Güvenlik, hedefiniz nerede veya gezinizin ne ölçüde olduğuna bakılmaksızın, çok sayıda kaşif için güvenilir bir şekilde büyük bir sempatidir. Seyahat cüzdanları, kaynaklarınızı, seyahat arşivlerinizi, kredi ve harcama kartlarınızı ve paranızı soyguna veya tesadüfi talihsizliklere karşı güvence altına almak için tasarlanmıştır. Erkekler için çeşitli seyahat cüzdanları ve kadınlar için seyahat cüzdanları vardır, hepsi en yüksek güvenlik ve teselli için tasarlanmıştır..

erkek-kadın-seyahat-cüzdanları

Bir seyahat cüzdanı satın alırken üzerinde düşünülmesi gereken çeşitli stiller, çeşitler ve değer kapsamı yığınları vardır. Elbette, enerjik bir şeye ihtiyacınız var, gerçekten sevdiğiniz bir şeye, ancak bunun yanı sıra belirli faktörleri de tanımalısınız: güvenlik vurguları, önlem vb..

Kız ve Erkek Çocuklar için Basit ve Yeni Seyahat Cüzdanları:

Erkek ve kadınlar için seyahat cüzdanlarının en iyi tasarımlarına bakalım..

1. Bellroy Leather Elements Kadınlar için Seyahat Cüzdanı:

bellroy-deri-seyahat-cüzdan-kadınlar için

Bu karar bir mod, karanlık ve çizginin en üstünde görünüyor. Muhtemelen bu yüzden kadınlar için En İyi Seyahat Cüzdanı arasında öne çıkıyor. Ezici bir zorunluluk dana derisinden oluşan fermuarlı bir sonuca sahip, su geçirmez malzemeden yapılmıştır..

2. Erkekler için Z CLIP Seyahat Cüzdanı:

z-klip-seyahat-cüzdan-erkekler için

Değer olarak önemsiz olmamasına rağmen, Z Clip kaydedilen en zevkli görünen Erkek Seyahat Cüzdanıdır. Bu, oldukça uzun bir süre boyunca aralıksız olarak kullanılabilen, ancak bir süre sonra diğer birçok nakit kesintisinin gevşediği sıkı bir kavramanın kullanışlılığını kaybetmeden lekesiz bir görünüm sürdürebilen son derece sağlam bir nakit kesme/cüzdandır..

3. Seyahat için Pacsafe Sleuth Kadın Cüzdanı:

pacsafe-sleuth-kadın-seyahat-cüzdanı

Düşük değer, bu kararda büyük saygı anlamına gelir! Bu Kadın Seyahat Cüzdanı yalnızca tek renkte, koyu renkte gelir ve hareket halindeyken seyahat eden bayanlar için hızlıdır. Bu, gerçek bir cüzdandan ziyade oldukça tutucu bir koordinatördür, bu nedenle tüm önemli belgeleri tek bir yerde tutabileceğiniz anlamına gelir;.

4. Somun ve Cıvata Erkek Seyahat Cüzdanı:

somun-ve-cıvata-erkek-seyahat-cüzdan

En özellikle bu özetteki önemli sayıda cüzdandan oluşuyor. Erkekler için BASICS Seyahat Cüzdanı makul veya daha fazlasıdır, en yüksek miktar için faydalıdır. Parayı, ev anahtarınızı ve 15 adede kadar kartı hantallık sorunu olmadan avantajlı bir şekilde yerleştirin.

5. Samsonite Bagaj Seyahat Cüzdanı:

samsonite-bagaj-seyahat-cüzdan-kadınlar için

Poliüretandan yapılmış Kadın Seyahat Cüzdanı bir bilet için yeterince geniştir ve ayrıca seyahat izniniz, kartlarınız ve nakit paranız için alan içerir. Bitmiş malzeme, modern bir karanlık dış yüzey ile gerçekten çok kalitesiz olduğunda maliyet izlenimi veriyor..

6. MACHINE-ERA CO. Erkek Seyahat Cüzdanı:

makine-dönemi-ortak-seyahat-cüzdanı-erkekler için

Machine-Era Co. cüzdanı, son derece makul olan güçlü, pürüzsüz ve birinci sınıf kaliteli bir parçadır! Maliyet, sundukları kalite ile karşılaştırıldığında son derece mantıklıdır. Metal, tunç ve koyu tonlarda gelir.

7. Herschel Pasaport Sahibi:

hem erkekler hem de kadınlar için herschel-pasaport sahibi

Tutucu polyesterden yapılmıştır ve raporlarınızı sudan veya diğer zararlı maddelerden uzak tutmak için belirli bir nihai amaç ile ek güvenlik için astarlanmıştır..

8. Ridge Erkek Seyahat Cüzdanı:

the-ridge-men-seyahat-cüzdan

Ridge Cüzdan erkek cüzdan kategorisinde oldukça ünlüdür. Bu cüzdan kullanım için çok iyi ve onu kullanan kişilerden olumlu geri dönüşler aldı..

9. Meşgul B Ailesi Cüzdanı:

seyahat için-meşgul-b-ailesi-cüzdanı

Bu, hareket halindeki aileler için harika bir Seyahat Cüzdanıdır; altı adede kadar seyahat izni için yer ve ek olarak diğer tüm basılı malzemeleriniz için kart açıklıkları ve alan keşfedeceksiniz..

Erkek Seyahat Cüzdanı seçerken aynı şekilde bölme sayısına da bakmalısınız. Ne iletmeniz gerektiğini düşünmek ve aynı şekilde seçmek zorunludur. Web üzerinden Kadın Seyahat Cüzdanı satın alırken garanti ile ilgili bilgileri de incelemelisiniz..