Cüzdanlar öncelikle nakit para, kredi kartı, kimlik, ehliyet tutmak için yapılmıştır. Ardından, pasaportlar, çek defterleri vb. gibi diğer ihtiyaçların da taşınmasının gerekli olduğu bir zaman geldi. Cüzdanın birincil işlevi değişti ve yeni bir uzun cüzdan stili ortaya çıktı. Uzun cüzdanlar, erkeğin göğüs cebinde tutmak için idealdir ve seyahat ederken idealdir. Uzun cüzdanlar parayı yatay olarak tutar ve kıvrımlarda yırtılma korkusu yoktur..

Trendde Erkek ve Bayanlar İçin Yeni ve Şık Uzun Cüzdan Tasarımları:

İşte uzun boy cüzdanların en iyi 9 tasarımı.

1. Hakiki İnek Derisi İki Katlı Uzun Cüzdan:

Hakiki İnek Derisi İki Katlı Uzun Cüzdan

Bu Cüzdan İnek derisinden elde yapılmıştır. 8 kredi kartı yuvası ve 2 kimlik penceresi vardır. Ayrıca fermuarlı cebi ve nakit para koymak için 2 cebi vardır. Deri yumuşak ve dayanıklıdır. Hediye etmek için de iyi bir cüzdan türüdür.

2. Vintage Görünümlü Hakiki Deri Uzun Bifold Cüzdan:

Vintage Görünümlü Hakiki Deri Uzun Bifold Cüzdan

Bu şık cüzdan ultra incedir ve Vintage deriden yapılmıştır. Ayrıca 13 adet kredi kartı yuvası, 1 adet kimlik gösterme penceresi, 2 adet nakit para odası ve 2 adet sim kart yuvası bulunmaktadır. Tüm hayati bilgilerimizi güvende ve emniyette tutmak için RFID engelleme özelliğine sahiptir..

3. El Yapımı Deri Uzun Bisikletçi Cüzdanı:

El Yapımı Deri Uzun Biker Cüzdan

Tamamen el yapımı bir cüzdandır. Motorcu Cüzdanı olarak da bilinir. Bitkisel taba deriden yapılmıştır ve çok dayanıklıdır. Kredi kartlarını koymak için 8 cebi ve nakit için 2 yuvası vardır. Ayrıca şık bir görünüm veren pirinç zincire bağlı pirinç madalyona sahiptir..

4. Zeytin Derisi Uzun Cüzdan:

Zeytin Derisi Uzun Cüzdan

Eski bir görünüm veren iyi yıpranmış deriden yapılmıştır. Tarzı ve özü olan çok yönlü bir cüzdana sahiptir. 6 kart yuvası ve para tutacağı olarak 2 iç cebe sahiptir. İki tonda gelir – koyu kahverengi ve duman rengi.

5. Para Uzun Cüzdan Çanta:

Para Uzun Cüzdan Çanta

Bu çok amaçlı bir cüzdandır; sürgülü kapatma düğmesi vardır. Pasaportu koymak için bir cebi, 12 kart yuvası ve 3 büyük cebi vardır. Çeşitli belgeleri tek bir yerde tutabilir ve seyahat için idealdir. Havalimanı terminallerindeki tüm telaş ve karmaşayı ortadan kaldırır..

6. Erkek Deri Uzun Cüzdan:

Erkek Deri Uzun Cüzdan

Bu uzun cüzdan saf deriden ve modaya uygun bir organizatörden yapılmıştır. Bir dizi kredi kartının yanı sıra nakit de tutabilir. Bu, bir stil ifadesi yaratmayı seven erkekler için uygundur. Üç klasörde kredi kartları için 18 yuva, kimlik için 1 pencere yuvası ve çek defteri, nakit vb..

7. Siyah & Kahverengi Yönetici Uzun Cüzdanı:

Siyah& Kahverengi Executive Uzun Cüzdan

Yüksek kaliteli deriden yapılmıştır ve dokunması çok yumuşaktır. Uzun ömürlüdür ve oldukça uzun bir süre iyi tutar. Ceket cebine kolayca sığan ekstra dikey saklama özelliğine sahiptir. Bu, kahverengi kenarlıklı siyah ve siyah kenarlıklı kahverengi olmak üzere iki renk kombinasyonunda mevcuttur..

8. Tokalı Uzun Cüzdan:

Tokalı Uzun Cüzdan

Birinci sınıf yüksek kaliteli deriden yapılmıştır. Çok dayanıklı suni deri ve polyester astara sahiptir. 2 adet nakit cebi, 1 adet fermuarlı cebi ve bir adet fermuarlı kart yuvası vardır. Ayrıca telefon, kartlar – kimlik ve kredi tutma olanağına sahiptir. Ayrıca 4 fotoğraf yuvası vardır.

9. Uzun Debriyaj Cüzdanı:

Uzun Debriyaj Cüzdan

Geniş bir kapasiteye sahiptir ve telefon, kredi kartı, nakit para, bozuk para vb. tutabilir. 8 kartlık yeri, telefon, nakit para koyabileceğiniz 3 bölme, kartları tutmak için 2 ara katman ve 1 fermuarlı cebi vardır. PU deriden üretilmiştir ve sentetik deri astara sahiptir. Su veya az miktarda deterjan ile temizlenebilir..

Uzun cüzdanlar ideal olarak seyahat cüzdanlarıdır. Pasaport, bilet, biniş kartı, çeşitli para birimleri, kredi kartları, seyahat çekleri, seyahat programı, seyahat sigortası, otel rezervasyonları ve daha pek çok şey tutabilirler..