloji kullanıyor..

Yeni Modellerde En İyi Hanes Çorap:

Burada size Resimli Kadın ve Erkek 9 Top Hanes Çorabı sunuyoruz. Ayakkabı tipinize göre en iyisini seçin.

1. Hanes Pamuklu Spor Çorapları:

Hanes Pamuklu Spor Çorapları

Erkekler için Hanes Pamuklu Çorap, kesinlikle daha uzun süre giyilebilecek en rahat olanıdır. Pamuklu malzeme tabandan itibaren oluşturma özelliğine sahip olduğundan ve ayrıca çorap daha uzun süre giyildiğinde teri emer..

2. Hanes Kadın Spor Çorapları:

Hanes Kadın Spor Çorabı

Hanes kadın çorapları tasarlamaya gelince, göz alıcı bir tasarım yaratmak için bir miktar yaratıcılığa yatırım yapılır. Bu hanes spor çorapları da tasarım çorap kategorisine giriyor. Çorap yapımında kullanılan tasarım çizgili ve renkli malzeme kullanmaktır..

3. Hanes Erkek Çorapları:

Hanes Erkek Çorap

Mürettebat çorapları, onlarca yıldır kullanılan ve günümüzün moda dünyasında tasarımını koruyan en yaygın tasarımdır. Topuktan başlayan ve baldır orta bölgesine kadar uzanan mürettebat çoraplarında. Bu bir hanes tüp çorap.

4. Kadın Ayak Bileği Çorapları:

Kadın Bilek Çorabı

Bu tip çoraplar mini mürettebat çorabı olarak da adlandırılabilir. Bu mini mürettebat çoraplarında Hanes ayak bileği çorapları, alışılmış tasarım olan burnu kaplayan topuktan başlar ve daha sonra ayak bileği kemiği bölgesi olarak da adlandırılabilecek ayak bileği bölgesine kadar uzanır..

5. Hanes Delikli Kadın Sneaker Çorap:

Hanes Delikli Bayan Sneaker Çorap

Delikli çoraplar, topuklu veya pompalı çorap kombinlerinde kadınların en çok tercih ettiği çorap türüdür. Çoraplar hem ayak parmaklarını kapatarak hem de topuğu yastıklayarak koruma özelliğini koruduğu gibi şık bir görünüm de sağlar..

6. Erkek Dekolte Hanes Siyah Çorap:

Dekolte Hanes Erkek Siyah Çorap

Siyah, resmi bir toplantıya veya arkadaşlarla sıradan bir toplantıya katılmaktan hoşlanabilecek her türlü durumda iyi olduğu için erkekler tarafından en yaygın olarak kullanılan bir iş çorabı rengidir. Çarpıcı özelliği, minimalist bir özellik veren düşük kesim tasarımıdır..

7. Baldır Üstü Beyaz Hanes Çorapları:

Beyaz Hanes Çorap Baldır Üstü

Dekolte, bilek boyu ve bisiklet boyu çorap tipinin varlığını öğrendikten sonra, sıradaki özellik kesinlikle baldır ortasının üzerine uzanan Hanes erkek çorapları olabilir. Baldır bölgesini örtme özelliği her türlü dış tehlikeye karşı iyi koruma sağlar..

8. X-Temp Hanes Kuru Çorap:

X-Temp Hanes Kuru Çorap

Bu çorabın tasarımında kullanılan koku koruma teknolojisi, Hanes firmasının sunduğu bu çorabın en şaşırtıcı özelliğidir. Çorabın tasarımında kullanılan pamuklu malzeme, temiz hava teknolojisinde nefes alma özelliğine sahiptir..

9. No Show Kadın Hanes Çorap:

No Show Kadın Hanes Çorap

No show çorap tasarımı, genç kızlar ve bayanlar arasında kesinlikle dikkat çeken Hanes’in sunduğu harika bir özellik. Çorabın uzunluğu ayak bileği bölgesinin hemen altındadır, bu da görünmeme efekti verir..

Hanes çorap çeşitleri hakkında derinlemesine bilgi edinmek, bu makaleyi okumak için harcanan zamana kesinlikle değer. Hanes çorap tasarımları çok olduğu için doğru özelliği ve tasarımı bilmek, ayağınıza tam oturan çorabı belirlemede çok önemlidir..