Cüzdanlarla ilişkilendirilebilecek sıfatların sayısı daha azdır. Cüzdan, bir erkek veya kadının günlük olarak ilişkilendirdiği önemli bir aksesuardır ve aslında vazgeçilmez bir öğedir. Cüzdanlar, bu günlerde ve küçük ve büyük boyda büyük markalarla bir moda aksesuarı ve stil unsurudur..

Zip Cüzdanlar

Erkek ve Bayan Zip Cüzdanların Şık ve En İyi Modelleri:

İnsanların, kişiliğine göre cüzdanları deneyecek ve gösteriş yapacak çok şeyi var. Cüzdanlar artık para saklama aracı değil. İşte sizin için bazı seçmeli zip cüzdanlar.

1. Erkek Deri Fermuarlı Cüzdan:

Fashion-Men-font-b-wallets-b-font-Genuine-Leather-font-b-Wallet-b-font-Men-Purse[1]

Bu, dışarıdaki tüm yakışıklı erkekler için hakiki deriden yapılmıştır. Bu, nakit para, kartlar, kimlikler vb. gibi hemen hemen tüm temel şeyleri saklamak için mükemmel bir şirin Zip cüzdandır. Erkek fermuarlı cüzdanı, açıldığında eşyaların düşmemesi için cüzdan güvenliği sağlar. Bu bir erkek için harika bir hediye olabilir.

2. Zip ile Tan Renkli Cüzdan:

c3e9f74cb7e03033f5e2469cab8ff41b[1]

Bu, yeni bir kahverengi tonu bronz olan erkekler için sıra dışı bir fermuarlı cüzdan. Cüzdan, üstte ve yanlarda fermuarlı deriden yapılmıştır. Bu, değerli eşyalarınızı saklamak için çok fazla alan sağlar ve fermuarlı cüzdanlar aynı zamanda modaya uygun görünür..

3. Erkekler için Bifold Kahverengi Deri Fermuarlı Cüzdan:

135765a008fb7bf7810203ec9ff2b7f2[1]

Erkekler, pantolon ceplerine kolayca sığabilecekleri için çift katlı fermuarlı cüzdanları tercih ediyor. Bu, bozuk para vb. tutmak için sağlam fermuarlı klasik kahverengi renkli Zip cüzdandır. Ayrıca kartlar ve nakit para vb. tutmak için yeterli alan vardır. Bu, resmi kıyafetlerle birlikte alınacak mükemmel bir aksesuardır. Bir erkek için harika bir hediye söylemeli.

4. Erkekler için Yarım Zip Cüzdan:

ba_vegtan-half-zip-interior[1]`

Bu, erkekler için bitkisel tabaklanmış deriden yapılmış güzel bir yarım fermuarlı cüzdan. Fermuarlı cüzdanların iç kısmı mumlu aşınma kaplamalıdır. Cüzdanın içi yumuşak deriden yapılmıştır. Alan, değerli eşyalarınızı saklamak için yeterlidir ve erkekler için harika bir hediye seçeneğidir..

5. Kadınlar için Fermuarlı Cüzdanlar:

samsung-galaxy-3-cüzdan-4[1]

En yaygın ve maksimum fayda sağlayan, kadınlar için dikdörtgen şeklinde fermuarlı trendlerdir. Hemen hemen tüm renklerde mevcuttur, bunlar günlük kullanım için mükemmeldir ve hemen hemen her şeyi içlerinde saklayabilir..

6. Kadınların El Boyalı Zip Cüzdanları:

il_570xN.1194508849_42. boyalı

Vay canına ve çarpıcı, bu elle boyanmış fermuarlı cüzdanı görünce söylenebilecek kelimeler. Cüzdan, toplamda cüzdana farklı bir görünüm kazandırmak için çoklu renklerde özenle elle boyanmış kabartmalı çiçek tasarımlarına sahiptir. Bu zip cüzdan çeşitli boyutlarda olabilir.

7. Kadın Kanvas Zip Cüzdanı:

119e7633-d860-7bc1-730d-97709da4e444[1]

Bu, kanvas kumaştan yapılmış kadınlar için hoş görünümlü uzun bir cüzdan. Cüzdan, fermuarlı cüzdana havalı bir görünüm için geometrik desenlere ve tasarımlara sahiptir. Bu renkli kanvas Zip cüzdan, herhangi bir elbise ve ayakkabıyı mükemmel bir şekilde tamamlar..

8. Kadınlar için Çift Fermuarlı Deri Cüzdan:

Çift-Zip-Cüzdan-Marka-Kadın-Büyük-Cüzdan-2015-Büyük-Kadın-Cüzdan-Çift-Fermuar-Deri-Bifold[1]

Bu, nakit, madeni para, kimlik, kart, fatura, cep telefonu vb. neredeyse her şeyi saklamak için çift fermuarlı güzel, büyük boy bir deri cüzdandır. Bu çok sağlamdır ve çift fermuarlı cüzdan hoş ve modaya uygun bir görünüm verir ve hakiki deriden yapılmış şık bir görünüm verir..

9. Bayanlar Trendy Fermuarlı Cüzdan:

cüzdan[1]

Bu, kadınlara gelince en işlevsel fermuarlı cüzdanlardan biridir. Tasarım sadece minimalist ama cüzdan kaliteli deriden yapılmış ve cüzdanların tonları ve tonları çok hoş. Bir kart sahibi, faturalar ve nakit para için yer ile birlikte gelir, bu güzellik harika çünkü cüzdanınız asla açılmayacak. Altın fermuar lüks bir görünüm verir.

Harika bir aksesuar ve her erkek ve kadın için olmazsa olmazlardan biri güzel, ilginç ve göz alıcı bir cüzdandır. Bu fermuarlı cüzdanlar alışılagelmiş cüzdanlardan o kadar farklıdır ki, aksesuar olarak insanlara hızla yetişmektedir. Herkes bu fermuarlı cüzdanlarla hava atıyor ve stil deniyor.