Dizüstü bilgisayarlar ve cep telefonları birçok güvenlik özelliğine ve düzeyine sahiptir. Ancak taşıdığımız cüzdan, değerli ve kişisel eşyalarımızın çoğunu barındırır. Cüzdanın her zaman herkesten korunması gerekiyor.

Güvenlik Cüzdanları

Baylar ve Bayanlar için En Son Güvenlik Cüzdanı Tasarımları:

Kredi kartlarımızı ve paramızı sağlam ve güvende tutmak çok önemlidir. İşte paranızı ve kredi kartlarınızı hırsızlardan koruyan en iyi 9 güvenlik cüzdanı türü.

1. Göğüs Güvenlik Cüzdanı:

Göğüs güvenlik cüzdanı

Bunlar çok hafif olan en kaliteli göğüs güvenlik cüzdanlarıdır. Cüzdanlar, her zaman korunması gereken pasaport ve para vb. saklamak için mükemmeldir. Cüzdanların geldiği renkler soluktan koyu renklere kadar çeşitlilik gösterir. Bu cüzdanların kullanımı rahattır ve ayarlanabilir bir kayışla temizlenmesi kolaydır..

2.  Boyun Seyahat Güvenlik Cüzdanı:

Boyun Güvenlik Cüzdanı

Bu seyahat çantası, ek güvenlik için boynunuza asılan kıyafetlerinizin altına giymek için en iyisidir. Cüzdan pasaport, para ve kredi kartları için kolay saklama ceplerine sahiptir. Kapaklar, işi kolaylaştıran ve ekstra bir güvenlik katmanı ekleyen Velcro’dan yapılmıştır.

3. Erkek Güvenlik Zinciri Cüzdanı:

Güvenlik Zinciri Cüzdanı

Seyahat destinasyonlarında olmasanız bile cüzdanınızı güvence altına almak için harika bir seçenek. Cüzdan deriden yapılmıştır ve pantolonun kemer halkalarına takılabilen bir güvenlik zincirine sahiptir. Cüzdanın da güvenli bir düğme açıklığı var. Dört kredi kartı yuvası ve nakit için daha fazla alan içerir.

4. Kredi Kartı RFID Güvenlik Cüzdanı:

RFID Güvenlik Cüzdanı

Bu güvenlik cüzdanı, icat edilen en yenilerden biridir. Alüminyum panellerden yapılmıştır ve kredi kartı tarayıcılarından koruyan ve bu nedenle kimlik hırsızlığını önleyen RFID engelleme malzemesi ile kaplanmıştır. Kredi kartları, kimlik ve saklamak istediğiniz diğer materyaller için altı yuvaya sahiptir. Tasarım kadınlar için mükemmel.

5. Kablo Güvenlik Cüzdanı:

Kablo Güvenlik Cüzdanı

Geri çekilebilir bir kablosu olan bu güvenlik cüzdanını kendinize kolayca alabilirsiniz. Kablo daha sonra pantolonun kemer halkalarına bağlanır. Buradaki fikir, herhangi birinin cüzdanı çalmaya çalışması, geri çekilip kablo tutucuya dolanmasıdır..

6. Güvenlik için Bel Bandı Cüzdanı:

Bel Bandı Güvenlik Cüzdanı

Bu bel bandı güvenlik cüzdanı naylon veya polyesterden yapılmıştır. Modern güvenlik cüzdanı, sizi güvenlik hırsızlığına karşı korumaya yardımcı olan RFID engelleme malzemesiyle birlikte gelir. Kullanılan naylon ve fermuarlar kaliteli ve dayanıklıdır. Nemi de uzak tutan özel bir kumaşa sahiptir..

7. Erkekler için Bacak Güvenlik Cüzdanı:

Bacak Güvenlik Cüzdanı

Bacak cüzdanları, önemli eşyalarınızı hırsızlardan korumanın harika bir yoludur. Bacak cüzdanları, ayak bileğine yakın bacağın etrafına giyilir ve pantolonun altında görünmez. Cüzdanlar kolayca nakit tutabilir. Bunlar, her gün koşuya çıkmayı ve egzersiz yapmayı seven insanlar için en iyisidir, çünkü bu, ceplerinde eşya taşımaktan kurtulmalarını sağlar..

8. Erkek Güvenlik Kemeri Cüzdanı:

Güvenlik Kemeri Cüzdanı

Bir başka harika fikir, güvenlik cüzdanı olarak ikiye katlanan bu seyahat kemeri. Kemer, cepleri barındıran bir iç astara sahiptir. Bu ceplerin her biri nakit tutabilir ve güvende tutabilir. Kemerler normalde pantolon ve pantolonlara takılır ve bu, ekstra olarak taşımak isteyebileceğiniz her türlü parayı kolayca gizleyebilir..

9. Biyo-Metrik Güvenlik Cüzdanı:

Biyometrik Güvenlik Cüzdanı

Bu, güvenlik cüzdanlarında en gelişmişlerden biridir. Cüzdan, yalnızca sahibinin kimliği onaylandığında açılabilir. Kullanıcıların başlangıçta cüzdanı bilgisayara bağlaması gerekir. Daha sonra parmak izlerini taramaları ve güvenlik kodu olarak ayarlamaları gerekir. Cüzdan daha sonra parmağınızı üzerinden kaydırarak açılabilir. Cüzdan kullanıcıdan 10 fitten fazla uzaktaysa, kullanıcının cep telefonunda da bir alarm çalacaktır..

Eşyalarınızı korumak için hırsızlığa karşı koruma ve RFID teknolojisine sahip cüzdanları seçin. Yoğun nüfuslu bölgelerde seyahat ediyorsanız, bunlar harika bir satın alma.